L

Çavuş
06 Kasım 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 92 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Oncelıkle herkese merhaba PCDE 2 EKRAN VAR Assasıns creed vb. oynlarada 1. monitörden giiriyorum oyun oynerken 2. ekrandakı metin2 ler donmaya başlıyor gorev yonetıcısınden baktıgım zaman oyuna girdigim an metın2lerin cpu kullanımı azalıyor arka plana atıyor bu yuzdende donup oyun kapanıyor bilen varmı bilgisayar hıcbır sekılde zorlanmıyor ryzen 7 3700x var cpu maax %40da çalısıyor
Arkadaşalr elımde 2x rog strix 1070ti var fakat oyunlarda sadece gpu 1 kullanılıyor digeri %0da sabit Nvdia denetım masasında normalde slı etkınlestırme olması gerekırken slı a dağir hiçbirşey yok.WİN 10 HOME --750W 80PLUS PSU----ASUS B450F ANAKART-R5 2600X---VE ROG SLI KOPRUSU
Arkadaşlar bugun nette gezinirken msı markalı laptop buldum urun 3-4 aylık garanntı kutu fatura var fiyatı 4400tl sızce verılırmı ozellıkler assada
i5 9300h
gtx1650
8gb ram
1920.1080 tn panel 15.6 inc
256gb m.2ssd
Kırmızı tasarım kırmızı led klavye aydınlatma vb
Arkadaşlar PC 1903 güncellemesi yaparken durduk yerde reset atıyor güncellemeyi baslattigim için herseferinde açtıktan 2dk sonra kapanıyor geçen arkadaşa win10 kurmak için USB ye Windows atacaktik Windows tool yükleme aracını acarkende reset atıyordu bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim
Urunlerin 2 Side vatan bilgisayar dan alındı fatura kutu ve içeriği tamdir.1Yil daha garantileri olması lazim.Hicbir şekilde sorunları yoktur.rtx2080e gectigim için 3.nesile geçmeyi düşünüyorum takas sadece 2.-3. Nesil ryzen karla olur.Ozelden detay isteyene atılırFiyat 1300TL
Arkadaş lar bugün aldığım 1080ti kartta internet te fln gezinirken normal sorunsuz olarak takılıyorum fakat bf4 e girdiğimde 5dk sonra ekran gidiyor ve monitör kendini kapatiyor.Monutorde sorun olamaz Samsung chg70 kullanıyorum 2aydirda rx580 kullandim.psudan da olacağını sanmıyorum 750w ve daha öncede 1080ti kullanmıştım.Driver olarak daha bugün Nvidia experince den guncelledim fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim
Arkadaşlar sbm onlıne adında sitede otomobıl sıgortaası tutanklarına bakıyorum evden ofisdekı pcye teamvıaver ile baglanıyorum bilgidiniz gibi laglar olusuyor sıteye ozel uyelerr girebılıyor bizim uyelıkte ofısdekı ıp den gırlıyor evden gırmeye calısnca statık ıp hatası verıyor bılgınız bır program varmıdır acaba benim pcyi ofısdekı bılgısayar gıbı gosterecek
Noty konuyu yanlaş yerde olabılır en uygun başlık burası gordum
Merhaba;
Dün aldıgım artics 7 kablosuz kulaklıgımı normal kablosuz olarak kullanırken bugun steelseries engineden guncellemelerını yapıyım dedım kulaklıga firware guncellemesi yaptı ve bilgisayarı resetledım sonrada kulaklıgı hıcbır şekılde acılmadı acma tusuna defalarca bastım tık yok ısık fln yanmıyor programı sıldım yıne aynı.Kablolu olarak baglayınca sorun yok ama dıger turlu olmuyor.Aynı modelı kullanan varsa yardım ederse sevinirim.
Arkadaşlar bugün yaptığım benchmark testlerinde ram ın ortalamadan düşük olduğunu gördüm 2 kez yapmama rağmen %50 lerde geziyordu sebebini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
Merhaba;
Arkadaşlar Asus f541 modelli laptop umu yavaş bulduğumdan garantisi olduğu halde çok yetersiz kaldığı için 8gb ram ve dvd row u söküp 250 gb ssd takviyesi yaptım.Neyse 1-2 ay sonra laptop çok ısındığından içini temizleme kararı aldım içini açtım kurutma makinasıyla temizledim tam kapatırken klavye anakart arasındaki kabloyu takarken yanlışlıkla biraz bastırdım ve anakart bağlantı yeri tahriş oldu laptopu açtım fakat bazı tuşları çalışmıyordu usb ıle kullanmaya başladım fakat açma tuşu klavye ile birleşik oldugundan zamanla daha da yıprandı ve tamemen soket bozuldu.Laptopun anakartındaki klavye soketi nin bozulduğundan eminim ismide keyboard connector clip miş internette değişimine ait videolar var.

Neyse servise yolladım çıkarttıkları listede 3020tl anakart 110tl klavye 70 tlde servis ücreti istediler.Fakat zeten laptopun kendisi 1800tl :D Ve yapmaları gereken işlem soketi ve klavyeyi değiştirmek adamlar 3200tl para istiyor.Tüketici haklarına başvurduk yarın laptopu elektronikçiye gotüreceğim orda kontrol fln ediceklermiş eğer onaylar ise laptopun yenisini veya ücretini vereceklermiş.Benim suan ne yapmam adamlara ne söyleyip kendimi nasıl savunmam gerekıyor bilen kişiler yazarsa sevinirim.
Hakkında
Meslek: yok
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 77
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 34 (Bu ay: 219)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.