C

Teğmen
03 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 1)
Gönderileri
-MSI B450M PRO-M2 V2 AMD B450 3466(OC)MHz DDR4 Socket AM4 mATX Anakart
-AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz 16MB Cache Soket AM4 İşlemci
-MSI VGA GEFORCE GTX 1660 TI ARMOR 6GB OC PCI-E 3.0 Ekran Kartı
-Aerocool Cylon 750W 80+Bronze RGB Akrilik Panel USB 3.0 Siyah ATX Kasa (AE-CYLN-750)
-Intel 660P 512GB 1500MB-1000MB/s NVMe M.2 QLC SSD (SSDPEKNW512G8X1)
-Kingston HyperX 2x8GB DDR4 3000MHz Ram HX430C15PB3/8

Böyle bir sistem topladım ancak önerilerinize açığım.
Ayrıca İstanbul'da bu sistem montajı yaptırabileceğim kurumsal bir firma var mıdır?
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi çamaşır makinesine ihtiyacımız var. Fazla özelliğe ihtiyacım yok. Sadece 15-20 dk lık kısa programı olan bir dayanıklı bir makineye ihtiyacım var. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar 3 bilgisayar için tam koruma sağlayacak bir antivirüs lazım. Elektronik marketlerde satılan fiyatı çok yüksek olmayan, online oyun oynadığımız için keylogger vb. şeylerden pc yi koruyacak antivirüs önerirmisiniz. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
Arkadaşlar herkes farklı şeyler söylüyor ilk şarjı nasıl yapmalıyız? Pili tamamen bitirip 14 saat şarjamı bırakmalıyız ve kapalı durumda olması gerekli mi bilgili arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

Arkadaşlar bayan kullanıcı için çizim laptopu gerekiyor. Çizim konularında pek bilgili olmadığım için sizlerden yardım istiyorum. Limit 2000TL kadar ama 2000e kadar çıkmak istenmiyor. Çizim için ekran kartımı yoksa işlemcimi daha önemli bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Bu 4 kulaklıkdan birini almayı düşünüyorum aralarından hangisi en iyisidir kullananlar yardımcı olur musunuz? Aralarında ne fark vardır tam olarak ?
Lens için hastanelerde ayrıca muayene olmak gerekiyor mu? Yoksa gözlük numaralarımızla aynı numara lens kullanabilirmiyiz?
İki araç arasında seçim yapmam gerekiyo. Mercedes C180, audiyi 1.8 160 beygirlik modeli arasında kararsız kaldım. Audide şuan araç yok 2011 model olarak getirilicek fiyatı ise belli değil. Mercedes Haziran ortasında teslim ediliyor. BMW kasa değiştireceği için düşünmüyorum. Sizlerin fikirlerini bekliyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 389
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 16.412 (Bu ay: 195)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.