Yarbay
17 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 94 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar hafif taşınabilir ve şarjının iyi gitmesi yanında performası video editleme de bana sıkıntı çıkarmayacak bir makina arıyorum.
MacBook almaya karar verdim ancak air mi pro mu alsam bilemedim çünkü özellikleri air kağıt üstünde daha iyi gibi duruyor tabiki seçtiğim modellerde.. 10k civarı bütçem var sizde tercihim hangisinden yana olmalı ?

https://www.apple.com/tr/shop/buy-mac/macbook-air/uzay-grisi-1.1-ghz-4-%C3%A7ekirdekli-core-i5-i%CC%87%C5%9Flemci,-3.5-ghz%E2%80%99e-kadar-turbo-boost-512gb

https://www.apple.com/tr/shop/buy-mac/macbook-pro/13-in%C3%A7-uzay-grisi-1.4-ghz-4-%C3%A7ekirdekli-i%CC%87%C5%9Flemci,-3.9-ghz%E2%80%99e-kadar-turbo-boost-512gb

Ayrıca işlemci veya ramlerdeki 1200 lira veya 1600 liralık upgradeler gerçekten değer mi onu da merak etmekteyim.
Arkadaşlar evinde Miras Kapmaca adlı oyunu olan var mı acaba? İçerisindeki 'Nasıl Oynanır' kitapçığı kaybolmuş benim. İnternette de Türkçe bir şey bulamadım. Yardımcı olabilecek varsa teşekkür ederim.

Oyun bu;

Arkadaşlar bu konuda manzara ağırlıklı fotoğraflarımı paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz ve yorumlarınız fotoğraflarımı geliştirme açısından benim için önemli. Bazı fotoğraflarımı başka konularda görebilirsiniz. Eğer fotoğrafların boyutu rahatsız ediyorsa lütfen bildirin...

Antalya - Mazıdağı
Sorularınız var ise konu içerisinde cevaplayabilirim, özelden çok kişiyle konuştum ama konu içerisinde cevaplamak herkes için daha faydalı olacaktır.

Güncel: 69

Konunun amacı, fazla kilolarınız var ve bunlardan şikayetçi iseniz sizleri kilo vermeye teşvik etmek.

Merhaba arkadaşlar mobilden nasıl kilo verdiğimi, hikayemi yazıp editleyeceğim.

10 Şubat 2016 gecesi ailemle dizi izlerken yine abur cuburları götürüyorduk. Bölüm arası mola verdik o sırada birden rahatsızlandığımı hissettim midemden. Böyle bir şişkinlik derken ya evde tartı vardı ulan bir çıkayım şuna acaba kaç oldum dedim, bir de gördüm ki 124 yazıyor... Yuh! Dedim bu böyle yürümez hatta o böyle eski tartılardandı böyle 130 gözüküyor sonra 1 rakamını görüyordum. Az daha yesem tartıya tur bindirecektim sonra kararımı verdim, benden bu kadar. Ardından tuzu şekeri ekmeği abur cuburu aklıma ne geldiyse zararlı her şeyi bıraktım. 4 ay otla sebzeyle biraz da bilinçsizce beslenerek yaşadım. Arkadaşlar dürümleri avuçlarken ben otla beslendim. Bu da benim mutsuz biri haline getirdi. Dedim ot yemek zorunda değilim. Protein ağırlıklı beslensem de olur diye düşündüm. O sırada Antalya'ya geldim koşulara başladım yürümeye başladım derken ızgara tavuk şiş, yağsız ton balığı sebze yemekleri vesaire ile beslendim. Bu durumu istikrarlı bir şekilde yaptım ve sonuç bu. Vermem gereken daha kilolar var buraya aldığım her kağıdı fotoğraf çekip koyacağım hedef 75.

Başlangıç 124 kg 10 Şubat 2016
84 kg 8 Aralık 2016

74 kg 13 Ocak 2019
72 kg 8 Şubat 2019
70 kg 6 Mart 2019
Güncel 69 kg 26 Mayıs 2019

Son zamanlarda düşününce kafamı kurcalayan bir soru.
İnsanlar sosyal medya da genellikle bu artan sıcaklardan su kaybeden bir tek siz değilsiniz evinizin önüne bir su kabı koyun sokak hayvanları susuz kalmasın diyorlar. Peki kalmasın kalmamalı da zaten. Onların da bir canı olduğunu düşünüyoruz belli bir değer veriyoruz. Benim kafamı kurcalayan şey, Sırf etleri yenmiyor diye Kediler ve köpekler, inekler tavuklar balıklardan canları daha mı değerli? Yani eti yenilebilen hayvanlardan. Demem o ki bir çok hayvanları koruma örgütü var ve günde binlerce hayvan öldürülüyor sırf insanlar onların etlerinden faydalansın diye. Ete ihtiyacımız olduğu kesin. Hayvanlardan alacağımız proteine de ihtiyacımız olduğu kesin. Peki öyleyse vicdanlarımız niye rahat?
SOĞUKSU-ANTEPLILER
Beyler bayanlar ateşi bulmuş gibi seviniyorum
Merhaba arkadaşlar annem ve babam için telefon almayı düşünüyoruz toplamda 1700 tlyi geçmeyen kullanabilecekleri 2 adet telefon almak istiyorum. Alt sınıf telefonlar hakkında pek bir bilgim yok. 4.5G uyumlu bir telefon almak sanırım daha iyi olsa gerek. Samsung Galaxy J5 düşündüm ama bilemedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum
Arkadaşlar yaklaşık 4 oyunum karşılaşma geçmişinde gözükmüyor dünden beri daha önce karşılaşan veya genel bir sorun mu? Dün Gosu'da da aynısı olmuştu.

Daha önce açıldıysa konu kusura bakmayın.

Oyuna girdik. Klasik sunucuya bağlanamama hatası verdi. Oyunu tekrar açarken böyle bekleyip duruyor. Şimdi ben bu oyunda ceza alsam benim suçum ne? Benimle oyuna girenlerin suçu ne?
Bunu nasıl çözerim arkadaşlar?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Konu listesine bakıyor.
Son Giriş: 3 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10.031
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 433.536 (Bu ay: 1.408)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.306 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.