N

Er
10 Nisan 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar,
Arkadaşlar PRF yayınlarının AYT Fizik, Kimya ve Biyoloji denemeleri çokça övülüyor ancak FİYAT İNANILMAZ PAHALI. Rica etsem bu denemenin cevap anahtarını ateşleyebilir misiniz ?
Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Selamlar arkadaşlar,
Ben sınav başvurumda yanlışlıkla zorunlu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi almadımı işaretlemişim ama normalde kendim aldım bu dersi. Bunun bana zararı dokunur mu ? Bunu işaretlemediğimden dolayı 20'den sonraki 5 felsefe sorusunu çözmek durumundayım. Bunu değiştirebilmemin imkanı var mıdır acaba ? Yoksa sizce böylesi daha mı iyi ? Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.
Selamlar,
Forumda PRF Yayınlarının Fen denemeleri çok övülüyor ancak şuanda ne elde etme şansım var ne de inceleme fırsatım var. Rica etsem PRF yayınlarının TYT ve AYT Branş denemelerinden birkaç SS paylaşma ihtimaliniz var mıdır ?
Şimdiden çok teşekkür ederim paylaşana.
Selamlar arkadaşlar,
Ertan Sinan Şahin'in YKS Fizik – Tüm Dersler Paketi'ni kullanıyorum. İlk başta paketi alıp almamak konusunda kararsızdım. Çünkü fiyatı az buz bir şey değildi ve fiziğim gerçekten sıfırdı. Kısacası fiziği Ertan Sinan Şahin'le halledeceğime güvenerekten paketi satın aldım. Ancak satın aldığımdan beri tamı tamına 3 kez yayın takvimi ertelendi ve ertelenmesine rağmen bir sonraki gelmesi gereken ders 15 gündür halen siteye yüklenmiş durumda değil. Buna dair canlı destekten de durumu bildirdim ancak sürekli yoğunuz sizin için uğraşıyoruz diyorlar ama ayrıyeten soru paketi falan çıkarıyorlar. Soru paketinin içeriği konu anlatımlarıyla aynı ama onlar da yetişmeyecek böyle giderse. Yani tam sınavdan 1 ay önce konuları bitirmeyi planlıyorlar ama hala yayınlanması gereken dersler yayınlanmış değil. Ertan Sinan hocamın anlatışına, ders içeriğine vb. herhangi bir lafım yok. Birkaç ders harici bence içeriği kaliteli ama fiziği kendisiyle birlikte halledeceğime inanmış biri olarak derslerin yetişmeyeceğine dair endişelenmem kadar doğal bir şey yoktur sanırım.

Destekleyen arkadaşlarım da konuyu öne çıkarırlarsa çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.
Selamlar,

Bugünkü denememde yapamadığım sorular var da yardımcı olur musunuz ?

MURAT kelimesinin harflerini kullanarak yazılabilecek beş harfli anlamlı veya anlamsız kelimelerin kaç tanesinde sessiz harfler alfabetik sıradadır ?
Cevap: 20


Selamlar,

Yarına kadar çözmem gereken aşağıdaki sorularım var. Soruların çözümlerini yapıp atarsanız çoook mutlu edersiniz. Şimdiden çok teşekkürler.

Matematik:
Fen: (Tüm sayfasını attığım resimlerdeki soruların hepsinin mümkünse çözümü)Konu silinebilir mi ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 9
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 48
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 698 (Bu ay: 3.126)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.