T

Çavuş
31 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Mesela 1.85 ve üzeri boyunuz var ve kalıplı birisiniz' veya kalıplı olmazsanız bile ' kavga vb durumlarda çoğu kişi bir tereddüt eder. İnsanlara tepeden bakmanız bile yeterli olur. Okudugunuz okulda ' önüne gelen size ahkâm kesemez. Tipiniz yerindeyse kızların dikkatini cekmeniz kaçınılmazdır. Ortamın en güzel kızını siz kapabilirsiniz. Arkadaş ortamında ' daha ön planda olursunuz. Bence uzun boy her açıdan avantajlı. Ben 1.70im ' 180 ve üzeri olmak için neler vermezdim..
Maalesef böyle bir gerçek var. Kısa boylu ve yakışıklı biri olarak söylüyorum '1.70 veya daha kısa isen ' yakışıklı olsan dahi uzun boylu yakışıklı adamın verdiği ağırlığı çekiciliği veremiyorsun. İlk tercih olman' zor oluyor.
Saldırının üzerinden 20 yıl geçmesine rağmen hala aydınlanmayan soru işaretleri mevcut. Ancak ' böyle bir saldırıyı el kaidenin yaptığına veya bu saldırıdan ABD istihbarat birimlerinin haberi olmamasına inanmak zor. Böyle diyenlere' büyük resim komplocu falan diyorlar ' peki böyle diyenler bu saldırıyı gerçekten el kaidenin yaptığına mı inanıyor ?
Bu işler genel olarak böyle işliyor maalesef. Bakıp Barbie bebek gibi dediğimiz güzel kadinlar ile zengin veya ortalama üstü yakışıklı değilseniz (1.85 90 kaslı yakışıklı) bir adam değilseniz beraber olma şansınız düşük maalesef. İstisnalar olabilir ama genel olarak Türkiye'de böyle işliyor bu işler.
1.70 boyundayım ve zaman zaman bu konu çok kafama takılıyor hatta ' beni psikolojik olarak etkiliyor. Günümüzde çoğu kız uzun boylu. Liseliler dahi benden uzun veya benimle ayni boyda. Hatta bazılarından net kısayım yani. Tip olarak 10 /7 falanım. Sizce bu takıntı gereksiz mi ? Açıkçası boy uzatma ameliyatı olmayı dahi düşünüyorum bazen.
Arkadaşlar ' yaklaşık 3 yıldır bu telefonu kullanıyorum. Son iki gündür ' şebeke sorunu yaşamaya başladım. Normalde telefon şebeke sinyali alıyor olarak gözüküyor ' ancak ben birini aradığımda ulaşamıyorum. Ve beni arayan kişi bana ulaşamıyor. Telefonu yeniden kapatıp açmam gerekiyor ancak bu şekilde çözüm bulabiliyorum. Dün 3 kere yaşadım bu problemi arayanların hiçbiri ulaşamamış. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?
YouTube da bir video izledim Amerika Avrupa karşılaştırması üzerine. Yorumlar bölümünde bir kişi 'Amerika sandığınız kadar kolay lokma değil ' ev kiraları pahalı senelik izinler belirsiz ' çalışmazsanız direk homeless olursunuz yazmış. Bende cevap olarak' ev konusunda bilinen ünlü şehirleri örnek vermeyin falan dedim' iş olanakları büyükşehirlerde aksi halde ulaşım sorunlu. Sosyal yardım konusunda ise ' Avrupa'da bir şekilde yaşarsın ama Amerika'da hapı yutarsın yazmış. Sizce ' haklılık payı var mı?
Mesela' 1.80 90 boy aralığında ve yakışıklı biri ile ' 1.70 75 boy aralığındaki birinin şansı kaça kaçtır ?
Begeniyormusunuz ? Yaşamak için ideal mi ?
Yakışıklı ' biri olsanız bile ' boyunuz kısa ise şansınız uzun boylu ' ortalama​ veya yakışıklı birine göre daha düşük oluyor bence. Çünkü uzun olan kişi daha erkeksi duruyor. Daha ağır basıyor bir bakıma. Yakışıklı ama kısa boylu biri olarak yazıyorum bunu. Elbette herşey boy değil ama ' önemli olduğu bir gerçek. Maalesef yeni nesil uzun ben kısa . Yaş 24. Boy 1.70 bu arada.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 567
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 169 (Bu ay: 1.874)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 670 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.