Yüzbaşı
25 Eylül 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
valla bende uzun zamandır tablet araştırıyorum ve %99 dell olacak gibi (3G). Tamam fiyat çinli emsallerine göre yüksek gibi (aristo 2 mesela) ancak ips ekran, 16 gb, 2 gb ram, 128gb micro sd desteği, bluetooth 4.0, p malzeme kalitesi ve işçiliği, yukarıda bir arkadaş bahsetmiş wifi çekimi ve gps bağlanma hızı da üstün olunca.... n11 de 599 (55tl bonus hediyeli) . Ben alıyorum arkadaşlar sadece ekran galiba gorilla glass değil (aslında çok önemli de..) o yönden endişem var eh filmle halletmeye bakacağım artık.
İddia ettiğin gibi %15-20 tasarruf yapabilmen için yanmamış olarak %20 den fazla yakıtın eksozla dışarı atılması demek, ki bunu iddia eden adama bi tarafıyla gülerler,

Aracın egsoz dumanı resmen akaryakıt kokar veya kara duman atar haliyle egsoz muayenesinden geçemezsin. Ha o tarz araçlarda belki diyorum iddia edildiği gibi bir tasarruf olabilir tekrar ediyorum belki. Ama bu sefer de ayarsızlıktan kaynaklanan bu durumun senin h2 gazı verek ayarlı hale dönüştürmeyeceğinden ka

Milletle dalga geçmeyin kardeşim gidin bi daha da böyle sçma sapan iddialarla gelmeyin..
Herkes kullandığı / incelediği adsl modemin + ve - lerini yazsın. Vatana millete hayrı dokunsun. Almak isteyen olursa ihtiyacını görecek özelliklere göre alsın.

GEEK:
+ Ucuz
+ Şu ana dek hattan düşmedi, kilitlenmedi
+ splitter dahil
+tt onaylı
+ ethernet kablo kutuda var
+ Yeterince led le donatılmış (link, rxd, 10/100 mbit durumu)

-/+ web sayfası yok (yurt dışı yok, yurt içi var çok ilginç)
-/+ dizayn fena diil (bana göre)

- Yük bindikçe ısısı artıyor
- Açma / kapama düğmesi yok
- Web arabirimi biraz karışık (x5 e göre)
- kullanım kılavuzu yok gibi bişey (cd de tam olarak var).

ZOOM X5 :
+ kolay arabirim
+ ısınmıyor
+ estetik
+ kullanım kılavuzu yeterli
+ splitter
+ açma/kapama düğmesi
+ usb / ethernet kablo dahil
+ ulusal ve uluslararası net destek

- pahalı
- kitleniyor
sony cdu-4821 model cd rom multisession cdrw leri okuyamadığından firmware güncellemesi yaptım so.q (orj. firmware), fakat okumamakta ısrar ettiğinden başka firmware (cdu-5221) yükledim tabi artık anakart görmez oldu öyle de olunca eski firmware e dönme şansım kalmadı. Şimdi ben ne yapmalıyım ki cdromu kurtarayım (başkasına ait).
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Msi K7N2 DELTA2- FSR
Barton 2500+@3000+
idle: 38C , load: <56C
2x256 DDR400 TWINMOS M-tec /
128MB/64 bit fx5200 gpu:250@310, memory:330@450
40 GB SAMSUNG 7200 / 15" ACER / 4.1 JAZZ
52X24X52 SAMSUNG 2MB / SAMSUNG SH-S162A DVDR
GEEK ADSL 4 SWITCH
tagan 380w-u01, tt volcano9 heatsink + vantec stealth dual ball bearing ( orjinal fan sağır etti)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 606
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 1.588 (Bu ay: 61)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.