Yüzbaşı
18 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
BMW 1.3 milyon aracını geri çağırıyor

Alman lüks otomobil şirketi BMW, 2003-2010 yılları arasında üretilmiş 5 ve 6 serisi 1.3 milyon otomobili geri çağırıyor

27 Mart 2012 Salı, 09:10:03

.Şirketten yapılan açıklamada sorunun akü kablosundan kaynaklandığı belirtildi. Hatanın otomobilin çalışmasını engelleyebileceği gibi, nadiren de olsa yangına yol açabileceği kaydedildi. Açıklamada şu ana kadar bu sebeple bir kaza yaşanmadığına vurgu yapıldı. Müşterilerini mektupla uyaran BMW, onarım işleminin ise 30 dakika sürdüğünü bildirdi. Söz konusu otomobillerden Türkiye’de de yılda 3 bin adet satılıyor.

GAZETE HABERTÜRK

Bugün bana da teknik kontrol çağrı mektubu geldi...
2003 model 316 bmw arabama 2 ay önce lpg taktırdım.....Öncelikle pişman oldugumu belirtirim....Arabama Ankara şaşmaz da Prıns marka kit taktırdım...Taktırmadan önce tüm bakımlarını yaptırmıştım....Gayet normal çalışan arabam lpg den sonra boşta stop etmeye başladı....Devamlı su eksıtmeye başladı...Bu arada sureklı sanayıye ustama gıdıp geldım....Arabayı sıcakken stop ettıgımde çalısmama problemı görüldü....Bunu sureklı yapmaya başladı....Yogun trafıkte stop etmesınden korktum..Bu arada arabanın radyatör yedek deposu trafıkte patladı....O degıstı....Bu sefer arabanın trgıher zıncırının gergılerı oynamıs..Plastık gergıler alındı takıldı...Stop etme sorunu bıtmedı....Bıktım artık..Ve çok pişman oldum lpg taktırdıgıma.....En son yıne lpg takan arkadasa gıttım..Lpg kıtının kablolarını söktü...Arabanın sorununun lpgdemı yoksa kendınde mı oldugunu ogrenelım dedı...2 gundur araba bır guzellestı...Benzınlı eskı halını özlemişiz...Stop etme sorunuda yok....Eger duzelmezse ben bu lpg yı söktürecem.....Bu konu hakkında ustaların ve kullanıcıların fıkırlerı benım için önemli..

1) Benım aracım sorunu ne olabılır

2) Ben lpg yı sokturursem....Takan ustadan ve fırmadan ucretını talep edebılırmıyım...

3) Sökülünce arabam eskı halıne dönermi..Yanı lpg takılırken delınen yerler vs acısından soruyorum....
2007 model 520 d bmw ıcın ozel bmw servısı arıyorum..Borusan yağ değişimi+ön balata degısımı+hıdrolık degısımı için 1.200 ytl para istedı.....Sanırım özel servıste bunu 300-400 arası bır fıyata halleder...Bildiğiniz güvenılır bır servıs varmı?
Ctesı sabahı Ankaradan CNR Eczavızyon Fuarına katılmak üzere İstanbula yola cıkacam...Tem gıselerıne kadar bılıyorumda...CNr yesılkoye kadar bana en kısa ve en az yogun yolu tarıf edebılecek arkadaşlara şimdiden teşekkur ederım...
Üff ..Arabamın ruhsatını bulamıyorum.......Yenı ruhsat cıkarmak zor mu?
2004 model honda accord 2,4 motor arabaya lpg takılırmı ....Takılırsa yakıt tuketımı ortalama ne kadar olur..Verım randıman tam alırmı...Ustalarım???
http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/ADDETAIL.DoIt?AdId=3499190

Bu araba bana ucuz geldi...Vergisi çok olduğundan mı km fazla oldugundanmı ???

Ama çok guzel duruyo bu araba...Sizce??*
http://arabam.ekolay.net/ikinciEl/detail.aspx?sid=809536

arkadaşlar arabaya bakın klasik gibi duruyor....Eğer kazası yoksa çok temiz duruyor...İstanbulda olsam görmek isterdım bu arabayı.....
Fordun gizli gizli çektiğim yeni modelin resimleri sadece donanımhaberde...........!!!!!!!!!!!!

Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
2007__520D
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 523
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 31.406 (Bu ay: 111)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.