Yarbay
30 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 74 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bizim ülkedende sonunda uzaya biri gidecek 6 ay kalacakmış sizce kim gitse memleketin hayrına olur.

EVet arkadaşlar bir konuda biz açalım dedik almayı düşünen kullananların paylaşımlarını bekliyorum.

https://www.gunes.com/ekonomi/samsung-gear-s3-turkiyede-satista-742318

Samsung, yeni akıllı saati Gear S3'ün Türkiye lansmanını gerçekleştirdikten sonra, incelenmesi için Gear S3'ü ofisimize yolladı.

Kutusundan çıkartacağımız Gear S3 modeli Frontier model olacak.

Gear S3 fiyatı
Gear S3 Frontier ve Classic modellerà 1299 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Gear S3 özellikleri
Samsung Gear S3, Gear S2'ye göre dahili mikrofon ve hoparlörü ile telefonla konuşma özelliği ve sesli yanıt gibi yeni özellikleriyle dikkat çekiyor.

Ayrıca Gear S3, Gear S2'ye göre yüzde 10 daha büyük 1.3 inçlik AMOLEDekran ile geliyor. Always On Display özelliğine sahip olan bu ekran, giyilebilir cihazlar için geliştirilen Gorilla Glass sürümü Gorilla Glass SR+ ile korunuyor.

316L serisi paslanmaz çelik kasanın kullanıldığı Gear S3, IP68 ile suya ve toza karşı da dayanıklı yapıda.

Gear S3'ün tasarımsal olarak daha erkeksi bir tasarımla yenilendiğini söyleyebiliriz. Gear S2'deki bezelin kullanılmaya devam ettiği Gear S3, daha büyük. Normal analog saatler gibi 22mm standardını destekleyen Gear S3, diğer saat kayışlarına da destek verecek.

Gear S3'ün büyüyen tasarımı, pilin de büyümesi olarak karşımıza avantaj olarak çıkıyor. 380 mAh'lik batarya, Samsung'un rakamlarına göre 4 güne kadar pil süresi bizlere sunuyor.

1.3 inçlik 360 x 360 piksel çözünürlüğünde ekran ile gelen Gear S3, gücünü çift çekirdekli ve 1 GHz hızında çalışan Exynos 7270 işlemcisinden alıyor. 768 MB RAM ve 4 GB dahili hafızaya sahip olacak olan model, Tizen platformuyla geliyor.

GPS, barometre, hız ölçer gibi özelliklere de sahip olacak olan Gear S3, rakım ve atmosfer basıncından hava durumundaki ani değişikliklere kadar, kat edilen mesafeye ve hıza kadar pek çok bilgiyi takip etmemizi sağlayacak.

Arkadaşlar sorunlarımızı samsung yetkililerine ilettim konuyu takip edeceklerini belirttiler bu arada yeni arauüz yapmak istiyenlerhttps://developer.samsung.com/galaxy-watch-design/studio/overview.html burdan watch designer programını indirip sonrahttps://plus.google.com/104704492398430829346 burdaki arkadaşın yaptığı arayüzleri ve kendi arayüzlerini hazırlayabilirler.

Arkadaşlar vivosmart kullanıcılarıyla burda buluşalım.

Arkadaşlar amerikadan iphone 6 alanlar burda paylaşım yapabilirmiyiz.Alırken kullanırken karşılaşılan durumlar vesayire.Mesela an itibariyle unlock cihazlar varmı?fiyatlar eyaletlerde ne civarda,4g bant olayı çok sıkıntı olurmu,garanti durumları gibi.

Ebaydan spariş ettiğim fotoğraftaki spigen kılıf bükük geldi.Acaba cihaz nasıl olsa bükülecek diyemi böyle yolladılar.Amerikadan arkadaş ocakta getirecek şimdi kurt düştü içime.

Arkadaşlar burda kullandığınız beğendiğiniz touch id programlarını paylaşabilirmiyiz.Yakında başka özelliklerde parmak iziyle çalışır hale gelecekmiş.İyi Bir paylaşım olur.Benim kullandığım programlar:İş bankası,1Pasword var.İphone6,İphone6 plus,İphone 5s kullanıcıları ile iyi bir paylaşım olur.
Arkadaşlar şu aradığım özelliklere en yakın tavsiye edeceğiniz android telefon varmı.

1.4,3 İnç veya birazdaha büyük olacak

2.2gb ram olacak

3.Hafızası en az 16gb olacak

4.Kalınlığı 8mm yi geçmeyecek

5.140 gr ın altında olacak

6Ekranı özellikle dış mekanda tatminkar olacak

5.Bluetooth 4,0 nfc gibi yeni bağlantı seçenekleri olacak

6. En az 8mp kamerası olacak.

Benim bir ümidim galaxy s4 mini onun dışında sizin önereceğiniz benim gözden kaçırdığım varmı acaba.
xperia neo ile android ve iphone4s ile ios maceram başladığım yere nokia 5800 ve symbiana döndü.İphoneda pek çok kısıtlamalar beni bunalttı androide geçtim ordada telefon bazen hoperlörden ses vermez oldu kafasına göre bir açılıyor bir kapanıyor.Yine eniyisi eski telefonum 5800 mıita kıymetini bilemedim.
arkadaşlar megane 1 kasa 2003 model 1.4 16v araba aldık bu araca sıralı lpg taksak ürküttüğümüz kurba tuttuğumuz balığa değermiyani performans ve yakıt durumu ne olur birde hangi marka fiyat ne olsun eğer takarsak teşekkürler
Hakkında
Meslek: mühendis
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Ford
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
GPS, Navigasyon
Navitech
Basketbol
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.279
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 278.387 (Bu ay: 1.809)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.855 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.