Er
12 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
https://payfull.com/e-tahsilat online tahsilat sistemi, firmaların peşin/taksitli tahsilatlarını hızlı ve garantili bir şekilde yapmasını sağlar ve nakit akışını arttırır.

Firmanızın bayi ya da müşterilerinden yapılacak mal veya hizmet bedeline göre tahsilatlar, Payfull online ödeme sistemi ile firmanız arasında kurulan sistem aracılığı ile tahsilat talimatı verdiğinizde bayi/müşteri hesaplarından otomatik olarak gerçekleştirebilir ve hesabınıza aktarabilirsiniz.

Payfull Online Tahsilat Sistemi Avantajları
- Nakit akışınızı detaylı istatiskler ile takip edebilirsiniz.
- Tahsilatlarınız assecco altyapısı ile otomatik olarak gerçekleştirilir.
- Detaylı raporlama sistemi ile bayi ve müşterilerinizin fatura ve ödeme akışını takip etmenizi sağlar.
- Sms ve e-mail üzerinden her zaman ve her yerde tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz
- Tekrarlayan ödeme talep edebilirsiniz.
Sanal pos hizmetini siteye entegre etmek teknik bilgisi olmayan birisi için karmaşık ve zorlayıcı olabilir. Aynı şekilde sanal pos üzerinden gerçekleşen işlemlerin takibi de sıkıntılı olabilmektedir. Sanal pos sistemlerinden iade ve iptal işlemlerinin uzun zaman alması ve hata payı olması da sanal pos sistemlerinin bir diğer sıkıntılı yönlerinden biridir.

Tüm bu problemler ile karşılaşan kullanıcılar için sanal pos entegrasyonlarını ve yönetimlerini kolaylaştıracak entegrasyon yazılımları üretilmiştir.
Bu yazılım geliştirmelerinden kullanıcı kolaylığı ve gelişmiş altyapısı ile Payfull Online Ödeme sistemlerinin uygulamaları ön plana çıkmaktadır.

https://payfull.com sistemlerinin uygulamaları ile sanal pos altyapılarınızı basit bir şekilde sadece API bilgilerini girerek sisteme entegre edebilirsiniz. Sistemde bu entegrasyonu sağladıktan sonra taksit ve komisyon oranlarını da aynı şekilde kendiniz basit bir şekilde belirleyebilirsiniz. Böylelikle bankaların vermiş olduğu taksit ve komisyonlar yerine kendinizin belirlemiş olduğu taksit ve komisyonlar ile ödemelerinizi alabilirsiniz.
Sanal pos yönetim işlemlerinizi de aynı şekilde kullanıcı kolaylığı sağlayan basit ve anlaşılır paneli ile gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekleşen işlemler ile alakalı detaylı bilgileri kolaylıkla edinebilirsiniz. İşlem yapan kişiyi, ödeme aracını, tutarını, işlem sonucunu, ödeme şeklini ve tarihini görüntüleyebilir, detay kısmında ise fatura dökümünü alabilirsiniz.
Bunun dışında yapılan ödemeler ile alakalı iptal, iade veya kısmi iade işlemlerinide aynı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İptal, iade veya kısmi iade yapacağınız ödemenin karşısında yer alan iade ve iptal butonuna tıklayarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kısmi iadede ise iade butonuna tıkladıktan sonra geri ödeme tutarı kısmına iade edeceğiniz tutarı yazdıktan sonra ‘’İade Et’’ butonuna tıkladığınız takdirde kısmi iade işleminide gerçekleştirmiş olacaksınız.Bu ve bunun gibi bir çok ödeme sistemi uygulaması ve kolaylıklarından faydalanmak için siz de Payfull Ödeme Sistemleri ile iletişime geçin siz de bu kolaylıklardan yararlanın. İletişim bilgilerimiz info@payfull.com ve 0850 840 14 17.
Online Tahsilat Nedir?
Online tahsilat, firmaların kendi ödeme sistemlerini bayilerine ve müşterilerine kullandırarak ödeme alınması işlemidir. Bu sayede nakit akış hızınızı artırır ve operasyonel iş yükünüzü minimuma indirirsiniz.

Sahip olduğunuz Banka veya Ödeme Kuruluşu (Payu,Hepsipay,MOKA Paytr vb.) Sanal Poslarınızı dakikalar içerisinde sistemimize entegre ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Payfull ile isterseniz çok katmanlı ve bayili bir çalışma sisteminizin tahsilat zincirini oluşturabilir isterseniz sadece üyelerinizden aidat tahsilatı gerçekleştirebilirsiniz. Payfull’un kolay konfigre edilebilen dinamik sayfaları sayesinde kafanızdaki tüm ödeme senaryolarını dizayn edebilir, dilerseniz sonrasında istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Tüm bunları yaparken Bankanızın sunmuş olduğu taksit/öteleme gibi kampanyalardan yararlanabilir, dilerseniz taksit ve komisyon oranlarınızı her ürün için farklı belirleyebilirsiniz.

Neden Online Tahsilat?
Kredi kartının her geçen gün hayatımızda daha fazla yer aldığı günümüzde işletmelerin tahsilat ve ödeme tipleri de değişmektedir. Günümüzde hızla artan kredi kartı kullanım oranı işletmelerin de tahsilat kalemleri arasında önemli oranda yer tutmaktadır.BKM Verilerine göre Aralık 2016 itibariyle ülkemizde 58.7 milyon kredi kartı bulunmakta aylık 52.4 Milyar TL işlem gerçekleşmektedir.Buna paralel olarak iş hayatında kredi kartı ile tahsilatında da önemi giderek artmaktadır. Bu tahsilatların bir kısmı POS Cihazları ile yapılırken önemli bir kısmı da Sanal POS'lar üzerinden gerçekleşmektedir.
Artık işletmeler ödeme alma ve tahsilat işlemlerinde Sanal POS'ları giderek yoğun olarak tercih etmektedir. Sanal POS kullanmak için bir web sitenizin olması gerekmiyor. Ödeme kabul arayüzü sunan yazılımlar -Payfull- ile sahip olduğunuz tüm sanal posları tek bir ekranda toplayarak kolayca tahsilatlarınızı gerçekleştirebilir, dilerseniz müşterinize SMS&Mail yoluyla ödeme linki göndererek tek tıkla alabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler 3D Secure güvenlik standartlarında gerçekleşir.
Örnek tahsilat sayfası için tıklayınız.

Örnek Tahsilat Sayfası Görüntüsü
Payfull Nasıl Çalışır?
Adınıza açılan domain üzerinden (Örn.http://odeme.wittour.com.tr) hizmet sunulur. Ödeme yapmak isteyen bayileriniz/müşterileriniz ilgili adresi ziyaret ederek kullanıcı ve şifre bilgileri ile giriş yaparlar. Yaptıkları ödemeler anlık olarak yönetici panelinden görüntülenebilir.
Payfull hiçbirşekilde ödemeleri kendi üzerine almaz. Ödemeler sizin sanalposunuz üzerinden gerçekleştiği için direkt olarak sizin hesaplarınıza aktarılır.

Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.
Hakkında
Konum: İstanbul,Üsküdar
Meslek: Online Tahsilat Çözümleri
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 5
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 16
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.922 (Bu ay: 66)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Finans Forumları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.