Yüzbaşı
26 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu iki makina arasında hangisini tercih etmeliyim sizce 10dk sonra alıyorum benim için önemli olan hızlı internet ve kullanım kolaylığı
Anakartın önpanelleri çalışmıyor jumper ayarları yapılması gerekiyormuş ya ön panel ya arka panel kullanabiliyormuşuz ondan da vazgeçtim mikrofonumu kullanamıyorum ilk asus anakartım

sondmax saçmalığıyla yeni tanıştım soundmax mikrofon ayarlarının yanında ünlem işareti çıkıyor herşeyi kurcaladım mikrofonda problem yok bir ara ses aldım ama hiç birşey anlaşılmor asus'un p35 chipleriyle bu problemleri yaşayanlar oldu mu? yoksa benim anakartım bozuk mu?
Daha önce bahsetmiştim ön panelden ses gelmiyor diye önpanelden de vazgeçtim mikrofon çalışmıyor bu anakartta bütün problemin soundmax olduğunu düşünüyorum mikrofonun yanında sürekli ünlem işareti çıkartıyor bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
Beyler asus p5k-e wi fi kullanıyorum

kasanın ön panelinden ses alalmıyorum bu 1. sorun bundan vazgeçtim mikrofondan berbat ses geliyor ne yaptım ne ettim düzeltemedim asus'un driverlerine çok yabancıyım

soundmax ayarlarında önpanele ses ayarlarını ve mikrofon ayarlarını nasıl oturtacağımı yazar mısınız?

sondmax'te mikrofoda ünlem çıkıp duruyor.
Bilgisayarıma format çekmeyi düşünüyorum firefox'ta sıkkullanımda bulunan kayıtlı sayfaları nasıl yedekleyip yeni kuracağım windowstaki firefox'a atabilirim?

Yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.
Çıktı mı ya da çıkacak mı bilen var mı?

2007 3. çeyrekte çıkacağı söyleniyordu.
Ben HP düşünüyordum

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=25805

sizin önerebileceğiniz marka ve modeller varsa sevinirim.
xfx 760gt xxx

sapphire x1900gt

eski kartım xfx 7600gt ile karşılaştırdım xfx 7600gt xxx oldukça iyi bir kart ama 99$'lık x1900gt ile başedebilmesi çok zor
Hakkında
Forum İmzası:
/e6300/Asus P5K-E Wİ-Fİ/
/2*1 OCZ 800MHZ 4-4-4-15/X1900GT/2 x asus drw-1608p3s/
/samsung 226BW/
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.199
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 146.259 (Bu ay: 269)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.