I

Yüzbaşı
28 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba 2014 yılında sıfır olarak almış olduğum Kia Sportage comfort paket otomatik vites aracımdan yarın itibari ile ayrılıyorum. Yerine alacagım araca malisef henuz karar vermedim. Zira satılsın nasılsa araç almak kolay diye düşünüyordum. Ciddi yanılmışım :( zira kafam acayip karıştı. Birçok marka yeni model ve kasalarını piyasaya sürüyor. Ve yin malisef tamamının showroomlarda yerini alması sanırım Subat Mart aylarını bulacak. Bu yeni kasa araçlara zellıkle suv lara bakarken sedan marka araclarda dıkkatımı cekmeye basladı. ve kafam ıyıce karıştı. senede 7-8 bın maksımum kılometere yapacak sportage dan sonra tork u yuksek bıraz daha atık teknolojı olarak 2017 ye uygun otomatik vites 100.000 tl ye kadar araç bakıyorum. Herkez gibi bir ara a3 1.0 motorun peşıne dustum ama a3 u esıme beğendiremedi küçük sıradan dedi baska bisey demiyor.. :) patron olmaz diyince bana malısef arastrmak dusuyor.

dıkkatımı ceken arabalar

Suzuki vitara 1.4 s: donanım ve kasa olarak hatta test videolarına göre performans olarak on numara ama araç içi kalıtesı cok zayıf
nıssan quashqaı skypack
seat actec
skoda kodiaq
peugeot 3008 yeni kasa

aklıma gelenler bunlar. ancak lıstemın en buyuk sorunu ılgımı ceken araçların henuz pıyasada olmaması

listedekilerle sınırlı kalmayarak butcem goz onunde bulundurularak tavsıyelerınızı alabılırmıyım
merhaba; yaklaşık 10 yıllık emektar arçelik çamışır makinamızın ardından yeni bir makine arayışına başladık

ben gözüme Electrolux EWF1497HDW2 A+++ 9 Kg 'ı kestırdım

alternatıf olarakta

Samsung Crystal Blue WW90H7410EW/AH A+++ 9 Kg

LG F14A7FDS5 A+++ 9 Kg 1400 Devir

ve electrolux ewf1408wdl var

siz tecrübeli ve konuya hakim arkadaşalrın yardımını rica ediyorum.

Not: alternatıflere herzaman açığım. aradaki farka değecek model önerebilirseniz 2500 tl ye kadar bütçemi zorlayabillirim

iyi forumlar....
Arkadaşlar merhaba; Allah(cc) nasip ederse önümüzdeki günlerde kia sportage araç almak istiyorum. Suan liste fiyatının 1-2 bin aşağısına araçları satıyorlar. Ancak 4-7 aralıkta bursa otomobil fuarı var. Hem bu fuarın etkisi, hem 2015 model araçların tanıtılması hemde yıl sonu olması sebebiyle aralık ayı hatta ocak ayında araç almak daha avantajlı olurmu? Yoksa pirinç peşinde koşarken eldeki bulgurdan da olurmuyuz ? :)
Aracın içindeki sıfır araç kokusu henuz geçmemiş durumda. Aracı sıfır olarak düşünebilirsiniz.Arac trafiğe 2013 Aralık ayında cıkmıştır.

Şuan 3840 km de. Aracı satma nedenimiz eşimin daha rahat kullanabilmesi için otomatik araç almak. bu bağlamda otomatik 20000 km altında 2012 model ve ustu araçlar ile takas edebilirim.

Araçta:
Far sensörü
Yolcu ve Sürücü Hava Yastıkları
ABS (Antiblokaj Fren Sistemi)
EBD (Fren Güç Dağılım Sistemi),ESP (Elektronik Denge Sistemi),ASR (Çekiş Düzenleme Sistemi)
Park Sensörü
Cruise Control (Hız Sabitleme Sistemi)
Hill Holder (Yokuş Kalkış Sistemi)
Yol Bilgisayarı
Direksiyondan Kumanda Sistemi
Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası
Ön Sis Farları
Çelik Alaşım Jantlar
Mylink Dokunmatik Multimedya Sistemi
Start-Stop Sistemi
Deri Direksiyon
Euroncap güvenlik testinden birçok araçtan yuksek puan alarak 5 yıldız almıştır.
Aklıma gelenler bunlar.Unuttuklarım varsa affola.....
Ayrıca Bazı arkadaşlarda servis ve yedek parça konusunda şüphe var.Aşağıda chevroletin konu ile ilgili açıklamasını okuyabilirsiniz.Ayrıca yaşadığınız yerdekı servislerden bilgi alabilirsiniz.

http://www.chevrolet.com.tr/chevrolet-sahibi/onemli-musteri-bilgisi.html

(Fotoğraflar showroom da cektıgım fotoğraflardır suan da bundan herhangı bır farkı yok)

Belirlemiş olduğum fiyat ..............(araç satılmıştır)

sahibinden ilanım ve aracın fotoğrafları:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-checrolet-aveo-1.4-ltz-2013-model-3850-km-de-148588482/detay/

ıyı forumlar.....
Merhaba
Sony bdv-n9200w ses sistemim var
http://www.morfare.com/asp/product/6839/Sony-BDV-N9200WB-Yuksek-Cozunurluklu-Ses-Ozellikli-5-1-Ev-Sinemasi

Bu cihaza kablosuz olarak baska herhangi bir bluray playerdan ses aktarmak istiyorum! Ne yapmalıyım? Bluray playerdan olarak ne tavsiye edersınız?
Arkadaslar mrb,

LG 42LB730V VS Samsung 40H6470 arasında kaldım.
televızyonu teknosadan almalıyım

LG 42LB730V 1850 tl
Samsung 40H6470 soundbar+210 tl hedıye cekı ıle beraber 2099 tl

sızce hangısını almalıyım???
Merhabalar;

2000 TL ye kadar LED tv almak istiyorum. İkinci oda için kullanılacak. Salonumda samsung 55 d7000 var. Araştırmalarım sonucu alabileceğimi düşündüğüm modeller.

Vestel 42pf8175, 42pf8575, 42pf9060
phılıps 42pfk6309 veya 48pfk6109
lg 42lb640v, 50pb690v plazma,42lb580v, 42lb652v
samsung ue-40h6500

Bu modeller arasında kaldım sanırım birçoğu birbirine denk belki de bu sebeple işin içinden çıkamadım.

Bu modeller dışında da her türlü önerinize açığım.

Televizyon da modül ile d-smart kullanılacak 3d çok önemli değil hatta olmasa da olur. Dahili uydu alıcısı ve kullanım rahatlığı önemli. Smart özelliği de çok önemli değil ama olabilir. En önemlisi tv görüntü kalitesiyle beraber TV ince ve şık olmalı. Başkada birşey beklemiyorum. Oyun felan oynanmayacak yanı.

Şimdiden Teşekkürler

İyi forumlar
Merhabalar;

Mart ayı içinde Almanya ziyarretim olacak. Mediamarktta bulabılecegım 3 model arasında kaldım

1) optoma hd25e 800 avro
2) benq w1070 720 avro
3) VIEWSONIC PJD7820HD 700 avro

yazdıgım fıyatlardan yaklasık 50 avro da task free alacagım

bunların dısında bırde turkıyeden alabılecegım promacto x10 var

ilk 3 agır basmasına ragmen hangısını alacagım aradakı fıyat farklarına deger farklar olup olmadıgı kafamı acayıp mesgul edıyor. bu arada ılk projeksıyon aletım olacak

Film ve maç seyredeceğim. salonda yaklasık 3-4 mt mesafelı olacak

tesekkurler..
Dostlar merhaba yeni revizyona gittigim mutfagim icin yaklasik 1-1,5 mt izleme mesafesi icin tv bakiyorum kablo kalabalagi olmasin diye dahili uydu alicili dvb s-s2 destekli bir cihaz ariyorum ama daha kagit ustunde bile bulamadim bu cihaxi:) pardon vestelin carton serisi var ama onunda dis gorunusu endise uyandiriyor:) yardimlarinizi bekliyorum iyi forumlar...
Mrb
Arastirmalarim sonucu 3 model arasinda kaldim. Ucununde fiyat araligi ayni sizce hangisini almaliyim 1-philips hd 4408 2-siemens tg23331v 3-tefal gourment comfort grill kullanan veya daha once bu urunleri incelemis arkafaslar yardimlariniza ihtiyacim var. Kullanim amaci agirlikli olarak tost yapmak olacak ama tabi bukadar para verdikten sonra izgara ozelligininde tatmin edici olmasini isterim
Hakkında
Forum İmzası:
Ben gidiyorum dediğimde 'gitme' diyen birini değil, 'ben de geliyorum, yalnız gidemezsin' diyen birini istiyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 561
İkinci El Bölümü Mesajları: 130
Konularının görüntülenme sayısı: 46.786 (Bu ay: 324)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.