E

Teğmen
04 Haziran 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar Taiwan dan açılmış bir MasterCard'ım var bunu nerede kullanabilirim tam olarak bazı yerel esnaflarda denedim bugün kabul etmedi pos cihazları avmlerde geçer mi acaba? ATM'den çekmek istemiyorum çünkü çok fazla komisyon aliyor direk alışveriş yaparak sadece kur üzerinden para alıyor

Arkadaşlar yurtdışında yaşamak için bir üniversiteye kaydoldum parasını peşin verdim ilk yılın ama hem yurtlar cok pis hemde dersleri kafam almıyor hemde benim istedigim bir bölüm değil geri dönmek istiyorum siz olsanız ne yapardınız ülkenin de durumu mağlum fikirlerinizi bekliyorum

Arkadaşlar Xbox one x aldım daha doğrusu hediye geldi oyun işinde yeniyim pek birşey bilmiyorum oyunlar hakkında ama madem elimde one x var iyi bir tv ile oynamak lazım 4k TV yada 4k monitör olarak sizin kullandığınız cihazlar nedir monitör mu yoksa televizyon mu almak daha avantajlıdır?

....

Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım meizu güncelleme vermiyor ama snapdragon 845 kullanmasi beni cezbediyor siz ne dersiniz bu konuda
Abim Kanadada yaşıyor ve yanına gitmek istiyorum ama daha önce hiç yurtdışına gitmedim ve arkadaşlarım daha önce damga vurulmamış pasaporta vize vermeleri zor dedi ve bu beni düşündürdü acaba kurs yoluyla mi gidip orada göçmenlik başvurusu yapsam lütfen tecrübelerinizi aktarın.
Fotoğrafımın geçerlilik süresi dolmuş yenilemek için sadece merkezi okullardan birine gidip fotoğraf çektirmek yeterli midir
4 kişi gidicez Kadıköy'den Kartepe kayak merkezine günü birlik gitmek istiyoruz 4 kişiyiz arabamız yok maalesef internette araştırma yaptım ama birde buradaki tecrübeli arkadaşlarla danışmak istedim.
Meslek lisesi cıkışlıyım hiç temelim yok neredeyse istedigim bölüm 300 puan istiyor bu puan için ortalama kaç net lazım internette baktım ama dogru mudur bilmiyorum bu yüzden sizlere sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Evet bu köpek nedense bana çok sempatik geliyor bilenler anlatabilir mi nasıl bir türdür
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 248
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 306 (Bu ay: 168)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 155 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.