B

Yüzbaşı
18 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Benim Bilgisayara Bf3 ü yükledim.1.bölümde oyun donuyo mecburen görev yöneticisinden kapatıyorum oyunu . cpu 1 2 vb olayını denedim olmadı.ekran kartı güncelledim ekran kartının en son ne zaman güncellendiğinde 2009 larda bişey yazıyo . Ekran kartı ATI RADEON 4650 HD , 4 GBDE RAM Var .Ekran kartı konusunda yardımcı olursanız sevinirim.çok uğraştım ama yapamadım.teşekkurler şimdiden iyi günler.
Arkadaşlar Cs:Sourcede v_models Klasörüm Eksik Bunun Sorunun Nasıl Çözebiliriz Yardım ....
Real Madrid tarihinin efsanevi ismi Hugo sanchez'in 38 gollük rekorunu egale etti haftaya kıracak inş.

La liga gol kralı bugün 2 frikik golüne imza attı.
Üst yerine +7 yazsaydık keşke.
Espanyol-Zaragoza 1
Keykra-Olympiakos ÇG 2.Yarı
Levante-Valencia 2
Maroussi-Ilisiakos Üst

Kupona güveniyorum baya sizce nasıl ?

Yorum yapanlara şimdiden teşekkürler.
Arkadaşla iddaaya girdik bu konuda cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
http://www.mackolik.com/index.asp

röportajı çok uzun tamamını okumanız için linke tıklamanız yeterli.
Ankara'ya gidemedik

Ankara yolculuğu esnasında Ahmetlide emniyet müdürlüğü ile bitişik bir büfede alışveriş için duran kardeşlerimizle büfeci arasında çıkan anlaşmazlıkta silahına sarılan ve saga sola rast gele ateş açan büfeci,biri polis dört kişiyi yaraladı.Biri agır yaralı olan üç arkadasımızdan ikisi taburcu edilirken ameliyatı altı saat süren kardeşimiz çok şükür ki hayati tehlikeyi atlattı.

Yıllardır maça gidiş gelişlerde örnek duruşu ile her ugradıgı esnafın takdirini kazanmış arkadaşlarımıza yapılan bu kahpe saldırının firarda olan failleri yakalanıp gereken cezası verilene kadar çok sıkı takipçisi olacagımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

YALI

İşlerine gelince FUTBOL TERÖRİSTLERİ diyorlar,bizlere karşı yapılanlara sesleri çıkmıyor.

Ezeli rakibimiz Karşıyaka'dan ÖZGÜR kardeşimizi elimizden aldılar şimdi sıra kimde ? niye bu İZMİR DÜŞMANLIĞI ? bu olayların bütün nedeni BASINDIR.

Her maçımızda hakem hatası aleyhimize buna alıştık artıkta bu olanlar neyin nesi hep bizmi suçluyuz ? Sonra deniliyor ki niye İZMİR'in süper ligde takımı yok nasıl olsun ? Aşık olduğumuz armanın ardından yollara düşmek suçsa biz suçluyuz YETER ARTIK.
Hakkında
Meslek: Turizm
İlgi Alanları: Futbol,GÖZTEPE
Forum İmzası:

TEK AŞK GÖZTEPE
Forum İkinci El İmzası:
TEK AŞK GÖZTEPE
Hakkımda:
TEK AŞK GÖZTEPE
82F1BFABB281438EB92D81AD88EF243B.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.399
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 88.640 (Bu ay: 150)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.