Teğmen
28 Ekim 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yeni açık üst yada eski açık tribünden 3-5 arası bilet lazım..Pm atın fiyat konusunda anlaşırız..
Arkadaşlar dün yeni tv ve d-smart aldım pazartesi gelip takıcaklar.2 çanak + smart paketini aldım iki uyduyuda görebilmek için.Şimdi asıl sorum benim salona koyucağım reciver ile odamdaki tv ye nasıl bağlantı yapabileceğim.Yani 1 reciver ile 2 tv den farklı kanal izlemek mümkünmüdür?Yada değilse ne yapmam lazım.Yani bu kadar para verip odamdayken antenmi kullancam? :)
Arkadaşlar elimde fazladan 6 tane eski açık bileti var.ilgilenen arkadaşlar pm yolu ile ulaşabilirler..
Arkadaşlar elimde fazla bilet var..yeni açık üst bileti..ilgilenenler pm atabilir.
Ya arkadaşlar mimarlık bölümüne girdiğimde işte villa konut falan tasarlıcamı zannederken bize her sene saçma sapan projeler veriyolar sağolsun hocalar...ya kapalı bir dikdörtgenler prizması şeklinde bi yerde napmak için oturursunuz arkadaşlar?

örnek mesela dinlenmek için otururum yemek yemek için otururum...

Bütün uçuk örneklere ihtiyacım var lütfen herkesten yardım şimdiden teşekkürler..
arkadaşlar maçın bileti hemen tükendi..bizde mecbur bi yerde izlicez..ama d-smart yayın yapan cafe warmı bilmiyorum..bilen warsa hepimiz için sölesinde izleyelim şu maçı bi şekilde..
Arkadaşlar şehir dışındaydım sion biletlerini kaçırdım..ne gerek varsa 1 hafta önceden çıkarmışlar satışa..her neyse eski-yeni açık bilet lazım..birden fazla alabilirim..pm lere hemen cevap verilecektir..
Arkadaşlar hafta içinde Galatasarayın uefa maçını stadda izledim..Devre arası oldu yedek oyuncular sahaya çıktı ısınmak için..Bizlerde biraz soluklanalım die 10 dakka oturma fırsatı bulduk..O arada Bouzid ve aykut yaklaşık 50 metrede paslaşarak ısınıyolardı..Ya ben böle bir defans oyuncusu görmedim..Adam 50 metre pasları sektirmeden önüne alıyo tek hamlede..Bi paslar veriyo abartmıyorum orta sahada oyun kuran adamlarda o kadar uzun pas atacak ayak yoktur..Daha sonra birazda tribüne yakın olduğu için show yapmaya başladı..Yaptığı hareketlere önce dedim herhalde bir iki şans falan dedim..Ama sonra bi baktım adam baya bildiğin topla cambazlık yapıyo..ya aykut degaj idmanı yapıyo fırlatıyo bouzide doğru adam ayağının içiyle topu yere deymeden kontrol edip sektirmeye başlıyo..sonra omuzlarına alıp çeviriyo sırtında tutuyo..10 dakka ısındılar bi kere topu yere düşürmedi..

Sonra düşündüm Necati yi disiplinsiz diye gönderdi..Hasan'ı disiplinsiz diye bi oynatıyo bi oynatmıyo..Arda'yı yanına alıyo yedeksin falan diyo bu Kalli..

Acaba bu Bouzid de idmanlardada böle show yapıyoda Kalli ondanmı oynatmıyo diye düşündüm..

Ama eminim arkadaşlar bu adam 2-3 tane servet eder..En azından topu oyuna sokar ve saçma sapan toplar ıskalamaz diye düşünüyorum..(her ne kadar defans diye alınmış olsada bu teknikle acaba orta saha oynarmıda demedim değil hani
Arkadaşlar patch 1.08 kurdum..daha sonra tekrar crack yaptım..daha sonra oyuna new game dediğim zaman loading ekranı bitince bi error veriyor..windows ekrarına dönüp yoksay diyince oyun devam ediyorum ama silahlar falan hiçbiri yok..savaş sahnesi ile başlaması gerektiği yerde bütün canavarlar sabit duruyor bende gezebiliyorum ama silahım falan hiç bişi olmuyo :) bunun sebebi ne olabilir acaba.. şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar outlanddeki quartermasterlardan alınan recipelerin hangisinin nerden alındığına dair fikri olan warmı? :) yada bunların listede olduğu bi site verebilicek varsa şimdiden teşekkürler arkadaşlar
Hakkında
Meslek: öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 184
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 9.516 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.