Çavuş
28 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 355 (Bu ay: 3)
Gönderileri
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/30/49/29/30492973469e4ed83c2bfaf6dc7428fa.png&t=0&width=480&text=1

RWADULT Nedir?

Yetişkinleri İlgilendiren Her Şey

Bir Site Değiliz

RWADULT Ekibi

RWADULT Oyunları

RWADULT Yetişkin Oyun Çeviri Ekibi

RWADULT oyunları para ile mi satıyor?

Bu soruların cevabına, ilk konumuz olan "RWADULT - Türkiye'nin En Büyük Yetişkin Oyun Topluluğu" adlı konu içerisinden erişebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/97/d3/14/97d314a4202b04d101ae892f37d4c7f4.png&t=0&width=480&text=1

🢧 Midnight Ride - Türkçe Çeviri + Türkçe Dublaj [1.Bölüm] 🢦

ÖZET: Ana karakterimiz Serena'nın bir partide erkek arkadaşı Melvin ile işler pek yolunda gitmez. Serena'nın uzun sürecek olan eve geri dönme yolculuğu Melvin ile parti çıkışı geri dönüş yolunda ettikleri kavga sonucu başlıyor. Serena dönüş yolunda neler yaşayacak?​

🢧 WINDOWS İÇİN İNDİRİN 🢦

🢧 ANDROİD İÇİN İNDİRİN 🢦

DAHA FAZLA TÜRKÇE YETİŞKİN OYUN OYNAMAK İÇİN

WWW.RWADULT.NET

Merhaba DonanımHaber topluluğu,

Seven Deadly Sins çıktı... Epey bekleyeniniz, beklentiniz, bilmeyeniniz vardı... Şimdiden size söylemeliyim ki çok bir beklenti yaratmış olabilir ve birinci bölüm sonunda sizi hüsrana uğratabilirim fakat lütfen önce oyunu yargılamak yerine başka oyunlarla kıyaslayın. (Diğer oyunlara Türkçe bir şekilde buradan ulaşabilirsiniz.) Sonrasında tüm eleştirilerinize açığım, bu yoldaki yoldaşlarım başta sizsiniz... Bu ülkede var olmayan, var olup da kötü olarak adlandırılan, gösterilen işleri tekrar yapılandırıp daha iyi bir konuma getirmek adına bugüne kadar birçok içeriklerde yer aldım, gerek imzamı attım gerek yapımını sürdürdüm. Bir çoğunuz hikayemizi biliyorsunuz; Ocak ayında başladık, vesayre, vesayre...

Bugüne kadar her hangi bir gelirim olmadan bir çok giderle baş ettim, etmeye çalıştım. Maddi bakımdan rahatsız olsam da yorumlarınızdan, desteklerinizden güç alarak sürdürmeye devam ettim.

Ben bu oyunu Türkiye sınırları içerisine sınırlandırmıyor, sınırı geçiyorum... Bir oyun geliştiriyorum, yapımını sürdürüyorum. Ve bu oyun birinci bölümle sınırlı kalmayacağını söylüyorum... Gelişim sürecinde ki bir oyunu kimse desteklemez ise ne yazık ki devamının getirilemeyeceğini de tahmin edebiliyorsunuzdur. Bunun farkında olduğunuzu diğer oyunlara kıyasla farkında olduğunuzu varsayıyorum. En başta dediğim gibi; Yapılan işleri yapılandırıp gerek adımı gerek ülkemi bu içerikte temsil etmek ne kadar bize göre hoş olmasa da birçok alanda eksik olduğumuz gibi bu alanda da eksiğiz.

Bir kaç ay önce şunları söylemiştim;

Türkiye'de bu tarz içeriklere neden kötü gözle veya ön yargı ile yaklaşılmaktadır!?
Sizlerle paylaşmış olduğumuz oyunlar yurt dışında insanlar arasında konuşulmakta; Acaba bu oyunun sonu nasıl bitecek..? Bu sahnesinde neler olacak...
Yapımcılar bu oyunlar sayesinde yeterince para kazanmaktadırlar. Açıkçası ekonomiye oldukça katkıda bulunuyorlar...
Bu içeriğe kötü gözle bakanları (+18 dahilinde) bu kafadan çıkmanızı eğer çıkamıyorsanız da sunucudan çıkmanızı istiyoruz... Benimle aynı fikirde olanlarında destek çıkmasını bekliyoruz.
SADECE BUNUN İÇİN DEĞİL, her konuda, her içerikte, teknolojinin ve sanal ortamın her dalında...

Ekonominin durumunu ele alınca... Seven Deadly Sins'i ücretsiz bir şekilde yayınlamaya karar verdim. Bir ücret karşılığında emeklerimi(emeklerimizi) sunmak yerine herkesin elinden geldiğince destek çıkması için bu kararı aldım. Her şeyden önce aynı bayrak altında barındığım insanlardan destek bekliyorum.

Beklediğim destek sadece maddi durumda değil tabii ki fakat oyun içerisindeki içerikler için bir maddiyata ihtiyacım var. Bu ekonomiye göre empati yaptığımda da bir çoğunuzun maddi destek çıkmasını beklemiyor; Oyunu oynadıktan sonra; "-Vay be!", "-Kötü olmuş, ama olsun." vb. ifadelerinizi de gelip yüzüme rahatlıkla söylemenizi, eleştirmenizi istiyorum. İyi veya kötü yorumlarınız, eleştirileriniz ile güçlendiğimi, güçlendiğimizi unutmayın.

Emin olun sizlerin desteği sonucunda çok daha fazla gelişip, daha iyi işlere imza atacağım, atacağız... Bugün her platformda ki her içerikteki oyun yapımcısı destek gördüğü topluluğa (millete) destek verir. Ben Türk'üm; Ana dilim Türkçe. Desteğinizi esirgemeyin, hizmetimi esirgemeyeyim. Ben oyunumun ikinci bölümünü çıkarırken de TÜRKÇE ana dil - olarak çıkarmak istiyorum.

Başkaları Türkçe çevirimizi yapmasın. Bizzat yapımcı olarak bu Türkçeyi (Bugüne kadar yaptığımız bir çok iş gibi) ben, biz, bizler yapalım. Desteğinizi bekliyor, okuduğunuz için teşekkür ediyorum...

MADDİ DESTEK ÇIKMAK İÇİN - TIKLA

PC İÇİN İNDİR - TIKLA

ANDROID İÇİN İNDİR - TIKLA

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce haklı mı?

Bazılarınız biliyorsunuz'dur; Cumhuriyet Altın'ının üzerinde "Hakimiyet Milletindir" yazmaktadır.

Bir alışveriş sitesinde geziyordum ve gözüme çarptı, düşünmeye başladım. Fakat bir türlü işin içinden çıkamıyorum...

Hakimiyet Milletin mi?

RWADULT Nedir?
RWADULT, 18 yaş ve üstü yetişkinleri bir araya toplayan bir portal ve forumdur. RWADULT hizmetleri kuralları gereğince yalnızca 18 yaş ve üstüne açıktır. Türkçe'ye çevirdiği yetişkin oyunlar (adult) ile ünlenmiş olup genişlemeye giderek bir çok dalda farklı ekipler oluşturmuştur. RWADULT platformu tamamen Türkçe'dir.

Yetişkinleri İlgilendiren Her Şey
RWADULT olarak bir yetişkinin internetten sıyrılıp sadece ilgili olduğu kısımlar ile mükellef olmasını sağlıyoruz. Bir yetişkini ilgilendiren her türlü sorun ve konu hakkında içeriği barındırıyoruz. Günlük hayatınızı kolaylaştıracak, iyi vakit geçirmenizi sağlayacak veya yetişkin olmaya yeni adım atmış her kişiye özel içerikler üretiyoruz.

Bir Site Değiliz
Sadece web sitemiz üzerinde bulunan içeriklerimiz ile kalmıyor, Forum ve Discord adreslerimiz üzerinden RWADULT takipçisi olan herkesin buluşması, bir biri ile iletişime geçmesini teknolojinin son haliyle sağlamaya çalışıyoruz. RWADULT ile günlük hayatınızda çoğu yerde karşılaşabilirsiniz.

RWADULT Ekibi
Alanına hakim ve işinin ehli bir ekibimiz bulunmaktadır. Her alanda işinde en iyiler ile çalışıyoruz. Çok daha iyi olmak için çabalıyoruz. Ekibimize katılan birisini en iyisi olması için kendi bilgi birikimimizi kullanarak eğitiyoruz. Yetişkin oyunları Türkçe'ye uyarlayan bir oyun çeviri ekibimiz ve birden fazla dile hakim olan çeviri ekibimiz de bulunuyor.

RWADULT Oyunları
RWADULT oyunları olarak ünlenmiş Türkçe çevirisi olan yetişkin içerikli oyunlarımızı ilgili yer sağlayıcı forum adresimiz üzerinde yayınlıyoruz. RWADULT'un "www.rwadult.com" ve "wwww.rwadult.net" adresleri dışında şuan için bir web sağlayıcısı bulunmamaktadır. Bütün yetişkin oyunlarımızın paylaşıldığı adres forum adresimiz olan "www.rwadult.net'dir. "www.rwadult.com" adresimizde ise süregelen çalışmalarımız sonucu genel sayfamız haline gelecektir. Bu adreste bir yetişkini ilgilendiren her konunun paylaşımı yapılacak ve asıl ana sayfamız olarak yerini alacaktır.

RWADULT Yetişkin Oyun Çeviri Ekibi
Türkiye'ye yetişkin (adult) oyunların sektörünü, getiren ve geliştiren RWADULT'dur. Türkiye üzerinde artık birçok oyun "RWADULT oyunu" olarak ünlenmiştir. Türkiye'de bu içerikte işin "organize" olarak düzenli çalışan ilk ekibiyiz... C1 ve B2 seviyesinde çevirmenlerimiz ile yolumuza devam ediyoruz. Şu an hazır olarak çevirdiğimiz oldukça fazla oyun bulunmakta ve çevirdiğimiz bütün oyunların yapımcıları ile iletişim halindeyiz. Bu süreçte birçok taklitçimizin bulunduğunu da görenler mutlak olmuştur. RWADULT olarak tavsiyemiz bu işin ehli ve ilki olan RWADULT'un hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanmalarıdır. RWADULT içerikleri tamamen güvenli ve yasaldır fakat taklitçi ve yan sanayi olan diğer oluşumların paylaştığı içerikler güvenli olmamakla beraber bir yasallığa tabii değildir.

RWADULT oyunları para ile mi satıyor?
Oyun çevirilerimiz herkese ücretsiz olacak şekilde yayınlanmaktadır. Sadece oyunu normal çıkacağı tarihten daha erken çıkartarak topluluğumuzda isteyenlere herkesten önce ulaşma şansını tanıyoruz. Bir oyun erken erişim sürecinde hala düzenleniyor olup, erken erişim sürecinde maalesef herkese açık bir şekilde paylaşılacak bir hale gelmiyor. Oyun düzenlenip hataları ve sorunlarının giderilmesi ardından erken erişim sürecini sonlandırarak herkese ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Yani erken erişim süreci sadece bize destek olmak isteyenler adına oldukça ucuz bir miktardan satışına koyduğumuz bir programdır. Oyuna erken erişmek isteyenler ve bize yardımcı olmak isteyenler içindir.

RWADULT web sitesinde bulunan hiçbir içerikte ensest ve pedofili unsuru içeren içerik bulunmamaktadır. Hiçbir RWADULT hizmeti üzerinde ensest ve pedofili'ye özendiren, direkt olarak bunun davranışlarını bulunduran bir içerik bulunmuyor ve bulunmayacaktır!

🢧Acting Lessons - Türkçe [Final]🢦

ÖZET
Hikayenin merkezinde orta yaşlı bir erkek olarak sen varsın. Geçmişinde Kripto işi yapmışsın ve devam etmektesin. Megan isimli bir kadınla tanıştığında hayatın değişmiştir. Megan genç ve şanssız bir aktördür. İhtiyacı olduğu bu kötü zamanda onun yanında olabilecek misin? Kalbini kazanabilecek misin?​

🢧WINDOWS İÇİN İNDİRİN🢦
🢧ANDROİD İÇİN İNDİRİN🢦

🢧Summertime Saga - 0.20.5 [Final]🢦

ÖZET
Küçük bir banliyö kasabasında yer alan, üniversiteye yeni giren genç bir adam babasının ölümüyle sarsılır. Ölümü çevreleyen gizemli olaylar, babasının bir grup şüpheli suçluya borçlu olduğunu öğrenirken maceralarının sadece başlangıcıdır. Bu sorunların içinde yaşarken, genç kahramanımızın, üniversite dönemi için yeterli para kazanması ve balo gecesi için bir randevu ayarlaması gerekiyor!​

🢧WINDOWS İÇİN İNDİRİN🢦
🢧ANDROİD İÇİN İNDİRİN🢦

🢧Being A DIK - Türkçe [0.5.2] | Güncel sürümüne forum adresimizden ulaşabilirsiniz.🢦

ÖZET
Dar gelirli bir aileden genç bir adam, karısını kaybetmiş olan babasının yanından Burgmeister & Royce üniversitesine başlamak için taşınır. Çömez öğrenci hayatına atılıp üniversitedeki "Delta Iota Kappa" birliğine katılırken çok ayrı bir hayata atanacaktır.​​

🢧WINDOWS İÇİN İNDİRİN🢦
🢧ANDROİD İÇİN İNDİRİN🢦

🢧Depraved Awakening - Türkçe [Final]🢦

ÖZET
Free City'de yaşayan özel bir dedektifsiniz. Son müşteriniz ölü bulundu. Nasıl olduğuna gelince, bir çok kişi intihardan şüpheleniyor. Bu olayın üzerine düşmek başınıza bin türlü bela açabilir. Ama düşününce, belalarla uğraşmak istemeseydiniz neden dedektif olurdunuz ki?

🢧WINDOWS İÇİN İNDİRİN🢦
🢧ANDROİD İÇİN İNDİRİN🢦

🢧Timestamps, Unconditional Love- Türkçe [Final]🢦

ÖZET
Şehvet dolu bir üniversite öğrencisisiniz... Korkunç hatalar yaptınız, fakat şanslısınız. Çünkü en iyi arkadaşınız zamanı geriye almanın bir yolunu buldu! Geri dönüp hataları düzeltmek için bir şansınız var. Hayatını daha iyi hale getirmek için geçmişteki şeyleri düzeltir misin? Yoksa daha kötüleştirir misin? İstediğiniz her şeyi almak için her yolu deneyebilir kararları sen verebilirsin. Veya oturup öylece... Neden oyunu oynamıyorsun?​

🢧WINDOWS İÇİN İNDİRİN🢦
Silinebilir
Silinebilir
Silinebilir
Silinebilir
Hakkında
Meslek: Game Developer
İlgi Alanları: Seven Deadly Sins - Developer
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
Xbox One
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Monster
Dünyadan Futbol
Liverpool FC
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Corsair
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 171
İkinci El Bölümü Mesajları: 36
Konularının görüntülenme sayısı: 11.962 (Bu ay: 6.426)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 499 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.