V

Onbaşı
22 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar matematikten 40 geometriden 20 bugunku edebiyat sinavindan da 45 net bekliyorum en az. Ankara hukuk gelir mi bu netlere?

Not: ygs 15k
Not: sayisalciyim.
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim denemenin cevap anahtarı lazım, elinde cevap anahtarı olan varsa ve atabilirse sevinirim.
Evet arkadaşlar soru bu. Cevap E seçeneği.
Tavsiye üzerine açılan konulara kendini beğenmiş kişilerce sürekli "burda zaman kaybedeceğine git dersine çalış, burda tavsiye alarak hiçbir şey yapamazsın" gibi absürt yorumları gördüğümden ve bundan rahatsızlık duyduğumdan mütevellit bu konuyu açma ve fikirlerimi sizlerle paylaşma gereği duydum.

Bir topluluğa aidiyet hissinin gereksinimi, ilk insanlardan beri süregelen ve modern insanın da en önemli ihtiyaçlarından biridir şüphesiz. Beraber yaşayabilmenin ve toplum olabilme bilincinin yegane sebebi aidiyet duygusudur. Aksi taktirde insan yalnızlaşır, asileşir ki depresyonun ve bilimum psikolojik rahatsızlıkların temelini oluşturan sebep de budur.

İşbu sebeplerden de anlaşılabileği gibi, sınava hazırlanırken yalnız hissetmek farkındalığı azalttığı gibi aidiyet hissini de ortadan kaldırır. Pek fazla zaman kaybetmeden ait olduğunuz yere arada bir göz atarak sınava hazırlanmak tinsel anlamda ilk kıvılcımın oluşmasını sağlayabilecek, içinizdeki koru nevruz ateşine çevirebilecek ve sizi başarıya ulaştıracak olan sebeplerden biridir.

Hayallerinize ulaşabilmeniz umuduyla..

VeniceJacobella / dh'ye mektuplar 1. cilt 1.sayfa
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 20
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 24
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 622 (Bu ay: 8)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.