Yarbay
01 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2009'da aldığım Dell Studio 1555 laptopum artık doğru düzgün youtube videosu bile oynatamıyor. Zaten sadece internette sörf,torrent ve video izlemek için kullanıyorum ancak bilgisayarın açılması ve explorer sayfasının hazır hale gelmesi birkaç dakikayı buluyor. Laptopımda SATA III yok sanırım SATA II uyumlu. Piyasadaki SSD'lerden alıp taksam verim alabilir miyim? Bu halde bırakırsam bile format gerekiyor herhalde. Hazır Win 7'yi yükleyecekken SSD alıp ona yükleme yapayım dedim. İnternette Crucial M500 128 gb uyumlu olarak yazıyor ancak Türkiye'de satılmıyor gibi? Ne tavsiye edersiniz? Ekstra bir kabloya vs ihtiyaç duyar mıyım?

Videodaki abinin yaptıklarını yapmam yeterli olur mu?http://www.youtube.com/watch?v=DhPI89Bw4sU

5-10 dakika önce kaza E5'de Kozyatağı mevkiinde meydana geldi. Biz de gürültüyü duyunca görebildik ofisten. İçerisinden çıkanlar iyi gözüküyordu , ambulans 1-2 dakika içerisinde geldi hastaneye götürdü. Fren izleri belli değil fotoda ama devrilen araç Dacia Stepway ya da Sandero sanırım.
Bizim tahminimiz Renault Symbol önüne kırınca Dacia da sağa kırdı, onun önünü dağıtıp takla attı ve tavanı üzerinde biraz kaydı. Neyse ucuz atlatılmış gözüküyor kaza.
Benzer birçok konu var ancak benimki en azından eski ile yeniyi kıyaslıyor ve boş konuşmak amacıyla değil satın almak maksadıyla açıldı:
Karşılaştırılan araçlar:
a)Mevcut A3 1.4 tfsi S-tronic Sportback 125bg kampanyalı xenonlu vs li highline Golf'e yakın donanımda bir araç
b)Sene sonu,2013 başında çıkması planlanan 1.4 TSI 122bg DSG Golf 7 highline

İkincisi daha çıkmadı, tipi, özellikleri belli değil ancak sorun zaten bekleyip beklememek. A3'deki indirimlerle ikisi de 60bin civarı bir tutara geliyor (tahminen). Eksisi fazlası da olsa karşılaştırma yaptırmayacak gibi değil.

Tip olarak bence mevcut A3 de Golf de yeterince güzel (Golf7 tekrar yumurta tasarıma dönmedikçe yeterince güzel), performansı şanzımanı, donanımı yeterli. Hangisini almak daha akıllıca olur sizce?
Lütfen başka alternatif önermeyin(i30,jetta,golf 6,C4 vs). Seçeneklerim sadece bu ikisi. Gönlümden V40, yeni Mercedes A da geçer fakat 75 civarı rakamlara çıkmalarını bekliyorum ki o fiyatlara çıkmayı düşünmüyorum. Yüzde 25 farkediyor, az buz değil.
Hakkında
Forum İmzası:
2009 Subaru FORESTER X-Limited
Hakkımda:
2009 Subaru FORESTER X-Limited
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.344
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 8.740 (Bu ay: 73)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.161 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.