X

Er
18 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
6 ocakta taahhüdüm bitiyor aralık ayı içinde müdürlüğe gidip taahhüdümü yenileyebilir miyim yeni fiyatları görünce sinirlenmemek elde değil
güncelleştirme ayarlarından update yapmaya çalıştım fakat hata verdi bende media creation tool ile update yaptım ama ayarlara girdiğimde bana tekrar 1809 güncellemesi yüklememi istiyor
Toshiba satellite p50-a-14h laptop kullanıyorum flex kablo almak istiyorum ama hangi siteden alsam bilemiyorum yardımcı olurmusunuz
wifi telekom kullanan varsa internetin ping değerleri ve kopma durumları nasıl Tekirdağ Çorlu Muhittin mahallesinde oturuyorum Pro kablosuz pakedini kullanmayı planlıyorum
Yaklaşık 4 ay geçti ne gelen var ne giden şu koskoca çorluda bu iğrenç sıkıntıyı çeken ben miyim yoksa benimle aynı sıkıntıyı çeken kardeşlerim var mı merak ediyorum oysaki eski sanayi otogar çarşı teski sayesinde leş içinde üniversite için tekirdağa git gel yapıyorum ve uzaktan eğitim derslerimiz var internetten canlı oluyor ama alt yapımız yok müthiş birşey
Binamizda ttnet altyapisi yok yaklasik 3 ay gecti alternatif ariyorum genellikle online oyun oynuyorum ping degeri benim icin onemli onerilerinizi bekliyorum

Iyi gunler...
...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 14
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 221 (Bu ay: 108)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.