Yüzbaşı
01 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Beyler selam,

Anneme aldığım xiaomi redmi note 8 pro telefonu evofone servise göndermiştik. (alalı 1 ay olmamıştı arıza ortaya çıktığında)

Bugün DOA kararı çıktı ve servis raporunda aşağıdaki metin var.

Alıntı

metni:
cihazda belirtilen arıza görüldü doa /iade işlemine uygundur doa/iade işlemi sağlanacaktır

Telefonla arayıp, streçe sarılı yeni telefon vereceklerini söylemişler. Kutulu bile değil :/ Muhtemelen tamir görmüş telefon verecekler. Üzerine ekleme yapıp farklı bir model alma teklifine da hayır demişler.

Bildiğim kadarıyla tüketici kanununda para iadesi alma hakkı var DOA cihazlar için. Başından böyle bir durum geçen var mı? ne tavsiye edersiniz?

Beyler merhaba,

Benzer konu mutlaka vardır ama aramam sonuç vermedi. Telefonumda 10bin e yaklaşan sayıda fotoğraf var, zamanında albümler yaratmadığım için şuan zorlanıyorum. Telefon içindeki bu fotoğrafları PC üzerinde görüntüleyip albümler oluşturup düzenleyebileceğim bir program var mı? bu işlemi iphone üzerinden yapmak kolay olmuyor. Umarım derdimi anlatabilmişimdir, bu tarz bildiğiniz kullandığınız bir program varsa benimle paylaşısanız çok sevinirim.

Teşekkürler.
Arkadaşlar 55-65 inç arası bir tv almak istiyorum. Bir kampanyadan yararlanacağım için arçelik olacak bu tv. Arçeliğin web sitesine girdiğimde oled, quoantum dot, ultima, android, diamond vs bir çok TV modeli çıkıyor. Bunların ne demek olduğu hakkında hiçbir fikrim yok :) 35 yaşındayım eskisi kadar teknolojiyi takip edemiyorum malesef.

Alacağım Tv ile tivibu dan normal yayınları izleyeceğim, tv üzerinden netflix izlemek istiyorum. Maçları izleyip ara ara playstation da oynayabilirim.Çok aşırı ihtiyaçlarım yok sanırım hangi modellere bakmalıyım acaba, yönlendirirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba,

Giriş katındaki evimin 1 veya 2 noktasına kamera takmak istiyorum. Kayıt yapmayacağım. Özellikle biri geldiğinde kim olduğunu görmek için veya dışarıdan bir ses geldiğinde bakmak için. Kamerayı kablo ile tv ye bağlamak istiyorum.

Mümkün olduğunca hesaplı bir çözüm arayışındayım. Bir marka veya model öneriniz veya farklı bir fikriniz varsa çok makbule geçer.

Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba,

Yeğenimin kullandığı ipad2 de ios4 yüklü şuan. yeni uygulamaları yükleyemediği için güncellemek istiyoruz. Fakat ipad2 nin ios6 da kasıldığı şeklinde yorumlar okudum. Bu sebeple ios5 e yükseltmenin yolu var mı acaba şeklinde araştırırken bir site buldum.

LINK

Buradan ipad2 için 5.1 ipsw dosyasını indiriyorum şuan. Bunun yardımıyla itunes dan yükseltme işlemi yapılabiliyor mu ? Yapılabiliyorsa nasıl olacak bu?

Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba,

Ağdaki bir bilgisayarın internet erişimini limitlemek istiyorum. Kullanıcı girip internette sörf yapamasın. Ama aynı zamanda outlook un çalışabiliyor olması gerekiyor maillerin gidip gelmesi için.

İş yerinde imalattaki bir bilgisayarda girilmedik site kalmadı, artık böyle birşey yapmak zorundayım ama nasıl yapılacağını bilmiyorum. Öneriniz var mı bu konuda ?

şimdiden teşekkürler.
barda kadının yanında erkekler var, sevgilisi olduğunu öğrenince bütün adamlar kaçışıyordu, bir kadının terfi kutlaması vardı yine aynı şekilde sevgilisi olduğunu öğrenince kaçışıyordu adamlar.

çok net hatırlıyorum videoyu ama bulamadım, çok lazım oldu hatırlayan var mı acaba?
Arkadaşlar, fox tv yi aradım, bi key verdiler . cihaz da da 9339 yazdım şifreleme ekranına girdim ama bu biss kısmında şifreyi nasıl gireceğimi çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. bugün 2 maç var 1,5 saat kaldı başlamasına

şimdiden teşekkürler..
yanlışlıkla oldu arkadaşlar, kusura bakmayın..
Arkadaşlar kamerası önemli olmayan esas işlevi mp3 ve radyo dinlemek olcak , kız arkadaşımın kullanacağı bi telefon arıyorum, tabii makul fiyatlı...

Yurt dışından gelicek olan bir arkadaşıma aldırcam.. max 170€ - 300 YTL lik bütçem var.. Bu paralara aklıma samsung e250 geliyo ama yurtdışından daha ii bi telefonu aynı paraya alabilirim muhtemelen. Bu mevzulardan pek anlamadıım için önerilerinizi rica ediyorum,

şimdiden teşekkür ederim..
Hakkında
Meslek: makina mühendisi
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Tablet
ipad
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 572
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 12.425 (Bu ay: 178)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.