Yüzbaşı
06 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 144 (Bu ay: 6)
Gönderileri

Merhaba. Bana 4000 TL civarı, parlaklığı az olmayan, güzel bir televizyon önerir misiniz? Boyut vs. çok önemli değil çok TV izlemiyoruz zaten.

Arçelik'te A49A955A modeli 4900 TL'ye düşmüş. 4k, 10 bit, boyutu da ideal diye beğendim. Normalde 5600 TL falanmış.

Arkadaşlar bu neden oluyor acaba? Ekran kartımın sürücüleri güncel. Windows en son 1-2 hafta önce güncellendi.

Sistem: i7-10750H, RTX 2070, 16 GB RAM.

GTA online'da şöyle objelerin arkasından, gölge gibi siyah şeyler geliyor.

Resimi videodan ss aldım, video yüklemekle uğraşmamak için. Ama böyle fazla aydınlatmalı yerlerde vs. fareyi hafif hızlı çevirirsem böyle gölge gibi şeyler çıkıyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ed/7c/77/ed7c770f858bbf891779c1a6615ec921.jpeg&t=0&width=480&text=1

Merhabalar. Laptopuma SSD almak istiyorum. Zaten 512 GB M.2 SSD var, o yüzden 1 TB SATA SSD almak istiyorum. 2.5" ve 5 mm olması lazım. Ayrıca dayanıklı olmasını istiyorum. Hangi model daha iyidir?

Merhaba. Bu civarda çok sayıda telefon modeli var ve karar vermek zor. En iyi görünen model Xiaomi Mi 10T oldu bana. Aslında zaten Xiaomi kullanıyorum ve çok da iyi olduğunu düşünmüyorum. Ekranına kalitesiz diyenler vs. olmuş. Ama işlemci (SD-855) olarak iyi, 8 GB RAM'da yeterli. Bu telefon aklıma yattı ama gözden kaçırdığım daha iyi modeller olabileceği için buraya sormak istedim.

Kamera vs. çok önemli değil. Uzun süre dayanması daha önemli benim için.

Merhaba. Kafamda bu soru var. Cloud 2 mi, Alpha mı almalıyım. Kullanımım oyun ağırlıklı, video ve müzik de izler/dinlerim.

Uzun ömürlü olsun istiyorum. Cloud 2'nin en büyük artılarından birisi yedek pad ve ses kartıyla gelip daha ucuz olm100. 100 lira kadar fark var ama padlar da 120 lira falan sanırım. Ne yapsam bilemedim, yabancılar hep Cloud 2'yi önermiş, Alpha daha pahalı diye mi anlamadım.

Hepinize merhaba. Xiaomi telefonumun şarj kablosu, kırılmaya başladı. Henüz iç kablolarda bir şey yok, azıcık esnetince o büyük USB kısmındaki kablo biraz parçalara ayrılıyor, bırakınca eski hale dönüyor.

Sıcak silikon sürdüm ucuna ama tahmin edebileceğiniz gibi silikon kaymaya başladı, iş görmüyor. Çakmak ile yaksam falan olur mu? Ne yapmalı, tecrübesi olan var mı? Yedek kablom olsa da bu kablo güzel, ayrıca gidebildiği yere kadar kullanmak istiyorum.

Merhaba. Bu tarz reklamlar görüyorum ve aslında alsam iyi olur da diyorum. Bu sınırsız veya 12 ay Game Pass'lar 100 liradan ucuza satılıyor, nedir, dolandırılabilir miyim vs. acaba?

Merhabalar. Başlıkta da dediğim gibi, sorum basit. Vodafone evde internet kullancısıyım. Hala 10 ay kadar taahütüm var. Ben yine Vodafone'u kullanarak başka bir tarifeye geçebilir miyim? Geçersem cayma bedeli uygulanır mı?

Evimde zaten modem var (Vodafone'dan tarifeye ek geldi-H300s), buna rağmen modem kullanım ücreti öder miyim. Modemin kalan borçları yine yansıtılır diye düşünüyorum.

Ve yine eve gelmeleri gerekiyor mu yoksa telefonla halledilebiliyor mu bu?

--

Ev interneti hakkında pek bilgim yok, mazur görün. Teşekkür ederim.

Güncel konu olmadığı için yeni bir konu oluşturmak istedim. Yaptığınız overclocku sürücü sürümüyle paylaşırsanız sevinirim. Birbirimize yardımcı da oluruz.

Merhaba. Opel Corsa 2011 model bir aramız var. Triger kayışı değişimi gerekliymiş. Servis biraz abartılı fiyat (800₺ falan) söylüyormuş sanırım. İnternete baktım, 100 liraya bile var. Bunların kalitesi nasıldır? Tanıdığımız bir tamirci var, aşırı zor bir şey mi takması, onlara taktırıp ucuza getirebiliriz diye düşündüm. Sizden de bilgi almak istedim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 43 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 1 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.108
İkinci El Bölümü Mesajları: 78
Konularının görüntülenme sayısı: 20.905 (Bu ay: 1.305)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.824 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.