Yüzbaşı
04 Şubat 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 101 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Google Play yaz indirimi, yeni yıl indirimi vs. yapıyor mu? GTA oyunları belirli dönemlerde indirim görüyor mu?
Bu notebook 120w adaptör ile geliyor. Gtx 1050ti ve i7 8750h işlemciye sahip olduğunu düşününce bana 120w yetersiz gibi geldi.Hp marka I5 7300hq ve gtx 1050'ye sahip diz üstü bilgisayarimda 150w adaptör var.

Bu bilgisayarı kullanan arkadaşlara sorum oyun esnasında takılma, anı fps düşüşü sorunu yasiyormusunuz?
n11 üzerinden 20 liraya "sınırsız" olduğu iddia edilen office 365 satın aldım.
Bana mail üzerinden xxx@365office.site uzantılı kullanıcı adı ve şifresi olan hesap gönderildi.
Hesabahttp://portal.office.com üzerinden giriş yaptığımda yeni şifre belirlememi istedi.

Benim sormak istediğim 365office.site adlı kuruluş benim office üzerinden yaptığım çalışmalara erişebilir mi?
Lisans tipi Office 365 A1 Plus
Taahhüt dolduktan sonra iptal için istedikleri formu ve kimlik fotokopisini istedikleri numaraya faksladım bir kaç gün sonra telefonla aradılar, telefonda iptal edilmesini istememe rağmen iptal etmeyip interneti dondurmuşlar. Dondurma işlemini kaldırdım ve tekrar faksla aynı belgeleri gönderdiğimde eksik evrak/okunamadı vb. Bahanalerle internetimi iptal etmiyorlar. BTK'ya yazdığım şikayete "Yapılan incelemelerde 16 mbit 60 gb abonesi olduğunuz gözlemlenmiştir" gibi saçma bir cevap vermişler.
Bu firmadan nasıl kurtulurum? Lütfen birisi yardım etsin.
Lol'ü ilk defa yüklüyorum yaklaşık 14 gb download yapıyor. Bu normal mi?
Eski konuları incelediğimde lol'ün ortalama 6 gb yer kapladığından bahsediliyordu.
Takım olarak Galatasaray'ı seçmeme rağmen Galatasaray bölümündeki mesajları artılıyamıyorum.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone
Takım
Galatasaray
TV
LG
Notebook
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.013
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 605 (Bu ay: 309)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 685 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.