F

Yüzbaşı
24 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 115 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba , bir sorum var ,
Diyelimki 20 mbit internet paketi aldık ve evimizde Max 12 mbit görüyoruz. Şimdi biz bir üst pakete geçip 50mbit e kadar internet aldığımızda hızımız yine 12 civarında mı olur , yoksa doğrusal olarak artar mı ?

Bana yarısı tıkalı bir hortum gibi geliyor ne kadar çok su basarak o kadar hızlı olur gibi , mantığını anlatırsanız sevinirim .
silnebilirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Arkadaşlar merhaba evimde internet yok , psn storedan hdd ye internet bağlantısı olan bir yerden yükleme yapabilirmiyim bilgisayar ile .

Ps4 ü evde bırakıp , hdd ve pc ile internete erişip hdd ye indirmem mümkünmü ?
Arkadaşlar merhaba , tt 35mbit internet ortalama 110 tl civarında .
vodafone da ise 40 mbite kadar olan paket 40 Tl .

Vodafone benım bulunduğum yerde tt altyapısını kullanmasına rağmen nasıl oluyorda tt den daha ucuz bir fiyat verebiliyor . Bu fiyatı vermesinin performans açısından olumsuz bir yanı varmı diye düşünmeme neden oluyor .
Arkadaşlar bugün farkettim sizce ne olabilir ,

Arkadaşlar merhaba 4 gün önce kurulumu yapılan televizyonda sağ alt ve sol üst köşede resimde görülen açılmaları fark ettim , servisi arayıp kayıt oluşturdum 31.12 tarihine gün verildi fakat , 7 günlük süre aşılmış olacak . İade veya değişim için nasıl bir yol izlemeliyim direk aldığım yerle iletişime geçmem sonuç verirmi servis raporu olmadan . İnternetten aldığım için iade hakkım sorgusuz mevcutmu . Teşekkürler

Arkadaşlar NU , modeli 2018 qled teknolojisi yok ama yabancı forumlarda görüntü kalitesi daha iyi denmiş , 2 televizyondan hangisini önerirsiniz
Arkadaşlar merhaba yaklaşıl 2 ay önce aracımı servise verdim , bagaj kapağı değişimi yapılacaktı.
Tam olarak 2 aydır parça gelmesini bekliyoruz diyerek çeşitli yalanlarla oyalanıyorum ,
İlk konuştuğumda parça gümrükte dendi yaklaşık 1 ay önce , daha sonra parça izmirden geliyor dendi,
şimdide tekrar gümrük te bekliyoruz diye yalan söylüyorlar .

Artık söyledikleri yalanları kendileride unuttular sanırım , belkide aracımla kaza yaptılar yarın gidip aracımı servisten alacağım.

Bu konuyu açmamdaki amaç ben yandım siz yanmayın OPEL SERVİSİ pişmanlıktır .

Tüketici mahkemesine vermeyi düşünüyorum garantisi biten araçlarda , tüketici hakem heyetinde 30 günü aşınca hak talep edebiliyormuşuz . Daha önce bu konu hakkında dava açan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim .
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
BlackBerry
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PSP
Takım
Beşiktaş
TV
Philips
Notebook
HP
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.190
İkinci El Bölümü Mesajları: 129
Konularının görüntülenme sayısı: 115.416 (Bu ay: 947)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 127 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.