Yüzbaşı
27 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 108 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Morinyo Kane sakatlığından sonra Ha Gayret Bale'i santrafor olarak oyuna almak istiyor fakat çocuk adam santrafor oynamam diyor.

Oyun tarzından ve yaklaşımından ne sol kanat ne de 10 numara oynamak istediğini de biliyoruz. Ee ne kalıyor geriye, sağ açık. Breh breh, beyefendinin keyfi yerine gelecek de oynayacak. Yazık.

Defoe abimiz vakti zamanında çocuk adam için "precious little thing" derken gayet haklıymış. Kendisini takımın önüne koyan adamlardan tiksiniyorum. Burası sadece para alıp kondisyon yüklemesi yapacağın yer değil çocuk adam, burası Totnım, haddini bil! Artık hiç değerindesin Ha Gayret Bale!

Belgesel yerine sunum da denilebilir. Avusturyalı birinin yaklaşımı, araştırması ve anlatımı. Ayrıca anlaşıldığı kadarıyla herhangi bir kurum ya da kuruluşla bağı olmaması sebebiyle de ilginç. 3 bölümden oluşan belgeselin henüz 2 bölümünü yayımlamış.

Tottenham olacaktır. Mor hocam ligin içinden kavga ede ede geçecektir.

Lloris sıklıkla kasık sakatlığı geçirecektir.
Ben Davies "ben ne oldum böyle, vaauuvv." diyecektir.
Sanchez fiyatını ikiye katlayacaktır.
Toby ve SuperJan gider, net.
Aurier maç başına ortalama 5 hatayla oynayacaktır.
Sissoko ve Lamela orta sahada adam yemeye devam edeceklerdir.
Lo Celso fiziğini güçlendirecektir.
Dier'ın sık sık kaşı açılacaktır.
Kane tekrar sakatlanacaktır.
Son EPL'nin en sempatik futbolcusu seçilecektir.
Dele Alli Çin'e transfer olacaktır.
Bergwijn sadece 1 gol atacak asist yapamayacak fakat sezonun en iyi golü seçilecektir. Ayrıca ikinci çocuğu da doğacaktır.
Moura ve Ndombele toplamda 80 gol, 56 asist şeklinde skora katkı vereceklerdir.

Hiç kimse ne olduğunu anlamadan, yeni formanın da büyüsüyle, Tottenham kupayı 10 hafta erken kaldıracaktır.
Sezon sonu görüşürüz.
Almanya Anayasa Mahkemesi, intiharı yasaklayan yasayı anayasaya aykırı bulmuştur.

Kişinin kendi ölümünü tayin etme hakkı elinden asla alnımaza.
Öyle ki bu hak bütün insanlara aittir, ciddi ve tedavi edilemez hastalarla sınırlı değildir.

Haber bülteni: https://tr.euronews.com/2020/02/26/almanya-anayasa-mahkemesi-otanazi-yardimli-intihar-hakkinda-kararini-verdi

Emsal karar. Haberde yansıtılan görüşlerin her birine, harfi harfine katılıyorum.
Çeşitli düzeylerde ve farklı konularda programlar mevcut. Merak ediyorum, acaba burada kanalı takip edip fikirlerini sunabilecek birileri var mı?
Film arayışındayım.Başlıkta da belirttiğim gibi, Jason Statham'ın başrolünü oynadığı Crank tarzında, absürd ve çizgi roman tadında, durdurak bilmeyen aksiyon filmi arıyorum.
Bol kanlı olması ve komik olması, tavsiye edilen filmi benim için başyapıt yapar.
'Durdurak bilmeyen aksiyon' kısmı aslında elzem değil, Bronson gibi de olabilir.Önemli kriterler, kanlı olması, çizgi roman tadında olması, (espri anlayışına göre değişebilir) komik olması.
İÜEF'de okuyan ya da bu sene tercih edecek olan arkadaşlar buraya!

Tercihim : Latin Dili ve Edebiyatı
Evet arkadaşlar, konunun amacı başlıkta kendini ifşa ediyor.

Ben ilk 2 üye ile başlıyorum,
JamesX
*'Vadesini doldurdu' dediler
*21 Aralık 2012 kurbanı

En son mesajı,
quote:

Orijinalden alıntı: JAMESx 20 Aralık 2012; 22:04:19

MrLonely (a.k.a Eyüporya)
*Sessiz sedasız ayrıldı aramızdan
*Yaptığı herşey müzik uğrunaydı

En son mesajı,
quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Lonely 23 Mayıs 2013; 7:30:31

Bulunsun

Unutmayın ki, burada adı geçen her uzak kalmış üyenin klavyelerinde bıraktıkları yağ tabakaları hep bizim içindi.

(Gerekli görülürse Gereksizler'e taşınabilir)
http://geoguessr.com/

Bilmediğiniz bir yerdesiniz ve etrafınıza bakınarak nerede olduğunuz tahmin etmeye çalışıyorsunuz.
Bu arkadaşla hala iletişimde olan var mı?
Severek takip ediyordum bi ara, ama uzun süredir yazmıyor.
Nerede, ne yapıyor, endişeleniyorum.
Hakkında
Forum İmzası:

sap gibiyim, sap, sap...
Sistem ve Tercihleri
Steam
dorukhansn
Dünyadan Futbol
Tottenham Hotspur FC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 3 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.077
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 68.926 (Bu ay: 480)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 196 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.