Binbaşı
04 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar sistemde g4560 ve rx 570 var şu an.Güç kaynağım 450 watt ama kalitesiz 12 v çıkışı iyi değil.Merak ettiğim bir durum var,oyunda ekran kartı kullanımım %100 veya 90 olarak kalmıyor hiç bazen 40 lara 50 lere düşüyor.İşlemci kullanımım minimum %80 oluyor darboğaz yapıyor biraz fps dropları vs.Merak ettiğim güç kaynağım ekran kartını tam besleyemiyor olabilir mi acaba ? Trixx programından baktığımda gaming modda bile maksiumum 110w tdp yi gördüm ki internette 150 w tdp olarak geçiyor kart.Diğer sorunda cs go da.Birebir aynı sistemi olan birinin videosunda 180 240 arası fps alırken ben 80 ile 120 arası alıyorum.Fps değerleri beklediğimden daha düşük.Pubg de darboğaz oluyor diyelim ama cs go da neden bu kadar düşük çözemedim.Kartı ikinci el olarak aldım biosu vs. orjinal.1 sene daha garantisi var ve ram hızı 7k mhz olan versiyon kart.
Merhaba arkadaşlar.Mid takımlarımı değiştiricem.Hertz esk 165 ve infinity ref6500cx arasında kaldım.Eğer hertz alırsam ikinci el olacak takıntım yoktur temizini bulduktan sonra.Kullananlar dinleyenler tavsiyelerini yazarsa sevinirim.
Merhabalar.Cadence csa300.5 almayı düşünüyorum fakat hakkında hiçbir yorum bulamadım.Amfi nasıldır ? 1 Takım oval 1 takım orta seviye mid ve 200 250 rms civarında bass beslemeyi düşünüyorum.Cadence iyi bir marka fakat amfisi hakkında bilgim yok.Bütçe max. 400 tl başka amfi tavsiyeside olabilir yorumları bekliyorum teşekkürler
Arkadaşlar 60 70 tl civarına saat alıcamda,bu fiyatlara alabileceğim neler var,çakma falan istemiyorum marka takıntısı yok ama en azından uzun ömürlü olabilecek bir saat olursa iyi olur ve saatin tipi klasik fazla gösterişli olmayacak birşeyler arıyorum
arkadaşlar bilgisayarı alalı 3-4 ay oldu daha ve sorunsuz olarak kullanıyordum.dün gt420 ekran kartında bi sorun çıktı.driverlerım güncel olur hep önceki sürümleride yükledim yinede düzelmedi.sorunu koyduğum resimle anlatmaya çalışıcam.

arkadaşlar bu resimde gpu kapalı gibi gözüküyor üzerinde gpu 0 vatt güç harcıyor yazıyor.normalde bu simgenin renkli olması lazım şu an siyah beyaz.benim aklıma ekran kartının yanmasından başka birşey gelmiyor sorun ne olabilir ?eğer ekran kartım yandıysa garantiden değiştirebilirmiyim ?
arkadaşlar oyunu az önce kurdum crack attım ama oyunu açarken failed to load the game dll diye bi hata alıyorum.herhangi bi dll dosyası eksik değil çözemedim.daha önce cod 5 cod black ops falan indirdim bunlarıda açmadı bilgisayar.win 7 64 bit desteklemiyormudur nedir anlayamadım yardım ederseniz sevinirim.
arkadaşlar bilgisayarı alalı 4 gün oldu cod 4 pes10 falan oynadım memnun kaldım laptoptan ısınmasıda normal düzeyde ama şunu anlayamadım.cod 4 ü full ayarlarda en düşük 30 fpsde ortalama 40 fps de oynayabiliyorum ama knight online gibi bsait bi oyunda ne yaptıysam fps 15i geçmedi hemde boş alanda oynayanlar bilir moradona girdiğim zaman fps 8 9 oluyor.neden bu kadar uçurum fark war anlamış değilim.driverimi güncelleştirmem gerek ?
girakon akara manes ve pathos bu 4 serverden birinde baslıyorum arkadaslar.hangi serverde koxp ve +9 lar +1 uniqler daha az su an ? Yorumsuz geçmezsnz sevinirm.
Merhaba arkadaşlar.Sisteme yeni ekran kartı alıcam ve maximum bütçem 130 140 TL.Sistemim şöyle

AMD Athlon 64 X2 +4200 2.2 Ghz
Asus M2N-MX
380 Watt Psu
80 GB 7200 Rpm Hdd
1 GB DDR2 Ram (2 GB EKLENİCEK)

Bu sisteme HD4670 Ya da HD5570 almayı düşünüyorum.Sizin tavsiyelerinizi almak istedim.ve bu alacağım ekran kartlarında anakart ile uyumsuzluk yaşarmıyım ?
beyler old takıların açılması için event oluyordu 3200 cash alıyorduk kasaya koyuyorduk itemleri açılıyodu falan.bu işin aslı astarı nedir gerçekmidir ona göre cash alıcamda..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.540
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 38.042 (Bu ay: 198)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 57 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.