T

Er
07 Ekim 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Ne zaman görsem aynı yerde takılıyor insanların fazla kullanmadığı ağaçlık otoban kenarı bölgede. Yanına gittim İkişer tane bira aldım içtik konuşurken hiçbir soruma düzgün cevap vermedi şu tarzdaydı hep. Mesela daha önce bir yerde çalıştınmı diye sordum çalışıyorum şuan dedi arabayı götürecem işyerine dedi sonra arabalarla vinçlerle ilgili saçmaladı şu geçen arabalar birbirleriyle konuşuyor gibi geliyor dedi çok ses çıkartıyorlar ya dedi sence arabalar hızlı mı ilerliyor yavaşmı dedi. Bmw mercedeslerle ilgili konuştu ama çok anlamsızdı. Arabalar otobanda geçiyor bu arada. Sonra ağaçlarla sorunum var dedi iletkenlikletine değindi otobandaki köprüyü gösterip o demir iletkendir felan dedi😀 Niye böylesin yakınını kaybedince felanmı böyle oldun dedim bu seferde hayvanlarla ilgili konuşmaya başladı koyunları tavukları yetiştiriyorlar sonrada onlar et oluyor felan dedi. Ne yiyon felan diye sordum akşam hallediyom dedi. Bir tek 3 kardeş olduğunu ve babasının emekli olduğu haricinde 1.5 saatte başka hiç bilgi vermedi. Ne olabilir hastalığı?

Okul bitince gene 1000 tl harcama limiti 250 tl nakit avans kalıyormu yoksa sadece öğrencilere özelmi?

Hala kullanılıyormuş 1000 tl harcama borç yapma limitin var 250 nakit avans bu özellikte aynı şekilde duracakmı acaba?

Bir ağrı kesici olacak sürekli hastalar ağrısı olanlar alacak bağışıklılıkta kazanılmayacak 5 6 saat kessin yeter ağrıyı. Beyindeki ağrı yerine tamamen bloke edecek. Çokmu zor yani uzaya çıkacağınıza bunu icat edinsenize.Bilerek yapmıyorlar çünkü o kadar ilaç markası çöpe gidecek sade bu satılacak diye.

Bumu modernlik insanların psikolojisi kalmadı artık şiddet ölüm haberlerinden. Cinayet işleyeni çıkarın tvye sizde öldürün sakat bırakanı sizde sakat bırakın yakanı sizde canlı yayında benzin döküp yakın herkeste izlesin tvden bak bakim bir daha oluyormu böyle şeyler. Çocuklarada izletecenki bilinçli olsunlar emin olun babalarının annesine vurmasıyla daha çok psikolojileri bozuluyor. Ama yok illa o kalın kalın kitaplarda yazılanlara uyulacak...

2 bin tlye çalışmaya razıyım nasıl iş bulabilirim gerçekten evde bunalıyorum varsa adanada iş ayarlıyacak ulaşsın lütfen...

Akşama kadar birşey yoktu sonra birden çok yavaşladı online oyuna girdiğimde bağlantı yok diyor nedem böyle? Telefonun mobil verisinde sıkıntı yok.

Kafeler zaten 7de kapanacakmış ee 9dan sonra neden yasak bir tane mantıklı açıklaması varmı? Haftasonu yasağı bile kalktı.

Öğrenciyim ziraat bankkartım var geçen mesaj geldi 1300 tl olacaktı limit ama ret yazdım artmadı. Yarın bankaya gitsem artırabilirlermi?

Bulamadım hiçbir yerde neden yok? Altyazıdan nefret ediyorum önemli olay oluyor ekrana bakman lazım yazıyımı okuyacan ekranamı bakacan 

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Mesaj Sayısı: 10
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 234
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.650 (Bu ay: 729)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 141 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.