Yüzbaşı
31 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme
Toplam: 71 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Habertürk'te video izlerken arada reklam çıktı. Görünce şaşırdım.

Exper iyi mi?

Evet arkadaşlar, bakıyorum forumlara vs. herkes Opera kullanıyorum diyor. Gerçi kullanılma grafiklerine bakınca görülüyor ki Opera'nın kullanım oranı çok çok düşük. Millet "cool" izlenimi yaratmak için Opera kullanıyorum diyor sanırım. Neyse madem başarılı bir kullanayım dedim. İlk yaptığım şey Yapı Kredi internet bankacılığına girmeye teşebbüs etmem oldu. Sonuç şu:

Yeniden açtım, F5 yaptım, kapatıp açtım; ama nafile.

En sık yaptığım işlemlerden bir tanesi ve daha ilk denememde Opera başlamadan bitti benim için.

edit:

Güncellemeyi de denemiştim ve güncel demişti. Az önce yeni sürüm var diye uyardı. Hata bende demekki dedim, güncel versiyonu yüklemedim. Güncelleyince ki hal şöyle oldu:

http://gecmisgazete.com/

Çok garip haberler var. Bazıları çok komik. Bana şu çok komik geldi. Bu nedir arkadaş yahu!

silinebilir
silinsin

Kadın hak etmiş mi?
quote:

YENİ ÜCRET TARİFESİ:

İETT, OTOBÜS AŞ ve ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ, TÜNEL, NOSTALJİK TRAMVAY, İDO, ŞEHİR HATLARI VAPURLARI, ÖZEL DENİZ MOTORLARI ve RAYLI SİSTEMLERDE:

ELEKTRONİKKART-AKBİL

Tam: 1,95 TL

İndirimli

- Öğrenci: 1,10 TL

- Diğer (Öğretmen/Yaşlı): 1,35 TL

ELEKTRONİKKART-AKBİL İLE AKTARMA

Tam: 1,25 TL

İndirimli

-Öğrenci: 0,45 TL

- Diğer (Öğretmen/Yaşlı): 0,75 TL

MAVİ KART (AYLIK)

Tam : 155 TL

İndirimli

- Öğrenci : 75,00 TL

- Diğer (Öğretmen/Yaşlı): 90,00 TL

METROBÜS HATTI

Tam:

1-3 durak için 1,60 TL

4-9 durak için 2,40 TL

10-15 durak için 2,50 TL

16-21 durak için 2,60 TL

22-27 durak için 2,70 TL

28-33 durak için 2,80 TL

34-39 durak için 2,90 TL

40+ durak için 2,95 TL

Öğrenci :

1-3 durak için 0,95 TL

4+ durak için 1,15 TL

Diğer (Öğretmen/Yaşlı) :

1-3 durak için 1,15 TL

4-15 durak için 1,40 TL

16-27 durak için 1,50 TL

28+ durak için 1,60 TL

Mavi Kart:

1-3 durak için 1 biniş

4+ durak için 2 biniş

İETT, OTOBÜS AŞ ve ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ, TÜNEL, NOSTALJİK TRAMVAY, İDO, ŞEHİR HATLARI VAPURLARI, ÖZEL DENİZ MOTORLARI ve RAYLI SİSTEMLERDE:

SINIRLI KULLANIMLI ELEKTRONİK BİLET

- Tek geçişlik bilet: 4,00 TL

- İki geçişlik bilet: 7,00 TL

- Üç geçişlik bilet: 10,00 TL

- Beş geçişlik bilet:15,00 TL

- On geçişlik bilet:28,00 TL

HAYIRLI UĞURLU OLSUN GÜNCELLEMEMİZ!!!

AYLIK AKBİL OLMUŞ 155 LİRA...
www.firsatlarsaati.com da saat, parfüm ve güneş gözlüğü reyonları var şu anda. Ürünlerin orjinal olduğu vs. yazıyor. Garanti sertifika gönderiyorlarmış. Alışveriş yapan oldu mu hiç?
2011 Transporter yarım saat önce arıza yaptı. 2. Vitese geçince gaz yemiyor. Durduk yere çıktı arıza, servis turbodan, enjeksiyondan ya da yakıt pompasından olabilir dedi. Fakat servis için pazartesiye kadar beklemem gerekmis. Baska bir araç verin onun yerine dedim, ticari araçlara öyle bir hizmetleri yokmuş.

Edirne yolunda gece 12de turbodan dolayi yolda kalan transit araca yardimci olup bir şekilde tamirini gerçekleştiren olmasaydı yerine araç verecek olan ford servisinden sonra vw biraz yavan geldi. İşin kötü tarafı yarın bursaya nişanlımın ceyizini almaya gidecektim pazartesi de ikeadan ürünleri alıp eve götürecektim ki haftaya pazar da düğünüm olacak inşallah.

edit: Salı oldu ve servis araçtaki sorunu tespit edemedi. İki tane usta güya sabahtan akşama kadar bizim arabayla uğraşıyorlarmış. Vw ve doğuş oto benim için bitmiştir. Bir de gelmiş pişkin pişkin aracınızda arıza yok, fakat performanssız çalışıyor diyorlar.
Alman otomotiv şirketi Volkswagen, geçen yıl karını önceki yıla göre iki kat artırdı

Alman otomotiv şirketi Volkswagen, geçen yıl karını önceki yıla göre iki kattan fazla artırarak 15,41 milyar euro kar açıkladı.

Şirketin geçen yıl gelirleri ise yüzde 26 yükselişle 159,34 milyar euroyu buldu.

Açıklamaya göre, şirketin 2010 yılı son çeyrekte 3,2 milyar euro olan karı ise geçen yıl dördüncü çeyrekte 2,16 milyar euroya geriledi. Şirketin, önceki yıl son çeyrekte 34,33 milyar euro olan gelirleri de 2011 yılı son çeyrekte 43,06 milyar euro olarak kayıtlara geçti.

Volkswagen geçen yıl karı, önceki yıla göre iki kattan fazla artırarak 15,41 milyar euro olarak gerçekleşti.

Şirketin 2010 yılında 7,2 milyon olan araç satışları geçen yıl yüzde 14,7 yükselişle 8,3 milyon oldu.

AA

Türkiye'nin VW'ye katkısı büyük oldu galiba bu kârda.

Kaynak
Hakkında
Meslek: Optik
Forum İmzası:
LUTFEN OZELDEN GOZLUKLE ILGILI MESAJ ATMAYIN
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş yaptıklarım:seelucky, Skullmonkeys, black_belt (3), iyiabi, XFire1994, Zerstoeren, freestyler7, Mind Flayer, ercango..... ve hatırlayamadığım bir çok kişi.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Oneplus 6
ISS
KabelDetschland Vodafone
Oyun Platformu
pc
Takım
Fenerbahçe
Klima
Klima
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.171
İkinci El Bölümü Mesajları: 250
Konularının görüntülenme sayısı: 72.840 (Bu ay: 314)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 278 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.