Yüzbaşı
28 Temmuz 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Dikkatimi çekti bimde ekmek rafındaki etiketlere göz gezdirdim. tekli ekmek ve odun ekmeği diye iki farklı etiket gözüme çarptı. sonra ekmekleri inceledim her zaman aldığım ekmekten aldım (yada ben öyle zannediyordum). kasadan geçip fişi aldıktan sonra farkettim ki odun ekmeği almışım, neyse dedim ama içime bir kurt düştü. bu gün yine aldım ekmek yine odun ekmeği çıktı. gerçekten iğrenç miğde bulandırıcı bir zihniyet. Bundan sonra bimden ekmek alacağıma gider bakkaldan suri ekmeği alırım.

Fiyat bilgisi:

Tekli ekmek: 1.50 TL

Odun ekmeği: 1.90 TL

Özet olarak: Satılan bütün düz ekmekleri odun ekmeği olarak geçiriyorlar.

Yorum yok

arkadaşlar iş yerine max 9bin tl'ye video edit ve photosop için laptop tavsiye eder misiniz.

windows bilgisayarlardan çok anlamıyorum ben mac kullanıcısıyım işlemcidir ekran kartıdır bu işler için uygun olan tavsiyelerinizi yazabilirsiniz.

editleyeceğim videolar 1-2 dakika ve 1080p olacak en fazla ve photosop dosyaları da çok büyük değil.

önemli olan render süresinin hızlı olması.

Arkadaşlar bir dizi arıyorum ana karakter gibi gözüken kişi ilk bölümlerde ölüyor ve konu bunun üzerine işleniyor var mı böyle bir dizi genelde hep aynı oluyor çünkü. Ana karakter tam öldü derken ölmüyor falan çok sıkıcı :D

arkadaşlar mac mini ve dell p2720d monitör aldım ama monitörün içinden displayport kablosu çıktı hdmi kablosu çıkmadı.

bana mac için hdmi kablosu önerebilir misiniz?

internette okudum biri kullanırken ekran kartı falan yanmış kablo yüzünden tedirgin oldum

arkadaşlar mac mini ve dell p2720d monitör aldım ama monitörün içinden displayport kablosu çıktı hdmi kablosu çıkmadı.

bana mac için hdmi kablosu önerebilir misiniz?

internette okudum biri kullanırken ekran kartı falan yanmış kablo yüzünden tedirgin oldum

ofiste işsizlikten konulara bakıyorum bazı konular aşırı komik özellikle altına gelen cevaplar görünce pıskırıyorum içime yapıcam neredeyse ahahahha

merhaba macbook pro'dan mac mini'ye geçme kararı aldım bunun için monitör arıyorum ancak hangisi beni memnun eder bilemiyorum.

grafik tasarım işi ile uğraşıyorum aynı zamanda video montaj da yapıyorum oyun hiç oynamıyorum. bütçem 3500 civarı

xiaomi'nin curved ekranını sipariş etmiştim sonra vazgeçtim. retina ekran gibi:

• net olsun
  • arkadan ışık vurunca yansıma yapmasın
  • aydınlatması iyi olsun bide.

hangisi iyi

https://www.hepsiburada.com/kiyasla/HBV00000NG5XW,HBV00000WBFYG,HBV00000S6B7X,HBV00000WNJID

benim aklıma en çok dell yattı ama bilemedim

Arkadaşlar merhaba bilgisayar topluyorum kasa ve monitör buldum ancak klavye ve mouse konusunda biraz sıkıntı yaşadım.

yıllardır (10 yıl) şu mouse kullanıyorum:

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
https://www.amazon.com.tr/A4-Tech-Op-620D-Optik-Mouse/dp/B006T59VJ6

laptop kullandığım için hiç klavye kullanmadım.

grafikerim aynı zamanda video kurgu montajını da yapıyorum.

bana klavye ve fare önerebilir misiniz.

arkadaşlar askere gitmeden önce altın bedelli parası ile almıştım baya bir para birikmiş ondan 60k biraz geçkin param var ancak bu para yerinde duruyor asgari ücret ile çalışıyorum şimdi ancak evlensem yetmez bu maaş. neler yapabilirim bu para ile?

benim aklıma ilk gelen alibaba'dan biraz ürün alıp satmayı denemek arkadaşımın iyi bir instagram sayfası var o da yardım ederim dedi ancak. getireceğim ürünlerde kargo parası cart-curt vergiler derken biraz tuzlu oluyor uygun fiyata satamam öyle de. çok çıkmaza girdim.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 686
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.445 (Bu ay: 1.321)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 300 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.