Binbaşı
23 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 104 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Tekzen'de bambu kesme tahtaları piyasanın yarı fiyatına.

https://www.tekzen.com.tr/bambum-talau-kesme-tahtasi-buyuk-bkta03-2675773

Bilgisayarda oynamak istediğimden ses alamıyorum. Şu hoparlörü PS4'e taksam ses alabilir miyim arkadaşlar?

https://urun.n11.com/ses-sistemleri/snopy-sn-21-20-mini-usb-speaker-P244869746

Şakamı abi bu. Az olmuş yıl sonuna kadar yapsalardı keşke.
Sistemi biraz iyileştirmek istiyorum bana birbirine uyumlu amd işlemci + msi ekran kartı önerir misiniz? bütçe 2300 3000 tl arası. Yeni oyunları sorunsuz şekilde kaldırsın istiyorum sistem.
sistemimi daha rahat oyun performansı adına geliştirmek istiyorum. witcher 3- gta 5 gibi oyunları orta ayarlarda oynatabiliyor. ancak son olarak bannerlord'dan düşük fps performansı aldım. fakat daha ziyade yeni çıkacak oyunlar için biraz daha arttırmak istiyorum. işlemciyi de arttırmam gerekiyor mu? ekran kartını zaten değiştirip yükselteceğim. ayrıca anakartım bu tarz değişimler için uyum gösterecektir değil mi? yeni bir ekran kartı için?
şimdiden teşekkür ederim

intel i5 4440 işlemci
sapphire r9 285 dual-x oc 2gb ekran kartı
2x8 ' 16 gb ram' im var arkadaşlar
anakart asus b85 plus
Artık son aşamalara geldik. Yurtdışı bazlı bir firma aracılığıyla bir uygulama geliştirdim. Tasarım, fikir bana ait. Bazı konularda güncel olmayan bir uygulamadan esinlendiğim noktalar olmuştur. Ana özellik iki şeyin resimle kıyaslanması. Onun dışında yorum ve üyeler arasında mesajlaşma gibi yan özellikler var. Uygulama inşallah Android ve IOS'a gelecek ve tablet uyumlu olacak. Soru ve görüşleriniz varsa alabilirim.

Merhaba arkadaşlar bir uygulama için çalıştığım yabancı bir yazılım şirketi iphone'da uygulamayı test etmem için UDID no'su istedi. Daha önce android telefonumda apk ile rahat rahat test ettim iphone için nasıl test edileceğini bilmiyordum ki böyle bir kod istediler.

Sizce bunu paylaşmamda bir sakınca olur mu?
Beyler 2 foto arasında kaldım pm'den isteyenlere atabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Yeni pc topladım fakat chrome zaman zaman çoğu siteyi açmıyor. Kapatıp açıyorum düzeliyor sonra yine aynı problem. Diğer tarayıcılarda hiçbir sorun yok sadece chrome'da böyle oluyor. Sebebi ne olabilir?
Ryzen 5 2600x aldım. Daha elime ulaşmadı. Şimdi baktım 2700X'de indirime girmiş aradaki fark 600 TL. Sizce 2600x yeterli mi yoksa ilerisi düşünülüp 2700x mi almalı?
Hakkında
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.663
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 240.208 (Bu ay: 954)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.257 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.