K

Teğmen
27 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
geçen sene bu zamanlar burada ulan hangi denemeyi alsam nasıl konular biter denemede kaç net yapmalıyım diye gezinirdim başlık trollerdim behzat ç arardım deneme çözmeye başladım ehehe diye gezinirdim çünkü ygs erken bitmişti mesele erken bitmesi değil düzgün bitmesi bunu unutmayın hadi hayırlı işler size bir de unutmayın hayat üniversitede boşuna yaşamışım şimdiye kadar dedirtti bana burası iyi üniversite iyi ortam demek bunu da unutmayın haaaaydi ben partiye kaçar ygs çalışırken lys'yi unutmayın
Beyler sesimizi çıkarmalıyız bizi küçük gormelerine izin vermemeliyiz toplanalım ne kadar büyük bir aile olduğumuzu gösterelim hadi !!!
Gönlümdeki sıralama da bu bir de size sorayım dedim neyse bakın bir sıkıntılı durum olan bölüm varsa haber verin haberim olsun şimdiden eyv
Beyler nereyi tercih ederdiniz?
Beyler ygs6 645.yim hedef bilkent ee'di ta ki fiziğe kadar neyse coğ +20dir büyük ihtimal mat +45 +25 gelir GSU Hukuk olur mu? obp 90
beyler ortalama 96 küsür neyse karne almaya gitmedim belgelerde sadece onu belgesi var takdir yazmıyor disiplinlik konu da yok neden böyle bu ?
Valla yoruldum lan bugün bomboş geçti dün aynı şekilde yazılılar sırf engel insana mat sb bitiremeden gireceğim lys'ye böyle giderse (ygs'de de bitirmedim hiç kitap) karekök nasıl biter ki bir insan nasıl bitirir onu...

Ölüm orucuna yatıp 1 haftada matı tekrar temizleyip denemeden yürümek sonrasında fen konularını bitirip 3 hafta deneme çözüp son hafta mat illa eksikler çıkar onları halletmeyi planlıyorum tutar mı beyler...

Ondan sonraki 1 haftada alırım 3-5 el kitabı okurum onları fen için de.
hayırlı günler.

atom üstü hiç bir parçacığın girdapta doğmayı aşamayacağını olumlar. girdap üstü doğuşun rezaletiyle ilgilenmek vaziyeti vasıfsız bir insanın ip bağlamakla hayatını tüketmesi gibidir. zerreyi donattığı sürece nihilizme yönelmek ancak 1900'ler kafasıyla mümkün olabilirdi. bugün an değerinin, dünyaya sadıklığın, doğaya itaatin grotesk gelecek hayalleriyle parçalandığı sonra bu hayallerin hepsinin gerçekleştirilebileceğine dair bilgi altyapısının oluşmasının insanı girdaptan kurtardığı çağdayız. bir kaç yüzyıl sonra ancak varlığın sosyal anlamda bengi dönüşü olabilir. ama evren mühendisleri ortaya çıktığında binlerce sayının sonucunda ulaşılacak tek sayıdan kurtulacağız. nasıl mı ?

jetgillerin olduğu zamanda görüntülü ordan buraya konuşmak hayaldi. şimdi elimizin altında var ve tenezzül etmiyoruz. gelecek insanının ve geleceğin kendisinin çiziminde tekliğe tekrar indirgenmek zorundalığının kalkmasına el uzatan yeni bir zanaatkarlığın ışığıyla, insan insanlığını gerçekleştirmenin ötesinde bir uzay mühendisi olarak görüntünün ve zamanın bugüne kadar gelen olağanlığını parçalayacak, yeni birleştirimde de matematiği ve onun kaçınılmaz indirgenmiş sonucunu eleyecektir.

ya fizik yasalarını yenecek organları icat edebilir, ya kalbimiz başka atar, ya girdabın dışına çıkar, ona bambaşka bir konumdan bakarsak ?

felsefenin konuştuğu her şey gereksiz olacak. düşünce de şimdiki gibi ye iç yat statüsüne dönecek. bir girdapta gerçekleştirdiğiniz eylemlerin, sanatın bir anlamı yoktur zaten. tekliğe dönüşü kaçınılmazdır. girdaptan kurtulup bir kıyı canlısı olana kadar her şey gereksiz lakırdıdır, ama o lakırdılar olmadan da girdap üstü canlıya ulaşılamaz. bengidönüş kırılamaz. bugün yalnızca yük kaldıradan, zerreyi donatana kadar herkesin yaptığı aynı değerdeyse girdap üstü canlı olunduğunda nietzsche'de yük kaldırıyordan öte bir kişi olmayacaktır.

yani şuan gerçekleşen her şey safsatadır, gerçek aydınlanmamıştır, güç sarmallarının ilizyonunu izleyerek varılacak her değer bir rüyada aşkınıza sahip olduğunuzu görmek gibidir. oysa ona hiç sahip olmadınız, onunla beraber yaşanacak bir yaşamı onun elleriyle beraber kurmadan hayal edemez, göremezsiniz.
Bir kız var arkadaşlar neyse işte açılıyorum ben 90k yaptım hedef 1k hedefime engel olur mu? Bu arada kız benden 3 yaş büyük sevgilisi vardı yeni ayrıldı ama yaş aşka engel değil kız şuan litvanyada erasmusa gitti neyse zaten beni seviyor o da hissediyorum... İlişki bana engel olur mu?
Çılgın sorularını Behzat Hoca'ya
Sormuşum çözülmüyor Mihriban
İntegralden zor belleme Türevi
Görmeyince çözülmüyor Mihriban

Teğet deyince kalem elden düşüyor
Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor
Kağıtta titreyen kalem üşüyor
Denklem kağıda yazılmıyor Mihriban

Önce türev sonra nokta ve sonra denklem
Soru Behzat'ı düşürür dile
Seneler asırlar değişse bile
Eski sorular çözülmüyor Mihriban

Hocalarda ilaç yoktur soruma
Türev deyince ötesini arama
Her fonksiyonun bir bitimi var ama
Aşka teğet atılmıyor Mihriban

Boşa bağlanmamış konular birbirine
Kar koysam köz olur sorunun birine
Şaştım hocaların soruya tahammülüne
Hack açsam çözülmüyor Mihriban

Tarife sığmıyor sorunun anlamı
Ancak çözen bilir bu derdi gamı
Bir kördüğüm baştan sona tamamı
Çözemedim çözülmüyor Mihriban

Not: Dünkü konu silinmiş tekrar açtım
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 235
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.256 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 119 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.