P

Yüzbaşı
01 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 77 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Genel olarak oyun için kullanacağım (CS - Warzone vb.). Monitörüm mevcut. Sadece sisteme ihtiyacım var. Bu konularda az çok bilgim var ama çok yetkin olduğum söylenemez. Kendim bir sistem topladım itopya'dan. Fikirleriniz ve önerileriniz nelerdir?

1 x COOLER MASTER MasterLiquid ML240R ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu
1 x INTEL Core i7 9700K 3.6GHz 12MB Önbellek 8 Çekirdek 1151 14nm İşlemci
1 x CORSAIR RM850x 850W 80 Plus Gold Full Modüler PSU
1 x MSI MAG Z390M MORTAR 4400MHz(OC) DDR4 Soket 1151 M.2 HDMI DVI DP mATX Anakart
1 x SAMSUNG 2TB 970 EVO Plus NVMe Okuma 3500MB-Yazma 3300MB M.2 SSD
1 x MSI GeForce RTX 2080 SUPER VENTUS OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı
1 x COOLER MASTER MasterFan SF240R ARGB 240mm Fan
1 x CORSAIR 32GB (2x16GB) Vengeance LPX Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Dual Kit Ram
1 x COOLER MASTER MasterCase H500P Mesh White TG USB 3.2 Mid Tower Kasa

Toplam Fiyat: 22.212 TL
100 Mbps fiber internet kullanıyorum. Ethernet kablosu ile bağlandığım zaman 90-100 Arası hız alıyorum ama kablosuza geçtiğimde modemin dibindeyken 50'ye düşüyor. 15 metre ilerdeki odama geçince de 40'a. Hızdan yine memnunum ama sorun ping. Oyunlarda normal insanlar 20-30 arası ping alırken ben 75-90 arası ping alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim? Sıkıntı nedir? Bu internet modem konularında falan pek bilgili değilim yardımcı olursanız sevinirim.
Oris Telekom 100 Mbps fiber internet kullanıyorum. Ethernet kablosu ile bağlandığım zaman 90-100 Arası hız alıyorum ama kablosuza geçtiğimde modemin dibindeyken 50'ye düşüyor. 15 metre ilerdeki odama geçince de 40'a. Hızdan yine memnunum ama sorun ping. Oyunlarda normal insanlar 20-30 arası ping alırken ben 75-90 arası ping alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim? Sıkıntı nedir? Bu internet modem konularında falan pek bilgili değilim yardımcı olursanız sevinirim.
Beyler vodafone da tahütüm yarın bitiyor. Ben de Türk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum. En az 7 Gb internetli maximum 40 Tl olan bir tarife arıyorum. Tercihim faturalı olması ama faturasız da olabilir. Önerebileceğiniz tarife var mı?
Evet beyler şuan Sabanci Üniversitesinde 50-60 kişiyle birlikte Özgür Demirtaş'tan ekonomi, finans, para adında ders alıyoruz. Kendisine sormamı istediğiniz bir şey varsa yazin sorayim cevabını editleyerek sorularla yazarım
İyi günler ben 14 yaşındayım ve Muay Thai yapmak istiyorum? Adana'da önerebileceğiniz salon var mı?
Arkadaşlar ben 14 yaşımı bitirdim. Antalyadaki herhangi bir otelde çalışabilir miyim ve daha önce çalışan varsa şartlar nasıl?
İyi günler ben bugün otele geldim de bildiginiz üzere çok fazla insanin bulundugu yerlerde wifi herkese açık görünür baglanirsiniz sizi tarayicidan oturum açma ekranina yönlendirir. İste bende o giriş ekranı gelmiyor. Oturum aça basıyorum yükleniyor ama açılmıyor tüm oturum açmalı ağlarda böyle oluyor ne yapmam lazim bilgisi olan var mı?
Arkadaşlar ben bu yıl teog'a giridim inşallah Kabataş Erkek Lisesi'ne gidicem. ama benim bir problemim var ben bu yıl 4000 Tl'ye bilgisayar alıcam onu da götürmeyi planlıyorum. Pansiyon güvenliği nasıldır? Hırsızlık olayı oluyor mu? Bilgisayarımı nasıl koruyabilirim? şimdiden çok teşekküler
Arkadaşlar ben bu yıl teog'a giridim inşallah Kabataş Erkek Lisesi'ne gidicem. ama benim bir problemim var ben bu yıl 4000 Tl'ye bilgisayar alıcam onu da götürmeyi planlıyorum. Pansiyon güvenliği nasıldır? Hırsızlık olayı oluyor mu? Bilgisayarımı nasıl koruyabilirim? şimdiden çok teşekküler
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dell 7567
Mobil cihaz
OnePlus 6
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Steam
Phenx97
TV
55MU9000
Notebook
Dell 7567
LOL
Brøken Wings
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 486
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 4.430 (Bu ay: 498)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 268 (Bu hafta: 11)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.