D

Binbaşı
28 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Satilik i20 2014 Sonu Güncel Kasa LPG siz ilan no : 671921063
Arkadaşlar https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-temiz-aile-araci-416032236/detay

Linkdeki aracım satılık. Fiyat yorumlara açıktır. İlan no: 416032236
Benim şahsi tespitlerim bunlar.Arka diz mesafesi bencede çok yeterli ben 4 yetişkin olarak düşündüm ve tavan olarak bana alçak geldi.Yoksa aile olarak çoluk cocuğun yada orta boylu insanlar için çok manası yok .Ferahlikdan kastım tavan mesafesi ve tavanda kanal tasarımı.
i20 göre iyi bulmadım demedim ki accentin iç malzemeside i20 göre hayli sert . Donanım olarak katlanır ayna ,soğutmalı torpido, otomatik yanan farlar, tavanda gözlük kapı, 7 inç navigsayon ,kapı dışı koruma bantları gibi ,urbanla kıyaslarsan . Benim niyetim 1.6 tam otomatik fakat oda senenin 2.yarısı gelecek diye bilgi vardi bayi ne kadar doğru bilmem. Kendi aracımı kesinlikle övmüyorum elimde bu araç olduğu için kıyaslıyorum. Urban 1.4 ile 1.2 elite hemen hemen fiyat olarak yakınlar fakat bagaj düşünürsen egea 3 kişiden fazla aileler için ie
arkadaşlar casio sheen 5000bp- 7avdr saatin mekanızmasını takvim çemberini çin çakma fason orjınal neyse artık kendim değiştirmek istyrm ama ara tara uygu makinayı bırak makina satana dahi ulaşamadım ne netten ne başka yerden.varmı fikri olan
vestel HT-728DT 5+1 ve 2 adet orjinal arka ayak ,4500 dvd dvx player .arkadaşlar bu ürünleri yer koycak yer bulamadımdan satmak istiyorum. ne kadar eder siz karar verin. saygılarımla.

tüm kutuları köpükleri kılavuzları durmaktadır.
arkaşlar elimde celeron 430 işlemci var 775 pin. Bu işlemciye anakart alıcam ama baktım tüm anakartlarda lga 775 ibaresi var desktelediği işlemcilerde core duo core duo 2 celeron D ama celeron ibaresi geçmiyor.napmak lazım .bu kartlar işlemcime uyarmı
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.221
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 6.438 (Bu ay: 93)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 64 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.