B

Yüzbaşı
09 Ekim 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar normal jak girişli telefon kulakligini gamepad e bağlıyorum ama kesinlikle ses gelmiyor. Nerde hata yapıyorum bilmiyorum. Normal jak girisli oyuncu kulaklığı almayi düşünüyordum ama o da çalışmaz diye almaya korkuyorum. Ayarlardan ses çıkışı vs biraz kurcaladim ama olmadi. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Cihaz one s.
Arkadaşlar one s cihazım var youtube da one s de valhalla nin performansi videolarini izledim genelde 30 fps nadiren 27-28 e iniyor gibi. Ancak yine de oyunu alip elimde patlamasindan korkuyorum. Test eden olursa bilgilendirebilir biz de ona göre alırız.
Xbox patronu Phil Spencer, Kotaku'yla yaptığı son röportajda yeni Bethesda oyunlarının PlayStation için çıkış yapmasına gerek olmadığını söyledi. Xbox'ın arkasındaki Microsoft, Bethesda'nın ana şirketi ZeniMax Media'yı geçtiğimiz dönemlerde rekor bir bedelle satın almıştı.

Dünyanın en popüler oyun konsolu markalarından biri olan Xbox'ın sahibi olan Microsoft, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen bir duyuruda, popüler oyun şirketi Bethesda'nın ana şirketi ZeniMax Media'yı 7,5 milyar dolar karşılığında satın aldığını açıklamıştı. Bu anlaşmanın ardından söz konusu satın alımın Microsoft'a yeni nesil konsol savaşlarında büyük bir avantaj sağlayacağı, hatta Bethesda oyunlarının artık PlayStation konsolları için yayınlanmayacağı söyleniyordu.

Şimdiyse Xbox'ın patronu Phil Spencer, yeni bir röportajda adeta PlayStation'a meydan okurcasına açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların ardından gelecekteki Bethesda oyunları PlayStation için çıkış yapmayacak gibi görünüyor.

Yeni Bethesda oyunları, büyük ihtimalle PlayStation için yayınlanmayacak:

Kotaku'dan Stephen Totilo'yla yaptığı bir röportajda Spencer'a, Microsoft'un The Elder Scrolls 6'yı PlayStation konsollarında satmaması durumunda 7,5 milyar dolarlık Bethesda satın alımını telafi etmesinin mümkün olup olmadığı soruldu.

Bu soruyu "Evet" şeklinde yanıtlayan Spencer, "Anlaşmanın bizim için işe yaraması için bu oyunları desteklediğimiz platformlar dışında başka bir platforma göndermem gerekmiyor" diye devam etti. Bu anlaşmanın oyunları başka bir oyuncu tabanından bu şekilde uzaklaştırmak için yapılmadığını söyleyen Spencer, ayrıca daha fazla insanın oyun oynayabilmesini istediklerini de belirtti.

Microsoft, Bethesda oyunlarını PlayStation konsollarında yayınlamayarak milyonlarca dolardan olmuş olacak. Ancak Spencer'ın Kotaku'ya yaptığı açıklamalar, şirketin bu konuda gayet rahat olduğunu gösteriyor.

Bethesda'nın hâlâ geliştirme aşamasında olan oyunu The Elder Scrolls 6'nın çıkış tarihi bilinmiyor. Öte yandan şirket, geliştiricinin 25 yıldır ilk orijinal RPG'si olan Starfield'ın önce çıkacağını belirtti. Bu oyunun PlayStation 5 için yayınlanıp yayınlanmayacağını ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Kaynak:https://www.webtekno.com/bethesda-oyunlari-playstation-icin-cikmayacak-h100855.html
Arkadaşlar xbox one s cihazimin güncellemesini kapattığım halde arada bir güncellenmesi gerekiyor diyor. Bunu tamamen kapatamaz miyim? Bir de gezmeye gittigim yerlere her goturdugumde guncelleme yapmadan açmıyor. Bu normal mi?
Arkadaslar oyunu dun itibariyle steam den aldim 13.1 gb kurdum test server dan baglanmaya calisiyorum ancak started matchmaking diyor ama bir turlu baglanmiyor. Ne yapmam lazim bir suru cozum videosu izledim denedim hicbirisi sorunumu cozemedi lutfen yardim.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-orjinal-hatasiz-unocan-468337711/detay. Araçtan beklenen sadece A noktasından B noktasina goturmesi.Sık sık arıza da vermemesi.
Arkadaşlar 24 haziranda ttnet i aradım internetsiz ev kalmasın tarifesi için başvurumu yaptım. 30 hazirana da randevu verdiler ve bağlandı.Yani 30 haziranda kullanmaya başladım internetimi. Tarifenin aylık değeri 29.90. Bana gelen faturada 24-30 arası dönem olarak görünüyor ve ücret 15 tl. Ben 24 ünde başvurdum ama kullanmaya başlamadım ki.
Arkadaşlar 24 haziranda ttnet i aradım internetsiz ev kalmasın tarifesi için başvurumu yaptım. 30 hazirana da randevu verdiler ve bağlandı.Yani 30 haziranda kullanmaya başladım internetimi. Tarifenin aylık değeri 29.90. Bana gelen faturada 24-30 arası dönem olarak görünüyor ve ücret 15 tl. Ben 24 ünde başvurdum ama kullanmaya başlamadım ki. Bir yanlışlık yok mu bu işte? Ayrıca damga vergisi ne kadar bilen var mı arkadaşlar?
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-temiz%2Cuygun-park-sensorlu-ses-sistemli-kacirmayin-411926802/detay

Arkadaşlar ilandaki aracım satılıktır. İlgilenen varsa buradan mesaj yoluyla da ulaşabilir. Pazarlık payı vardır. Dh üyelerine birazcık daha ikramım olur :)
Arkadaşlar aracımdaki teyp kontaktan bağımsız çalışıyor. Kapalı konumda stand-by yani bekleme modunda iken aküyü bitirir mi? Ya da şöyle sorayım 2-3 güne bir kullanırsam aracı belki farketmez ama acaba 1 hafta 10 gün binilmezse o zaman bitirebilir mi?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 681
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 25.724 (Bu ay: 737)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 379 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.