K

Çavuş
10 Ağustos 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Slm millet , Packardbell celeron n3350 laptop almıştım nete girerim basit şeyler için ancak çok yanlış yapmışım nete çok yavaş giriyor ikinci pencere zorluyor sağ tıklayınca bile bekliyor bu derece kötü olduğunu bileydim almazdım
Soru bu PC daha iyi hale gelir mi donanım yazılım ? en az maliyetle?
Fikir bekliyorum ne yapılabilir verim için
Flexi kart vade farkı olmadan normal kartlar gibi 5 - 6 taksit yapıyor mu yani sonradan taksit değil, yoksa 2 taksitle sınırlı gibi mi ?
Kullanan ark varsa yazsın
Ttnet ve faturasız telekom müşterisiyim en uygun Tivibu kaç tl kullanırım
Slm aidatsız kredi kartı aldığımda bağlı olduğu hesap için hs işletim ücreti çıkar mı ?
Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim (hangi banka olduğunu yazın lütfen)
Slm, egea 1.3 multijet 18bin km arac 2bin devir civarı ıslık sesi yapıyor ve aynı anda çekiş düşüyor bu olay her zamn değil arada oluyor sorunu bilen var mı ? Bastan önemsemedim canımı sıkıyr artık 0km aldım aracı soğuma sebebi.. (Bu arada servise ilk zamnlarda ayaküstü sordum arızayı görmem lazım diyor vaktim olmadı aracı bırakmaya ilgisiz geldi bana)
Slm, egea 1.3 multijet 18bin km arac 2bin devir civarı ıslık sesi yapıyor ve aynı anda çekiş düşüyor bu olay her zamn değil arada oluyor sorunu bilen var mı ? Bastan önemsemedim canımı sıkıyr artık 0km aldım aracı soğuma sebebi.. (Bu arada servise ilk zamnlarda ayaküstü sordum arızayı görmem lazım diyor vaktim olmadı aracı bırakmaya ilgisiz geldi bana)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 59
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 278 (Bu ay: 73)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.