M

Teğmen
17 Haziran 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 111 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Turknete ilk girdiğim ayda 35 mbps hızı net olarak alabiliyordum. İkinci aydan sonra birsey oldu ve hızım 1 mbps'ye düştü. Müşteri hizmetleri de tam zamanlı olarak müşteriyi yıldırma politikası izlediği için bir yerden sonra uğraşmak istemedim. Ama artık yeter! Bir şekilde halledilmesi lazım.

Paketim 6 mbit upload, 35 mbit download. Ben 6 mbit upload hızını full olarak alabiliyorken download hızım aylardır 1 mbit. Destek açıyorum "biz sizin için burdayız, sorununuz bizim namusumuzdur" vs gibi saçmalığın daniskası olan güzellemeler, yalanlar dolanlar dönüyor ama mesai ücretini "yapacağız halledeceğiz" gibi sözler söylemek için alıyorlar bir haltı hallettikleri yok!

Türk Telekomdan kurtulduk derken bunlara yakalandık şaka gibi. Türk Telekom müşteriyi taahhüt ile elinde tutuyordu, bu Turknet ise müşteriyi yıldırma politikası ile elinde tutmaya çalışıyor. Müşteri şikayet ede ede bir yerden sonra bıkıp hissizleşip eldekiyle yetinmeye bakıyor. Yıl şuan 2021 ve ben 2008'deki 100 kb indirmeli günlerimi yad ediyorum. Bütün teşekkürler Turknete(!)

Herkese selamlar,

Evimin ufak bir banyosu var, buraya iki duvar arası olan duşakabinlerden alacağım (iki duvar arası 130-140cm civarı).
Sizin uzun yıllardan beridir sorunsuz şekilde kullandığınız sağlam bir duşakabin varsa ve bunu benimle paylaşırsanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.
Silinsin, gördükçe midem bulanıyor.
En soldaki Invicta'nın modelini bulamadım bir türlü. Bilen varsa söyleyebilir mi? Şimdiden teşekkürler :)

https://i.hizliresim.com/r5YN07.png

https://i.hizliresim.com/zjQpyY.png
Arkadaşlar bu siteden 24 Eylül tarihinde sipariş verdim ve bugün 3 Ekim hala kargolanmayı geçtim, temin bile edilmedi ürünler. Elinde olmayan kitabı neden stokta var diye koyuyorsun?

Müşteri hizmetleri ayrı bir olay arıyorsun bakın çok net söylüyorum, 50. sıradasınız, 55 dk beklemeniz gerektiğini söylüyor robot. Ve ben de dün inat ettim tam 55 dk bekledim sonunda bağlandım mh'ye ve tam sorumu anlattım derken aniden telefon kesildi ve ben eminim ki onlar yaptı bunu..

Gerçekten başıma ilk defa böyle bir olay geliyor Allah kabul etmesin yani. Böyle iş yapanlar acilen piyasadan çekilmesi lazım.

http://i.hizliresim.com/MDm5m9.png

Edit: Resim ekleme.
Arkadaşlar Win7 ultimate yazılımını Rufus aracılığı ile USB'ye atıyorum. Boot ekranını geçip, Win7 kurulum ekranına geldiğim zaman herşeyi ayarlıyorum ve "dosya genişletiliyor" kısmında yüzde 1 olduktan sonra "windows gereken dosyaları yükleyemiyor" hatasını alıyorum. Yazılımdan kaynaklandığını düşünüp Win7'yi başka bir yerden indirdim ama sonuç yine aynı.

Çözüm olarak daha sonra Killdisk ile HDD'yi kökten sildim ve yine yüklemeye çalıştım ama yine aynı hatayı aldım. Microsoft'un kendi sitesinden Win10 indirdim onu da denedim ama farklı hatalar aldım.

Daha sonrasında sorunun RAM'de mi olduğunu düşünerek, RAM'i memtest86+ ile kontrol ettim ama hiçbir error almadım çok şükür.

Bu noktada sizden yardım istemekten başka bir çarem kalmadı. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
İşyerimiz için 1000 TL'yi geçmeyecek monitör dahil bir sistem arıyorum. İkinci el de olabilir.
Barkod sistemi kuracağız ayriyeten temel programları sorunsuz açacak, seri olacak ve herhangi bir sorun çıkarmayacak bir sistem arıyorum.
Sıfır veya ikinci el laptop da olabilir.
Şimdiden teşekkürler.
Bu sitenin kesinlikle ağına düşmeyin şikayetvar sitesinden yorumlara bakmadan 56 tl 2 kitap sipariş ettim 1 hafta önce ve ne kargolandı ne de muhatap bulabiliyorum şuanda. Telefonlara çıkan yok. Para iadesini zaten söylemiyorum bile. Ulan dolandıracak başka sektör mü bulamadınız da öğrencilerin cebindeki paraya göz diktiniz. Kesinlikle alışveriş yapmayın!
Merhaba aöf'e tercih vereceğim ancak bazı yerlerde 150 puanı aştığında her aöf bölümüne girebilirsin yazıyor bazı yerlerde ise taban puanları var onları geçmen lazım diyor.

İstedigim bölümler adalet ve işletme. 2 veya 4 yıllık olması farketmiyor benim için. Bu puanlarla aöften nereye girebilirim? Yardımlarınız icin simdiden tesekkur ediyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 715
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 769 (Bu ay: 1.952)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 680 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.