E

Er
13 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 378 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar benim bi sitem var yazılımdan çok anlamam. Sıkıntı şu üyeler link ekliyor. İşte tabloda kullanıcı adı link id tıklanma gibi şeyler var. İd auto increament de ama ne oluyorsa tabloya baktığımda idler karışmış 50 10 un üstünde falan. Neden oluyorki böyle?

Şimdiden saolun
Merhabalar Elimde Çok Adet VPS Sunucu Var. Bende Kiralama İşine Giriyorum.

Herşeyden Önce Beğenmezseniz Yada Sıkıntı Olursa Paranız İade.


2 Tip VPS Var Elimde

1.)
İşlemci: İntel Xeon 2.5 Ghz Tek Çekirdek
Ram: 2048 MB (2GB)
Bandwith: Sınırsız
İşletim Sistemi: Centos, Red Hat Linux, Suse Linux
Hard Disk: 40 GB


Fiyat: Aylık 5 TL

2.)
İşlemci: İntel Xeon 2.5 Ghz Çift Çekirdek
Ram: 4096 MB (4GB)
Bandwith: Sınırsız
İşletim Sistemi: Centos, Red Hat Linux, Suse Linux
Hard Disk: 40 GB


Fiyat Aylık 10 TL

Ödeme Yöntemleri: Papara, Bitcoin

İletişim: PM Ya da Whatsapp 0551 979 4989
Merhaba ben vps mining yapmak istiyorum. Ubuntuda biliyorum nasıl olacağını. Fakat SLES 11 SP4 Linux işletim sisteminde nasıl olacağını bilmiyorum. Kullanmayı bilen ve bana minergate de mining yapmayı öğretebilecek olana 2 vps benden hediye.Vps Özellikleri:

2 Çekirdek İntel Xeon İşlemci

4 GB Ram

40 GB Hard Disk

Sınırsız BandwithDaha ne Olsun. Bilen Arkadaşlara Duyurulur.
Şu an Elimde 2 Adet Vps Server Vardır.İşletim Sistemleri Linux'dur.Özellikleri:2 Çekirdek İntel Xeon İşlemci4 GB Ram40 GB Hard DiskFiyat: Aylık 10 TLÖdeme Papara, Bitcoinİletişim için Pm atarsanız iyi olur.
Şu an Elimde 2 Adet Vps Server Vardır.

İşletim Sistemleri Linux'dur.

Özellikleri:

2 Çekirdek İntel Xeon İşlemci

4 GB Ram

40 GB Hard Disk

Fiyat: Aylık 10 TL

Ödeme Papara, Bitcoin

İletişim için Pm atarsanız iyi olur.
An investment plan is comprised of several techniques and plans to investment. This plan is something like you have to invest money in regular intervals with minimum amount (e.g. monthly interval with $100 as minimum amount). This plan usually gets matured after 3 to 5 years of tenure. After which you will get the amount with profit or loss depends on market condition at that time(maturity tie). Some plans do come with sum assured amount. It does not matter what is the condition of market it will certainly provide you sum assured amount. So prior investing in mutual funds or insurance plans you should closely watch the market or go through the history of company whose shares you are going to invest in. Some companies do all this kind planing and investments on your behalf but they take a huge fees for doing so. So safer bet is always have third party involved in investments as they are experienced and keep monitoring the market for 24 hours for you, and give you feedback or ideas time to time, but require fees which is also called brokerage. These plans also come with 3 brackets namely, high risk high returns(profit), Medium risk and returns, low risk and low returns. So while investing one should invest in brackets to all these three flavors of investment fund. Like $100 can be invested like 15% in 1st one, 60 % in middle one 25 % in last one. This makes your investment to be on the safer side but with good returns as well. purchase shares online|buy shares online|buy stock online|buying stocks online|buy stocks internet|investing in shares|how to buy shares online|share market online|trade stocks online|how to purchase shares investment.Purchase Shares Online
Merhaba arkadaşar Btc ile ilgili yatırım sitelerinde

Herzaman için bir risk olduğunu ve sitelerin aniden kapanabileceğini ve yine bu durumda herhangi bir şey yapılamayacağını belirterek konuma başlamak isterim.Şuan 4 tane siteye üyeyim ve bunlardan 3 tanesi btc tabanlı yani bulut mining sistemi

Diğer bir 4. sitede recyclix olan geri dönüşüm firması. Şuan bu 4 siteden de

Aktif olarak sabit gelir kazanmaktayım.

Btc sitelerinin güzel tarafı (Risk teşkil etsede) 2 ay içerisinde yatırdığımız parayı geri almış oluyoruzve ödemelerimiz günlük geliyor.Üyle Olmak İçin:https://hashocean.com/signup/?rid=664915Bunu paylaşma amacım arada kalan karar vermekte emin olamayan kişilere yardımcı olabilmektir.

Çünkü sistemde 100'lerce btc yatırım sitesi ve ref kazanmak amacıyla Paylaşılmış yüzlerce gelir modeli bulunmaktadır.Ben şahsen para yatırdığım ve kat ve kat fazla kar elde ettiğim sistemler hakkında isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Sadece para yatır kazan mantığı ile değil Yatırım yaptıktan sonraki süreçte izlenmesi gereken yol, ve hem para çekip hem yatırım yapılabilerek normalde sitenin 1 yılda kazanacağınızı söylediği parayı 9 10 ayda nasıl kazanacağınız hakkında da tavsiyelerim olacaktır.4 yıldır aktif olarak netten kazanç yöntemleriyle uğraşmakla beraber kesinlikle

''Tıkla kazan'' ''Anketle Kazan'' Reklam izle Kazan'' ve benzeri İş modellerine

Tamamen karşıyım.Eğer büyük miktarda yatırım imkanınız yoksa bile küçük yatırımlarlada sistemli bir çalışma ile uzun vade de güzel karlar elde etmek mümkündür.Şuan benim aylık gelirim 10 bin doların üstündedir.

Bu kazancı Düzenli sistemlerle ve toplamda cebimden çıkan 1300 dolar ile gerçekleştirdim.

4 Site için de aynı parayı kullandım.Minimum 20 30 dolarlık yatırım yaparak sistemli olarak düzenli ve günlük gelir sağlamak isteyenler. Beni facebook'ta ekleyip iletişime geçebilirler.

Ancak size 20 30 dolar ile 10 bin kazanacaksınız demiyorum tabiki yanlış anlaşılmasın. Ben toplam 1300 dolar yatırımla şuan bu gelirleri sağlıyorum. Cebimden çıkan tek para budur.

Ancak ilk yatırım için küçük bir yatırım değildir. Kazancımda ona göre şekillendi.http://postimg.org/image/kefzx5h0r/http://postimg.org/image/m3toiym3v/Üyle Olmak İçin:https://hashocean.com/signup/?rid=664915
Hakkında
Konum: Aksaray, Merkez
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 7
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 25
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 535 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.