Yüzbaşı
11 Mart 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 691 (Bu ay: 33)
7 Gün Cezalı
3 gün 21 s. 52 dk. kaldı
Gönderileri

2009 yılında 19 şuanda 31 yaşında. taş gibiymiş o zamanlar. bu kadının neresi 19 gösteriyordu ki. arash çıtırın tadına bakmıştır güzelce

Adamlar her şeyde ama her şeyde boynundaki haç simgesini gösteriyor. Ne alaka şimdi ? Banane kardeşim senin inancından. Yeterki at nalı gibi haçını gözümüze sokma. Git ötede kullan.

https://www.a101.com.tr/elektronik/kiwi-ktm-2909-cay-makinesi/?utm_source=criteo&utm_medium=rm&utm_campaign=lowerfunnel

alınır mı sizce ? biraz plastik olması beni şüphelendiriyor ama bilmiyorum

Her yıl düzenli yaptıran var mı ? Ben şuan 22 yaşındayım ama seneye başlamayı düşünüyorum. Her yıl olmasa da 2 yılda bir yaptırmak lazım. İşin kötüsü ben kan vermek inanılmaz korkuyorum. Beni endişelendiren testlerde kan alınması. Ya hiçbir zaman atlamayacağım bu korkuyu galiba

Check up işlemleri nasıl oluyor ? Bir radyasyonlu odaya falan girip ölçüm mü yapılıyor ?

işte anlatıyordu tiroid kanserine yakalanmış. izlerken birden midem bulanmaya başladı. sanki boğazıma kadar bir şey yükseldi kendimi zor tuttum. tuvalete girdim ama istifra etmedim. sizde de böyle şeyler yaşanıyor mu ?

Ben daha kan vermekten aşırı korkuyorum. Allahım kimseye yaşatmasın kanseri.

.

Evet yılda bir kez çok güzel bir fırsat geldi ayağımıza. Evdekiler de dışarı çıkmıyor kolay kolay. Sadece geceleri yalnız vakit kalıyor. Onda da malum sitelere gitmeyeceğiz.

Artık bırakalım yahu bu alışkanlığı

Benim bir 10 gün oldu. Kendimi çok iyi hissediyorum. Aktif cinsel hayatım yok ondan çokta gerekmiyor bana.

Şöyle 3 4 ay bıraksam artık vücut alışır yokluğunu hissetmez bile

Hiçbir meslekte iş garantisi olmayan alan yapmışlar. Hadi onu boşver;

Yurtdışında geçerliliği de yok. Hukukta bile yok

O nedenle bizi hiç kpss dir staj dır vs. uğraştırmayın umudumuzu da çalmayın kapatın gidin ea tm yi

Lise 1 de ilk dönem hiç çalışmayıp fizikten kimyadan 1 getirince vizyoner ailem hemen senden sayısalcı olmaz diyip tm seçtirdi. Çok vizyoner ailelere sahibiz çooook

instagramda kızı stalklayacak imkan kalmadı artık   

Cinsel manada birliktelik yaşadım. Harika hissettirdi. İlk önce öpüşme sonra bana sayso yaptı. Canım hocam hem ders içinde hem ders dışında bana çok yardımcı oluyor.

50 lik şarışın milf

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Toshiba
Dünyadan Futbol
FC Internazionale Milano
Dünyadan Futbol
Arsenal FC
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.406
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 22.394 (Bu ay: 12.307)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9.669 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.