Yüzbaşı
16 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Edit: Aşağıdaki sistem için yorumlarınızı bekliyorum.https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-neon-b45-206d-ryzen-5-3500x-16-gb-480gb-ssd-rtx2060-pmu420370

İşlemci AMD Ryzen 5 3500X 3.6GHz 6 Çekirdek 35MB AM4 7nm İşlemci(Tray)
Anakart Gigabyte B450M S2H 3200mhz(OC) RGB M.2 AM4 mATX Anakart
Bellek XPG 16GB(2x8) Gammix D10 Kırmızı 3000mhz CL16 DDR4 Ram (AX4U300038G16A-SR10X2)
Ekran Kartı Zotac GeForce RTX2060 Gaming 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı
SSD Adata 480GB SU630 Okuma 520MB-Yazma 450MB SATA SSD (ASU630SS-480GQ-R)
Kasa Ranker Cygnus Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Gaming Kasa
Güç Kaynağı Sharkoon 650W SHP650 V2 80+ Güç Kaynağı

25ine kadar karar vermem gerekli. 25inden sonra sipariş vereceğim.
Herkese merhaba, 660m ekran kartlı laptopumla yıllardır çıkan oyunları oynayamıyorum ve bir sistem tavsiyesine ihtiyacım var. Bu yıla kadar çıkan bütün oyunları en azından medium görüntü kalitesinde ''kasmadan'' oynayabileceğim bir sistem kurmak istiyorum (yüksek grafik işlemcisi isteyen oyunlar için low kalitesinde de olur).
Sistem kurmaktan pek anlamıyorum, her türlü tavsiyeye açığım.
Merhaba arkadaşlar, internette şöyle bir habere rastladım.

Temmuz 13de biten oturma iznim var Çek Cumhuriyetinden acaba şartları sağlıyor muyum, bu konuda bilgisi deneyimi olan var mı?
asus marka k53sv model laptopa hangi ssd'yi önerirsiniz? sanırım sata3 desteği yok anakartta o yüzden pahalı bir şey almak istemiyorum. boyut olarak 60-128 gb arası ssd önerilerine açığım.

laptopun linki
yemek söyleyeceğim bi kod lazım çok makbule geçer

edit: kodu almak ücretsiz beyler pizza yazıp 6666ya göndermeniz yeterli
merhaba arkadaşlar,

hiç araştırmadan blackberry almışım bugün bis nedir onu öğrendim.

turkcell bb 9900 var suan elimde ama kurumsal hesap istiyor benden hesap elimde değil cihaz 2. el

internet kullanımını nasıl açabilirim whatsapp vs için neler yapmam gereklidir
2. elde olabilir mütevazi bir telefon arıyorum, asus zenfone 4 kullanıyordum dün kaybettim yine aynısını almayı dusunuyorum başka telefon önerisi olan var mıdır bu seviyede
arkadaşlar okulda bir ders için kısa film çekmem gerek kameraya ihtiyacım var 1-2 günlük bir iş profesyonel bir şeye ihtiyacım yok amatör bir kamera lazım nereden temin edebilirim
merhaba arkadaşlar ilk sene ihtiyacım olmadığı için başvurmamıştım fakat bu sene bir olay yüzünden bursa ihtiyacım var fakat ortalamam 4 üzerinden 2.0 lys sıralamamda 8100dü bu şartlarla burs alabileceğim yerler var mıdır baktığım çoğu kurum en az 2.5 ortalama istiyor
Merhaba arkadaşlar durumu kısaca özetliyim kız arkadaşımın facebook profili çalındı ve hakkında saçma sapan duvar yazıları yazıldı bende surekli şifre deneyerek hesabı kitledim sonra biraz ugras vererek sıfreyı degıstırdık " e mail ve tel numarası kayıtlı olmadıgı ıcın bunlar " ancak duvarda yazılanlar o kadar terbiyesizce ve aşşağılayıcıydı ki elim kolum bağlı durmak istemiyorum savcılığa suç duyurusunda bulunsam facebook'a kim girmiş bulabilirler mi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.094
İkinci El Bölümü Mesajları: 330
Konularının görüntülenme sayısı: 151.024 (Bu ay: 590)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.