W

Onbaşı
24 Şubat 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Hesap herşeyiyle teslim edilcektir .

Neden eski tarihli instagram tercih etmeliyim ? ; Eski tarihli hesaplar spam yediğinde kapanma olasılıgı yeni hesaplara göre daha düşük aynı şekilde yorum , beğeni engeli yeme şansında'da aynı durum geçerlidir.

EN UCUZ FİYAT

ÖDEME ---- PAPARA , VAKIFBANK

Takipçi rakamı düşüktür tarih önemli olduğu için
Sonunda Beğeni Hizmetimizle Karşınızdayız

Anında anlık olarak gönderimini sağlıyoruz

Hemen 500 Adet Beğeni Almak İçin Tıklayın

Hemen 1000 Adet Beğeni Almak İçin Tıklayın

Hemen 2500 Adet Beğeni Almak İçin Tıklayın

USER (KULLANICI SATIŞIMIZ) ALMAK İSTEYENLER PM ATABİLİR

Her beğeni paketimizde %20 bonus geçerlidir.

Dükkanıma buradan ulaşabilirsiniz.
Satışlar Yeni Başlanmış Olup Her Paketimizde Bonus / Hediye Takipçi Gönderilmektedir.

Hemen online ödeme yapmak için tıklayın.

Websitemiz

Fiyat tablosu ve diğer tüm merak ettikleriniz ;

Referans şuanda almıyoruz , merak ettikleriniz ve daha fazlası için pm atabilirsiniz yada Telefon yada mail yoluyla ulaşabilirsiniz.
kaldırılabilirç
Arkadaşlar benim bilgisayarımda hiç başıma gelmeyen bir sorun çıktı soruna geçiyorum hemen uzatmadan;

Bilgisayarım kısacası normal HDD takamıyorum ne taktıysam hepsini bilgisayar bozuyor adeta pc HDD killer ilk baş bişi yok kullanıyorum 1 hafta sonra kafa atma sesi geliyor taktuk sonra harddisk bidaha erişilemez oluyor , fakat ssd var crucial 250 gb onda sıfır sıkıntı ama HDD ne olursa olsun bozuyor sizce sorun anakarttan mı yoksa güç kaynağından mı?

yada başka bi bileşenden mi yorumlarınız çok değerli herkese şimdiden teşekkürler.

Anakartım : msi gaming 970

İşlemci : amd fx 8300

ekran kartı : vega 56

ram : ddr3 16GB 1800 mhz
Arkadaşlar web sitesinde şöyle birşey istiyorum yapılırmı bilmiyorum şimdi istediğime gelicek olursak..

Kişi web sayfasına gircek orda bir buton olucak tıkladıgında flylink.io reklama yönlendircek reklamı geçince tekrar benim kendi siteme gelicek orda örnek veriyorum site 1 mesajını vericek

Benim tam olarak istedigim veritabanındakini site mesaj olarak versin reklamı geçince hepsini sıra sıra 1,2,3,4,5,6,7,8,9, gibi örnekler bunlar tabi rakam mesajı verdirmicem ne yapcağım bende

(En basit açıklama ile site dosyalarımda txt dosyası var burda 1000 satır var ve reklam tıklandıgında başka bi satırı versin yada karışık ilk tıklamada 25 inciden 2 ci tıklama 47 ciden gibi gibi bunu istiyorum)

kalsın böyle birşey yapılabilirmi yapılırsada nasıl yapılır yardımcı olursanız çok iyi olur teşekkür ederim :)
Siteye giriş yapılınca ananasayfaya gelince reklam gibi bi resim çıkmasını istiyorum php ile olucak fakat naasıl yapılcagını bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz.
Şimdi benim bir sitem var daha localhostta yayınlamadım tek eksiği biz sizi arayalım kısmı ama olay şöyle anlatayım.

kullanıcı o kısımda emailini doldurcak , adını numarasını falan gönder dediğinde istiyorum ki sitede bi login sayfası olsun admin paneli ve ben o panelden girince o mesajlar o sayfaya yönlensin şifreyle kullanıcı adıyla giriş yapayım maile yönlendirmektense böyle daha mantıklı geldi bilen biri birazda olsa yardımcı olursa çok sevinirim iyi forumlar.

Edit : ÇÖZÜLMÜŞTÜR.
Merhaba arkadaşlar

4 Gün öncesi bir şey arıyordum. Baya bir şey indirdim yarın her zaman ki oyunum H1Z1 girdim. 25 FPS alıyordum. Gökyüzüne bakmama ragmen bile. Neyse dedim PC resetleyeyim açtım gene aynı. Allah allah ne oluyor dedim. Aniden oldu dün düzgün PC yarını maffolmuş haldeydi adeta. Sonra LOL falan girdim onda da maksimum 100 FPS gördüm. 300 FPS görürken TF'de 30'a düşüyor cok saçma bir FPS. Hani dedim virüs var programlarla tarama yaptım bi kaçtane buldu sildim onları öyle test yaptım sonuç aynı. Sonra 8.1 format attım yeniden tertemiz fakat D diskimde bi kaç oyun falan vardı ondan onu formatlamadım işte neyse gene test edeceğim. H1z1 indirdim birde baktım FPS gene aynı. Araştırdım bi Kaspersky yükleyim dedim gene d taratayım dedim gene bir şey bulmadı. PC bu seferde dedim D - C komple format atıyım. Öyle yaptım gene attım yükledim H1Z1'i gene oyun 8 GB kotanın içini ettim neyse gene aynı FPS CS:GO falan 20-30 gidiyor oynanması imkansız. Neredeyse sonra PC'nin parçalarını temizleyim dedim en kücük parcaya kadar her şeyi temizledim. Yok arkadaş gene aynı FPS 4 gündür delirtti beni bu bilgisayar halende düzelmemiş olması kadar üzücü bir şey yok artık ne yapsam bilemedim. Driver her şey güncel ekran kartının aklıma hiç bir şey gelmiyor. Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Sistem özelliklerim:

AMD FX 8100 3.20 GHz işlemci (8 .çekirdek)
8 GB RAM DDR
AMD Readon R7 200 series 2 GB 256 bit ekran kartı
Msi anakart 970 gaming
SSD 250 GB - 1 TB harddisk

Dipnot=> ne işlemci nede ekran kartı ısı ayarları cok normal derecede gidiyor diyeceğim virüs yükleniyor ama öle birşey de yok. Anlayamadım şu anda cok garip bir şey.

Bu sistemle full oynarken şimdi low bile oynayamıyorum çözüm önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

WİNDOWS 10 YÜKLEDİM 64BİT GENE HERŞEY AYNI KAFAYI YİCEM
Bilgisayarımı bir anda dünkü gibi bulamadım şaşırdım pcde windows 8.1 işletim sistemi var neyse işte sabah

geçtim açtım steamı herzamanki oyunum olan h1z1 gircem 60 fps çeken oyun bir anda 20 fps oldu hiç bir türlüde düzelmiyor öle kalıyor çılgına döndüm adeta sonra lol gireyim dedim 270 fps aldıgım oyun 60 fpslere düşmeye başladı dedim noluyor tozlandı herhalde pc fakat temizledim (işlemci cok detaylı temizlenmedi ekran kartı tozlarından arındı egzoz fan diğer fanlar gayet düzgün şekilde temizledim).. gene sonuç aynı hiç böle bişi başıma gelmemişti neyse dedim artık son çözüm format ama c ye format attım d ye atamadım oyunlar vardı indirmek dert olur dedim kaldı oyunlar formatladım baktım girdim oyuna ulan gene aynı çılgına döncem halende aynı bir düzelme dahi yok acaba diyorum virüs D diskimdemi yoksa formatla silinmeyen bir virüsmü lütfen bir çözüm yolu önerin şuan sağlıklı düşünemez oldum ekran kartı güncel bu arada .

Virüs programları indirdim sonda ilk avast ile tarama yaptım bir şey bulamadı sonra comodo indirdim onla tarama yaptım bitane adware virüsü buldu sildim falan şuan malwarebytes yüklüyorum bakalım nolucak.

büyük ihtimal malware ama çözülmesi lazım kafayı yedircek yoksa bana

şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum DH forumu
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 60
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 450 (Bu ay: 163)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.