Yarbay
23 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 122 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar kışın başından beri antifrizli cam suyu koydum, enson birkaç gün önce tamamlamıştım.

bu sabah -8 de su vermedi. Yanlış aklımda kalmadıysa -30 koymuştum.

son soğuklarda şu ürünü kullanıyorum - .... da sorunsuz su verdi, deyip önereceğiniz ürün varmı.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/61/bb/9e/61bb9e4f1697e305502ebbc7516ba787.jpeg&t=0&width=480&text=1

Arkadaşlar 2018 i20 otomatik. Yolda ani hızlanma yaptım ardından motor ışığı yandı. Araba titremeye başladı. Araba gaz yemedi ( lpg ) var. Stop edip tekrar çalıştırdım, birdaha sorun vermedi. Ne olmuş olabilir

2018 i20 aniden teyp ses kesti, ne radyo ne usb cihazdan ses gelmiyor. Daha önce bu sorunu yaşayan varmı.
Arkadaşlar bir tanıdık e posta adresini unutmuş. Daha önce iphone’sinde kayıtlıydı. E posta gönderecek lakin, göndereceği kişide mail önemli kişi listesinde. Dedim farklı bir e postadan gönder telefonda kayıtlıydı e postamda. Sorum şu icloud kişi yedeklemesi, e posta ve oradaki kişi ve önemli kişileri yedekliyormu. Yok yedeklemiyorsa, önceki pc yedeğini yüklemek yeterli olurmu. E postanın şifresini biliyor sadece e postayı unutmuş. Umarım icloud mail ve maildeki kişive e postaları yedekliyordur. Yoksa yeni yedek alıp pcden eski yedeği yükleyip sonra son yedeği geri yüklemek zorunda kalırım.
Arkadaşlar benim 6s sürekli şarj sorunu veriyordu. Pc özellikle anakart ve fan motoru temizliğinde kullandığım, yapıştırıcı hızlı dondurucu. Spreyi buradada işime yaradı.

Öncelikle telefonu kapatıyoruz.

1. İşlem kablo uc telefona giren kısım, sprey sıkıyoruz. Her 2 yön. 10 saniye kadar bekleyip, bir peçete ile uc kısmı siliyoruz.

Bu işlemi birkez daha tekrarlıyoruz. Artık uc kısım olası kalıntılardan arındı.

2. İşlem kablo uc kımına yeniden ve iki yön sprey sıkıyoruz. Telefonumuz dik konumda iken, spey sıktığımız ucu telefona takıyoruz. Bir kaç sefer takıp çıkartıyoruz.

3. Kabloyu çıkarıp, telefonumuzun alt kısmını hafifce avcumuza vuruyoruz. Daha sonra hafifce üfleyip ucucu maddenin tamamen gitmesini sağlıyoruz.

Bu işlemi birkaç kez tekrarlaya bilirsiniz. Son işlemden sonra en az birkaç dk bekletin. Daha sonra pirize takın.

Bu sayede telefon şarj girişi kalıntılardan arınmış olacaktır.

Arkadaşlar bir akrabam sahil bölgesinde ev yaptırıyor. Kıbrıs’ı gündüz görebileceği bir teleskop istiyor.
Yanlışım varsa düzeltin. Aynalı sistemler gece ve özellikle ışık olmayan ortamda başarılı diye biliyorum. Gündüz kullanım için teleskop önerebilirmisiniz.
Manisa kırkağaç’da 5.2 deprem olmuş. Yerin 7 km altında. Geçmiş olsun arkadaşlar
Arkadaşlar dün kışlık lastikleri taktırdım. Yaz lastikleri ıslak poşetleyip poşetin ağzını bağlayacağım zaman, usta önce kurut sonra poşetle ve ağzını pağla. Aksi durumda lastik çürüme yapar dedi.
Milli sporcu İbrahim Çolak, Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda halka aletinde altın madalya kazanarak cimnastikte büyükler kategorisinde dünya şampiyonluğuna ulaşan ilk Türk sporcu oldu.

Almanya'nın Stuttgart kentinde gerçekleştirilen Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda, halka aleti finali yapıldı.

İbrahim Çolak, 14.933'lük derecesiyle şampiyon olurken, cimnastikte büyüklerde altın madalya kazanan ilk Türk sporcu olarak tarihe geçti.

Milli cimnastikçi ayrıca Japonya'nın başkenti Tokyo'da düzenlenecek 2020 Olimpiyatları'na katılma hakkı elde etti.

"Bu madalyayı şanlı Türk ordumuza armağan ediyorum"

Dh ailesi olarak kutluyor, başarılarının devamını diliyorum

.https://www.aa.com.tr/tr/spor/milli-sporcu-ibrahim-colaktan-tarihi-basari/1611606

Arkadaşlar telefonda bikaç müzik uygulaması vat. Bir şarkı bittimi diğer parçaya geçmiyor. Benim aradığım liste oluşturup sırayla çalması. Sizin car play bağlantısında kullandığınız, önereceğiniz uygulama varmı.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.096
İkinci El Bölümü Mesajları: 59
Konularının görüntülenme sayısı: 489.416 (Bu ay: 2.753)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8.373 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.