Yüzbaşı
28 Temmuz 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 4)
Gönderileri

arkadaşlar mac mini ve dell p2720d monitör aldım ama monitörün içinden displayport kablosu çıktı hdmi kablosu çıkmadı.

bana mac için hdmi kablosu önerebilir misiniz?

internette okudum biri kullanırken ekran kartı falan yanmış kablo yüzünden tedirgin oldum

arkadaşlar mac mini ve dell p2720d monitör aldım ama monitörün içinden displayport kablosu çıktı hdmi kablosu çıkmadı.

bana mac için hdmi kablosu önerebilir misiniz?

internette okudum biri kullanırken ekran kartı falan yanmış kablo yüzünden tedirgin oldum

ofiste işsizlikten konulara bakıyorum bazı konular aşırı komik özellikle altına gelen cevaplar görünce pıskırıyorum içime yapıcam neredeyse ahahahha

merhaba macbook pro'dan mac mini'ye geçme kararı aldım bunun için monitör arıyorum ancak hangisi beni memnun eder bilemiyorum.

grafik tasarım işi ile uğraşıyorum aynı zamanda video montaj da yapıyorum oyun hiç oynamıyorum. bütçem 3500 civarı

xiaomi'nin curved ekranını sipariş etmiştim sonra vazgeçtim. retina ekran gibi:

• net olsun
  • arkadan ışık vurunca yansıma yapmasın
  • aydınlatması iyi olsun bide.

hangisi iyi

https://www.hepsiburada.com/kiyasla/HBV00000NG5XW,HBV00000WBFYG,HBV00000S6B7X,HBV00000WNJID

benim aklıma en çok dell yattı ama bilemedim

Arkadaşlar merhaba bilgisayar topluyorum kasa ve monitör buldum ancak klavye ve mouse konusunda biraz sıkıntı yaşadım.

yıllardır (10 yıl) şu mouse kullanıyorum:

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
https://www.amazon.com.tr/A4-Tech-Op-620D-Optik-Mouse/dp/B006T59VJ6

laptop kullandığım için hiç klavye kullanmadım.

grafikerim aynı zamanda video kurgu montajını da yapıyorum.

bana klavye ve fare önerebilir misiniz.

arkadaşlar askere gitmeden önce altın bedelli parası ile almıştım baya bir para birikmiş ondan 60k biraz geçkin param var ancak bu para yerinde duruyor asgari ücret ile çalışıyorum şimdi ancak evlensem yetmez bu maaş. neler yapabilirim bu para ile?

benim aklıma ilk gelen alibaba'dan biraz ürün alıp satmayı denemek arkadaşımın iyi bir instagram sayfası var o da yardım ederim dedi ancak. getireceğim ürünlerde kargo parası cart-curt vergiler derken biraz tuzlu oluyor uygun fiyata satamam öyle de. çok çıkmaza girdim.

arkadaşlar bir web sitesi düşünüyorum, ekranda 3-4 stun olacak ve kare kare fotoğraflar olacak fotoğrafa tıkladığım zaman öne çıkacak ve yanında veya altında fotoğraf hakkında yazı yazacak. böyle bir siteyi yapması ne kadar sürer ve neleri bilmeme gerekiyor böyle bir site yapabilmek için.

Yarın ilk iş günüm yani staj gibi olacak aslında önce 2 ay deneme süreci olacakmış maaş+sigorta asgari ücret, genele olarak bildiğim bir iş ama hiç tecrübe etmediğim ve üzerine çalışmadığım bir iş o yüzden neler yapabileceğim yapamayacağım çok bilmiyorum. işe gelecek olursak ürün fotoğrafçılığı sosyal medya yönetimi falan.

Eylül'de askerden geldim ve o zamandan beri iş bulamadım bakalım.

Arkadaşlar merhaba,

24 yaşındayım askerliğimi yaptım 4 yıl freelance olarak tek bir firmaya çalıştım, ama askerlik sonrası maalesef beni işe almadılar. Şu an işsizim, grafik tasarım alanında iyiyim "afiş, infografik, banner vs." nasıl iş bulacağımı da bilmiyorum açıkcası. bana tavsiye verebilir misiniz?

şunu da söylemek istiyorum ben iş öğrenmek istiyorum ilk başta asgari ücret almak benim için sorun değil sadece sigortam olsun işi öğreniyim gerisi önemli değil.

şimdiden teşekkür ederim.

arkadaşlar alışveriş sitelerine bakıyorum macbook modellerinin eski modelleri hiç yok piyasada 2019 model macbook proları bile bulamıyorum resmen. daha uygun olur diye 2018 model macbook almak istiyorum ama 2020'den başka model yok hiç sebebi nedir nasıl alabilirim?

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 16 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 639
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.445 (Bu ay: 1.712)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 286 (Bu hafta: 37)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.