Yüzbaşı
10 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme
Toplam: 118 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar. İpad 8.nesil tabletime sadece not almak için uygun fiyatlı bir kalem almayı düşünüyorum.

Wiwu Pencil X, Dodobees, Baseus P101-14, GOOJODOQ gibi kalemlerden hangisini önerirsiniz.

Tekrardan not: Sadece not alacağım arkadaşlar, çizim vs gibi şeyler için kullanmayacağım.

Silinsin

Merhaba arkadaşlar.

Vakti zamanında bi İphone 8 Plus aldık fakat faturasını kaybettim. Acaba faturayı tekrar nasıl temin ederim

Silinsin

Merhaba arkadaşlar.

Asus N56VZ laptopumun termal macun temizliği yapıldıktan sonra kucağa alınca veya eğik bir zemine koyunca hoparlörden ses gelmemeye başladı. Acaba sizce sıkıntı ne olabilir?

Merhaba arkadaşlar, sistem nasıl işliyor bir bilgisi bilen varsa ve açıklarsa sevinirim

Merhabalar. Bir kişinin abartması sonucu twitime TCK 216'dan işlem yapıldı. Hakim dosyayı kapatır mı yoksa ceza verir mi, verirse ne verir?

Merhaba arkadaşlar, google görsellerde resime sağ tıkla google da ara özelliği çalışmıyor. Neden sizce

Merhaba arkadaşlar ilginç bir sıkıntı yaşamaktayım.

Türk Telekom'un verdiği "AC1200 Wireless Dual Band Gigabit VoIP Router Model No. Archer C5v" modemi kullanmaktayım. Günün bazı saatlerinde internet var olmasına rağmen modem tıkanıp kalıyor. Modem arayüzüne bile giremiyorum. Ya 1 dk civarı bekliyorum ya da modemi açıp kapatıyorum. Sizce problem ne olabilir?

Merhaba arkadaşlar ilginç bir sıkıntı yaşamaktayım.

Türk Telekom'un verdiği "AC1200 Wireless Dual Band Gigabit VoIP Router Model No. Archer C5v" modemi kullanmaktayım. Günün bazı saatlerinde internet var olmasına rağmen modem tıkanıp kalıyor. Modem arayüzüne bile giremiyorum. Ya 1 dk civarı bekliyorum ya da modemi açıp kapatıyorum. Sizce problem ne olabilir?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.571
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 6.092 (Bu ay: 640)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 839 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.