Çavuş
13 Ağustos 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Hayırlı günler kitap severler,

İleride çıkaracağım kitabım için uygun bir isim seçtim.
Asıl soru şu;

Bu isim hakkını nasıl satın alabilirim?

İleride tamamladığımda basım için neler bekliyor beni?

Teşekkürler ediyorum şimdiden.
Dostlar, enpara k. kartım vardı 7 ay önce limiti 800 den 200' e düşürdüm, çünkü 3 kredi kartım vardı. Sonra tek kredi kartı kullanayım, 3 tane hammallıktır dedim. Enpara limit arttırmadı. Müsteri hizmetleri ile konuştum, sonra diğer kartları iptal edip, yeniden başvurmam hususunda anlaştık. Diğer kartlar kapatıldı, 1 ay sonra başvurdum red aldım. Şuan gene red cevabı alıyorum.

Avantajlı bir Kredi kartı arıyorum, bonus genç, İşte üniversiteli gibi kartlardan ziyade. Aidat 50 tlye kadar sıkıntı değil veririm.

Edit: Geçen sene akbank exi26 ya başvurayım dedim, sigortalı işte çalışmıyorum diye basvurumu almadılar.
İşaretledigim yerde boşluk var, düz çizgi gibi. Sanki orada saç kökü yok. Nasıl doldurabilirim? Saçı kazıtmak işe yarar mı?
Silinsin
Öncelikle rica ediyorum dalga konusu yapmayın bilgili kişiler yardımcı olursa çok memnun olurum.
Ülkemi begenmedigimden değil aile ve çevremden dolayı gitmek istiyorum.

Üniversite öğrencisiyim bölüm ingiliz dili ve edebiyatı
Burda hayat hiç bana şans tanımadı yaşadıklarım diziye çekilse izlenme rekoru kırar. Bu nedenden dolayı gidip de dönmemek üzere avrupa ya gitmek istiyorum.

Maddi gelirim yok orda çalışıp yada okuyarak geçimimi sağlayabilirim. Hangi yollardan gidebilirim ? bana nekadara patlar ?
Genç bonus kullanıyorum ama enpara ya geçesim var.
Sizce bonusu kapatıp enparaya geçeyim mi ? Ikisinin artı ve eksi özellikleri nelerdir ?
Outdoor pantolonlarını seviyorum bide gomleklerini kücük bir ilde yasıyorum internette nerden bulabilirim bu tarz ürünleri...
Arkadaslar dislerimden bir tanesi düstü kökü halende icerde ve üstünde iltihap toplamış bu gülümserken kötü bir görüntü oluşturuyor ve diger disleriminde kimisinin ici bosalmıs ve aralarda bosluklar var implant yaptirmaya maddi gücüm el vermiyor ne yapabiliriz.
Arkadaşlar evimizde internet hizmeti yok yaz aylarını kirsalde yani köyde geçiriyoruz int hizmetimi yanımda taşıyabilmem için vınn şart ama tek korkum kota bitiminde int hızının ne kadar düştüğü türk telekomunkinden daha mı yavaşlıyor acaba
.....
Hakkında
Meslek: Ögrenci
İlgi Alanları: Futbol,alışveriş,konsol
Forum İmzası:
F.C. INTERNAZIONALE MILANO
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
FC Internazionale Milano
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 240
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.346 (Bu ay: 232)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 79 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.