B

Teğmen
28 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bu tarz da metro serisi çok sevmiştim.3 kitabı da yarattığı o muazzam atmosfer de hayatta kalmayı sonuna kadar hissettiriyordu.İnsanların çaresizliğini çok iyi anlatıyordu.

Buna benzer böyle bir başka seri kitaplar veya kitap var mı? Ne bileyim nükleer felaket sonrası,salgın sonrası vs. böyle bir grup insanın hayatta kalmaya çalıştığı,maceraya atıldıkları vs?
Polisiye,suç romanlarını severim.Grange mesela sevdiğim yazarlardandır.Bugün ise Steig Larsson'un millenium serisini duydum.4 kitaptan oluşuyormuş.

Her yerde herkesin tavsiyelerini vs . okudum muhteşem seri vs diye ama fiyatı 120 tl olduğu için ilk önce buraya da bir sormak istedim.Polisiye serisi mi bu ve gerçekten denildiği kadar güzel mi?
Kaderimiz olan aşka değil de aşkıyla kaderimizi değiştirene içelim
bu adam giriş yapmadan nasıl mesaj atıyor hadi çözün bunu da ateistler.
Ezel tadında başka bir dizi var mı türk dizileri arasında.Ezel'İ şuan ikinci defa bitiyorum bitirdikten sonra içerde'ye başlamayı düşünüyorum ezel kadar güzel diyenler var.Kuzey güney ve karadayı behzat ç izledim.Bunların dışında ezel tarzı bir dizi yok değil mi? hala izlemeyen varsa kesinlikle izlesin ezel'i gelmiş geçmiş en dizi benim için.Yabancı dizilerden bile fazla seviyorum
beyler driving force gt'im var.Ps'deki gran turismo deneyimine benzeyen bir yarış oyunu arıyorum.Ya assetto ya da project cars alıcam.Hangisi en iyi yarış deneyemini sunar grafikten ziyade.Acil cevap yazarsanız iyi olur malum son indirim günü.

Açıkçası oyunun aşırı zor tam simülasyon yaşatması önemli değil gran turismo ayarında olsun yeter.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 148
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.315 (Bu ay: 516)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 207 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.