C

Yüzbaşı
03 Nisan 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 84 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Ankara Lpg 3,09

Çevik kuvvet e doğru giderken shell den önce Lukoil var. Orda lpg 3,09TL

Note4 bi süredir kendi kendine kapanıp açılıyor. Sim kartı okumuyor. Ankara'da işinin ehli tavsiye edeceğiniz telefon tamiri yapan var mı?
Ankara'da elektrik ustası tavsiye edeceğiniz varmı?
Merhaba, 2004 model octavia aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum.
Sitelerde değişik fiyatlarda ve kablolu kablosuz sinyal kolları var. Birkaç elektrikçiye sordum kimi 500e kimi 100e yaparım ama kod gerekirse 400-500 alırım diyor.
Daha önce taktıran oldu mu? Ankara'dayım önerisi olan var mı?
Haberlerde izledim Ankara'da arabaların km'lerini düşüren, ikinci el arabayı sıfır diye, hasarlı arabaları hasarsız diye satan çete yakalanmış.
Haberde çete denmesine şaşırdım. Çoğu ilanda km düşürme vb. işler olduğundan bunları satanların tek başına hareket ettiğini düşünüyordum. Belkide çete sanıldığından çok daha büyüktür.
Tavanda güneş yanığı var. Araç mavi renk tavana cam tavan görünümlü siyah kaplama yaptırsam nasıl olur sizce. Maliyet ne çıkar bilen varmı Ankaradaym
İki gündür telefonuma banka promosyonu 150Tl ... aşağıdaki linke tıkla diye supra as-... ltd gibi sms ler geliyo
İşin ilginç yanı bugün de aynı yerlerden çok önemli bilgi tıklamayın linklere dikkat edin gibi sms ler geliyo
Ulus halinin girişindeki (hacı bayram tarafında) balıkçıdan 2 kilo balık aldım. Alırken küçük çocuklar da yiyecek taze değilmi diye de satıcıya sordum. Aldıktan sonra da 5 dk. Sürmedi işyerinde buzdolabına koydum. Eve getirrken de (20 25 dk. Yol) altına üstüne buz koydum. Hanım pişirdi balıkları leş gebi koktu. Tadı da kötü velhasıl yiyemedik hepsini çöpe attık. Gidip balıkçıyı vursam balık için adam vurdu die haber olcam ama balığı, parası değil enayi yerine konmak koyuyo adama
Modemim yok. Evde sabit tel de yok ama eski bağlantı yeri var. En ucuz 24 ay taühhütlü modem dahil 35tl vodafone adsl var sanırım. Çok hızlı olmasa da olur. 10 15 dk.lık çizgifilm izlemeye 1 2 saat sayfalerde gezinme için Önerceğiniz bi tarife var mıdır?
Kayınpederin 1.4 otomatik pegout 206 arabası var. Aracın harareti 90 olduktan kısa bir süre sonra sanki vites boştaymış gibi gaz versen de gitmiyor. Böyle bir problem yaşayan oldu mu? Bilgisi olan var mıdır?
Hakkında
İlgi Alanları: BALIK AVI
Forum İmzası:
işini doğru yapan insanlar biliyorum ordasınız
Forum İkinci El İmzası:
AHMET
Hakkımda:
AHMET
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 848
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.080 (Bu ay: 575)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 960 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.