Çavuş
27 Haziran 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 128 (Bu ay: 0)
Gönderileri
20.000 TL bütçeli iş için toplama bilgisayar önerirseniz memnun olurum. Toplama yazdım fakat uygun görürseniz hazırda olabilir. 20.000 TL aşağısı da olabilir. Yeter ki uygun olsun.Depolama fazla olursa ve kasa büyük olursa memnun olurum. Son olarak ofiste kullanılacağı için RGB olması pek tercih edilmiyor.

İş: İnşaat Şirketi ve Araba Galerisi ile uğraşılıyor. Genelde evrak,belge depolama vs. için kullanılacak.
(Monitör,klavye vs. parçalar dahil değildir.)
Elimde 1 adet bu kitaptan vardır. Gerçekten bu mesleğe değer verip yapmak isteyen arkadaşa ücretsiz olarak vereceğim.Tek Kargo ücretini karşılayacak.PTT ile göndereceğim.

Lütfen askerliğe polisliğe gönül veren arkadaş istesin.

NOT:
Ürün DH üyesine verildi.
Sistem iyi midir? Kasada kararsızım.

Ekran kartı: RX 5700 XT
Anakart: MSI B450 Tomahawk
İşlemci: Ryzen 5 3600
RAM: Corsair 16 GB (2X8GB) Vengeance LPX 3000MHZ
HDD: Toshiba P300 High Performance 2TB
PSU: Thermaltake Smart 700W 80+ 12CM RGB
SSD M.2: Adata XPG 512 GB Spectrix S40G

Kasa: Thermaltake View28 RGB Riing Edition veya Thermaltake View27 veya CM MB511.
Laptop’a Harici Ekran Kartı takacağım. 8GB RAM-i5 6200U işlemci var. (Lenovo ideapad 310)
1060-1070 almak istiyorum.Darboğaz yapar mı?
Merhaba arkadaşlar.Balkonda meyve-sebze yetiştirmek istiyorum.Az çok araştırma yaptım.Gübre-tohum vs. birçok çeşit var.Sorularıma gelirsek:

1-)Başlangıç olarak kısa sürede ne yetiştirmemi tavsiye edersiniz?
2-)Gereken malzemeler nelerdir?
3-)Tohum saksı vs. her şeyi bulabileceğim ve alabileceğim güvenilir bir site var mıdır?
..
Arkadaşlar e devletden kontrol ettiğimde 2017 sen beri DP üyeliğim gözüküyor.Beni üye yapanda teyzemin kocası.1 haftadır kafayı yiyorum benim iznim olmadan nasıl yapıyor diye.Dün ilçe seçim kuruluna gidip ayrılma dilekçesi verdim.Şimdi de şikayetçi olmak istiyorum.Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacağım.Suç duyurusu bulunduktan sonra ki aşamalar nasıl olacak Ne kadar sürecek? Yardımcı olursanız memnun olurum.
Arkadaşlar bi 1.5 yıl öncesinden adeks storedan rival 300+mousepad+siberia v2 almıştım kampanyalı.Mouse arızalandı.mousepad ile Servise gönderdim.Yasal olan 20 iş gününü geçti.Bana çek vereceklerini söylediler.Verdikleri çek tutarı 164TL.Şimdi piyasada rival 300 kendisi piyasada 200-250 civarı.(Mousepad hariç).Mouse ücretini dahi karşılamıyor verdikleri çek.Kusura bakmasınlar ama ister istemez insana koyuyor.Tüketici hakem heyetine gitsem sonuç alırmıyım?
Arkadaşlar aşağıda bulunan tüm kitapları ücretsiz olarak kargoluyorum.Lütfen ihtiyacı olan istesin.Çoğu çok az kullanıldı.Kargo alıcıya aittir.YGS-LYS diye yazdım.Yeni sistemi pek bilmiyorum.

HEPSİ VERİLDİ
Silinebilir.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 189
İkinci El Bölümü Mesajları: 32
Konularının görüntülenme sayısı: 312 (Bu ay: 364)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.156 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.