Binbaşı
11 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 344 (Bu ay: 11)
Gönderileri

Bir adet orjinal adaptör almam gerekiyor fakat 2 farklı model var. MD813ZM/A ve MD813TU/A diye. Baya bir araştırdım ama aralarındaki farkı bulamadım. Bilgisi olan var mı acaba? Linkler örnektir.

https://www.vatanbilgisayar.com/md813tu-a-usb-guc-adaptoru-5w-.html

https://www.vatanbilgisayar.com/md813zma-usb-guc-adaptoru-5w.html

Merhaba arkadaşlar, Pegasus’ta çalışan bir üye var ise pm ile benimle irtibata geçebilir mi çok rica etsem. Uçuş ile ilgili bir şey sormam gerekiyor. Lütfen.

Merhaba arkadaşlar, elimde Celeron N2930 işlemcili 11,6 inç'lik bir Acer laptop var. Yaklaşık 4-5 yıllık. Özellikleri düşük ama idare ediyor.

Aldığımızdan beri hiç bakım yapılmadı. İçinden gelen sesler artmaya başladı sanki. Isınması arttı. Bir bakım yaptırayım bir kaç yıl daha idare eder diye düşünüyorum 2. bilgisayar olarak.

Fakat celeron işlemci olduğu için fanı yok. İşlemcisi de görünürde yok.

Çok anlamadığım için soruyorum bu bilgisayarın termal macunu vs. değişir mi içi temizlenir mi nasıl bir işlem yapılabilir? Lütfen fikir verebilir misiniz?

Son dakika! Hakkari'deki atış eğitimi sırasında kahreden kaza: İki asker şehit, iki asker yaralı

Son dakika haberine göre Hakkari Çukurca'da atış eğitimi esnasında meydana gelen kazada iki asker şehit oldu, iki asker de yaralandı. Milli Savunma Bakanlığı şehit olan askerlerin Piyade Sözleşmeli Er Tolga Kaplan ve Piyade Sözleşmeli Er Sait Miyanyedi olduğunu duyurdu.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Hakkari Çukurca bölgesinde 15 Ocak 2020 tarihinde, atış eğitimi esnasında meydana gelen kazada iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 2 kahraman silah arkadaşımız ise yaralanmış ve derhal hastaneye kaldırılarak tedavilerine başlanmıştır." ifadeleri yer aldı.
https://www.mynet.com/son-dakika-hakkari-deki-atis-egitimi-sirasinda-kahreden-kaza-iki-asker-sehit-iki-asker-yarali-110106385998

Öncelikle şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Gerçekten çok üzüldüm. Fakat bu nasıl bir kazadır 2 askerimiz şehit oluyor, 2 asker yaralanıyor. Kazara patlama falan mı oldu acaba? Ama öyle bir şeyde yazmıyor haberde.
2015 jetta 1.2 tsi comfortline dsg 60.000km
2016 leon 1.2 tsi style dsg 50.000

ikisinde de boya ve değişen yok ve ikisine de 97.500 tl isteniyor. Fiyatı da göz önüne alarak hangisi mantıklı seçim olur arkadaşlar?
....
.......
.............
gereksiz
Ali Turan'dan VAR yorumu: Gidilmesi için illa yere mi atlayalım?

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Atiker Konyaspor'la 1-1 berabere kaldı. Maçta sarı-lacivertlilerin 1 golü iptal edilirken Konyaspor'da Jahovic kırmızı kart gördü. Ayrıca Jailson ve Zuta'nın pozisyonları da tartışmalara neden oldu. Atiker Konyaspor kaptanı Ali turan maç sonrasında açıklamalar yaptı.

Yayıncı kuruluşa konuşan tecrübeli futbolcu Skrtel ve Zuta'nın pozisyonuyla ilgili olarak "Skrtel'in pozisyonu direkt kırmızı karttı ama hakem onu görmedi. İlla biz yere mi atlayalım da hakem VAR'a gitsin? Yeni gelen arkadaşımız biraz tecrübesizdi, yerde yuvarlanmadı" dedi.

İlginç bir açıklama doğrusu...
Hakkında
Meslek: Bankacı
İlgi Alanları: Futbol, Teknoloji, Kayak
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 11.195
İkinci El Bölümü Mesajları: 56
Konularının görüntülenme sayısı: 249.085 (Bu ay: 1.617)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8.310 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.