Binbaşı
28 Ağustos 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Zorlu center phantom of the opera turkcell platinium kodu sağlayabilecek arkadaslar pm atabilirse sevinirim. Saygılar.
Online olarak verilen siparişlerin kargolama zamanını bilen varmı. MEsela Kliksa veya Teknosadan alıp kargosu cıkan varmı?
Arkadaşlar yeni hibernet 50 mbit 3lü avantaj bağlattım.

Telekomdan bana ZTE ZXHN H168N modem verildi. Tivibuda bağlandı. Buraya kadar hersey guzel ve internet güzel calıstı.

Apartman girisinde 100 mbit alınıyor. saha dolabı bizim binanın girisinde. YAlnız ben bilgisayarımda 50 mbit goremiyorum. Acaba hattımdamı sıkıntı var diye ttnet elemanları geldi kontrol etti cihazlarla. Hattımda 49 mbit değer gordu snr kotuydu. splitter paralel vs tum ayarlamaları yaptılar. modeme dogrudan temiz hat cektiler ve tset yaptılar. Hersey guzel 51000 küsür gozukuyor snrde cok iyi oldu.Modeme kadar 93 mbit alabileceğimi 50 mbitin modemle artık tam bulustuğunu söylediler. zaten apartman girisinde 100 mbit alındığını ve belki ic kablolamada sorun olabileceğii ama bende en ufak sorun kalamadığını ve 93 mbit temiz alınabildiğini soylediler.(benim ev dorduncu katta.) apartman ic kablolaması vs girişteki 100 mbitin 93 mbite düsmesi olabiilri normal.

Ancak Modeme 50 mbit giren hat ethernet kablo ile bilgsayara bağlayıp tum testleri yapmama rağmen(ttnet hiztesi speedtest vs) 42mbiti gecmiyor. tivibu wireless vs hersey kapalı. sadece dogrudan modemden cıkıs alıyorum 42 mbit.

Sonra tivibuyu bağladım hd kanal actım. Test yaptım. Gene 42 mbit bir azalma olmadı. Aklıma soyle bir sorun geldi acaba bu yeni zte modemler hattın yuzde 16sını veya 8mbite kadar olan kısmını otomatik iptvyemi ayırıyor. iptv bağlı olsada olmasada biz o kısmı kullanamıyormuyuz. cunku tivibu bağlı ikende 42 bağlı değilkende 42 mbit cıkıyor değer.

Bu konu hakkında bilgisi olan varmıdır. Neticede telekomdan gelen arkadaslar bana yok iste bu test programları dusuk cıkar vs dedi ama. modeme girişte 50 mbit elde edilen değer modemden cıkısta 42 mbite dusmesi bana sacma geliyor tek mantıklı acıklama bu iptv destekli modemlerde boyle bir ayrımmı var oldu. Bu konuda bilisi olan. yada 50 mbit bağlatıp gercekten ttnet hiztesti sitesi veya speedtest.net te 50 mbit gorebilen varmı?
ANKARADAN VEYA REFERANSLI ALINIK GERCEK PASAPORT KAYIT HAKKI. *ACİL*

2 VEYA 3 ADET ALINACAKTIR.
Bircok anakart markasının ust seviye kartları piyasaya girmişken. Gigabyteın z77x serisi (ud3h ve ud5) hala piyasada yok neden bir bilgisi varmı. gigabyte distribütöründe bir sorun mu var acaba?
YENİ EGREAT R200S - R300 REALTEK 1186DD 3D MEDIA PLAYERLAR

Evet Arkadaşlar, Realtekin Android li 750mhz 5512MB DDR3 SDRAM,4G MLC nand flash sahibi 3d iso oynatabilen Realtek 1186DD chipsetine sahip bu modelleri bu forum altında tartışalım istedim. Sahip olanlar, İzlenimler, Performanslar, farklar, Beklentiler. Fiyat, Turkiye Dağıtımı vs.vs.

R200S VE R200S WIFI

R200S ÜRETİCİ LİNKİ

UNBOX VIDEOSU 1

MENÜ ÖN İNCELEME VIDEOSU 1

R300

R300 ÜRETİCİ LİNKİ

ÜRÜN FİYATLARI VE YURTDISI SATIN ALMA LİNKLERİ

R300 FİYAT VE YURTDIŞI SATIN ALMA LİNKİ = 229.00 DOLAR

R200S WIFI FİYAT VE YURTDIŞI SATIN ALMA LİNKİ = 195.00 DOLAR

R200S DÜZ MODEL FİYAT VE YURTDIŞI SATIN ALMA LİNKİ = 179.99 DOLAR

SİTE TÜRKİYEYE YOLLUYOR SİPARİŞ SIRASINDA "w2comp-turkey" KODUNU KULLANIRSANIZ 5 DOLAR INDIRIM ALIYORSUNUZ 100 DOLAR USTU SİPARİŞLERDE.

ÜRÜNLERİ TÜRKİYE GARANTİLİ GUMRUK SORUNSUZ ALMAK İSTEYENLER İCİN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ SANCAK BİLGİSAYAR GETİRECEK.
KENDİLERİ NUMUNELERİ İNCELEMİŞLER.
PERAKENDE SATIŞ TARİHİ VE FİYATI HENUZ ACIKLANMADI. R6A-II VE R6B DE OLDUĞU GİBİ YURTDISI FİYATI CİVARINDA GETİRECEKLERİNİ UMUT EDİYORUM.
BF3 -GOV COLLECTION VOL2 - ASSASSIN CREED 2 VE BROTHERHOOD DORT OYUN KARDEŞLİĞİ.

OYUNLAR ALINDI. KATILAN SON ARKADAS PARAYI YATIRIR YATIRMAZ SİFREYİ ALACAK.

Dükkanımdaki Referenslarıma bakarak guvenilirliğimi kontrol edebilirsiniz. DAHA ONCEDEN BİR ADET FİFA12 KARDESLİK ORGANİZE ETTİM.
Katılmak isteyenler hesabıma TOPLAM BEDELİN beste biri olan MİKTARI aktarıcak sifreyi oyle vericem. referanslı uyeler tercih sebebidir.

listedeye giren arkadaslarla surekli bir kardeslikte kurabiliriz. surekli kardeslik kurabilirsek dahada iyi olur.

Saygilar.

Listeye sadece parayı yatırmıs arkadaslar eklenecektir.

HESAP NO İÇİN PM ATIN. HESAP NO OLARAK GARANTİ VE İŞ BANKASI MEVCUTTUR.

1. ARCHIEDUKE - OYUNLARI SATIN ALDI
2. FethiyeliTR - ODEME YAPTI-PSN BİLGİLERİ YOLLANDI
3.Zenon00 - ODEME YAPTI-PSN BİLGİLERİ YOLLANDI
4.BOZKURT35 - ODEME YAPTI-PSN BİLGİLERİ YOLLANDI
5.counterdoctor - ODEME YAPTI-PSN BİLGİLERİ YOLLANDI
OYUN ALINDI VE İLGİLİ KİŞİLERE PSN BİLGİLERİ YOLLANDI.

Evet arkadaslar. Bu aksam alıcam oyunu. sifreleri 21:45 ten itibaren veriyorum

Dükkanımdaki Referenslarıma bakarak guvenilirliğimi kontrol edebilirsiniz.
Katılmak isteyenler hesabıma parayı 130 liranın beste biri olan 26 tlyi aktarıcak sifreyi oyle vericem. referanslı uyeler tercih sebebidir.

Saygilar.

Listeye sadece parayı yatırmıs arkadaslar eklenecektir.

LİSTE DOLMASADA BU AKSAM KESİN ALINACAK ve REFERANSLI ARKADASLARA SİFREYİ LİSTE DOLMADAN YOLLAYABİLİRİM.

HESAP NO İÇİN PM ATIN. HESAP NO OLARAK GARANTİ VE İŞ BANKASI MEVCUTTUR.

1.archieduke
2.Karpuzcu
3.PlayForFun
4.VEMX
5.techfash
SATILIK GOW COLLECTION,

GOW COLLECTION 1. BOLGE sıfırdan farksız kutulu kitapcıklı = SATILDI

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
Mevcut Sistemimde(x48 ds5+ q9400) 2*1 tb samsung harddiskleri raid 0 modunda kullanıyorum.
Yeni bir sistem topluyorum. (p55 anakart+ i7 860)

Bildiğim kadarıyla raid bilgileri harddiskte saklanıyor ve bu 2 harddiski yeni siteme taksam aynen calısır. Ama kafamda bir suphe olustu acaba calısmazmı gibisinden yedeğini almalımıyım sistemin.
az buzda değil 1.5 tb yedek almam lazım . Bu konuda bir bilgisi olan. x48den p55e raid 0 gecirirken sorun yasayan varmı?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.626
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.815
Konularının görüntülenme sayısı: 326.879 (Bu ay: 401)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 83 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.