Er
21 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 0)
Gönderileri
PS4'te Conan Exiles da Turk Klanimiz var. Bizimle beraber barbar Fransizlar ile catisacak gelismemize destek olacak kisiler varsa Klanimiza bekleriz. Dm den ulasirsaniz oyun hakkinda bilgi verebilirim.
Makale yazarak para kazanmak...

İnternetten yazarak kazanmak isteyen arkadaşlara önerebileceğim bir sitedir yaz kazan sitesi. Şahsen ben deneme amacı ile girdim ve siteye üye oldum. Amacım para yatırıp yatırmadıklarını test etmekti. Bir ay yazarak deneme yaptım. Yalnız gündüz vakitleri çalıştığım için yalnız akşam vakitleri 3-4 saat vaktimi ayırarak makaleler yazdım. Tam 381.50 TL kazanım elde ettim. Fakat kazanılan paranın tutarı yazar seviyesine göre çekilebiliyor. 3 adet yazarlık seviyesi mevcut Standart yazarlıkta 100 kelimeye karşılık 0.50 kuruş kazanılırken Uzman yazarlıkta 1.00 TL, Elit yazarlıkta ise 1.50 TL. Yazılarınız beğenildiği takdirde yazarlık seviyeniz artabiliyor. Ben 1 ay içinde uzman yazar olabildim.

Eğer ki yazmayı seviyorsanız ve paraya ihtiyacınız var ise sıkılmaz iseniz benim referansım ilehttp://yazkazan.net/?aff=9442 linkine tıklayarak siteye giriş yapabilir ve sizde yazmaya başlayabilirsiniz. Böylece ekip olarak daha fazla para kazanabiliriz. Eğer ki çalışmıyor iseniz boş vaktiniz çoksa çok daha fazla para kazanabilirsiniz. Çünkü bir çok yarışma ve kampanyalı ödüller düzenleniyor. Vakti olan bunların hepsinden yararlanabilir.

Saygılar...

Şahsıma yatan para:

Hakkında
Meslek: Mühendis
İlgi Alanları: PSN Oyunları, Çevre
Forum İmzası:
PSN vazgeçilmezdir.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 26
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 34 (Bu ay: 52)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.