Yarbay
01 Eylül 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 582 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Selamlar rtx 3080 sipariş ettim

10060k

Ve z490m uygun sistem

Kasa ram psu sogutuvu tavsiye edebilir misiniz
Ps4 dualshock 4 e bağlanabilen ,usb siz sadece jak girişten güç ve ses alabilen bir kulalkıl olmalı , hercules dj m1001 e yoğunlaştım biraz ama tavsiyeleri bekliyorum
Merhabalr 4 gb 1050 olan laptobumu hdmi ile immzamdaki 4k monitöre bağladım fakat 1080p görüntü veriyor nereden ayarlama yapabilirim acaba
Malum coranavirüs nedeniyle boyun düzleşmesi nden süphelenip virüs nedeniyle doktora gidemiyorum , dengesizlik yasıyorum hareket halinde durumu yasayan var mıdır nasıl gecer
1.5 aydır evde çalışıyorum hata ettim bilgisayar gözlüğü sipariş etmek bugun aklıma geldi hemen sipariş ettim, neyse baş ağrısı var şakaklarda yoğunluk gibi daha çok gözlerim kanlanmış bugün hepsi pazartesi çalışırken 2-3 çok şiddetli bir baş dönmesi sonucu başladı , bu tip olaylar yaşayıp göz bozukluğu başlamış olanlar var mı acaba ?
Gençlik 3 Ay Max Hızlı Fiber Kampanyası (T) EVDE + 24 - İlk 3 ay 100 Mbps Limitsiz internetimi 1 martta aktif oldu nasil 100 mbite gecirezim 3.ay sonu uygun olacak sekılde, ınternetten 100 mbıt pakete gecıs yapılıyor mu ?
Arkadaslar yarın iş görüşmesine gelicem moovit adlı uygulamadan rotaları cıkarttım ama marmaray ve metrolara bindim kart alınarak biniliyor biliyorum , fakat minibüs veotobüste kullanacagım onlarda biletli mi acaba mesela A-29 hattı minibüs ve 97M otobüs kullanacahım bilgilendirir seniz memnun olurum
60hz 4k monitor can mi olacak ps5 icin yoksa uzak mi durulmali
Teşekkürler
Hakkında
Meslek: Data Analyst at BankinG
Forum İmzası:

Rog claymore,G502 PROTEUS SPECTRUM,Sony PlayStation Platinum Headset

ViewSonic VX2776 4K& HP 24 ea

PS5 PHYSICAL EDITION //XBOX SERIES S &XBOX Wireless Controller Shock Blue(9th Gen) // FUTURE IS HERE/Gamepass Ultimate User (24/11/2023)

Crossland X
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
notebook (Asus)
Otomobil
Opel Crossland X
Mobil cihaz
apple
Oyun Platformu
PlayStation5
Oyun Platformu
xbox serıes s
Steam
Steam nick (MontrealR)
Xbox Live GamerTag
Xbox Live GamerTag(MontrealR)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.092
İkinci El Bölümü Mesajları: 133
Konularının görüntülenme sayısı: 10.196 (Bu ay: 990)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 769 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.