S

Binbaşı
03 Şubat 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1267 (Bu ay: 15)
Gönderileri
...
https://finans.mynet.com/haber/detay/otomotiv/cumhurbaskanligi-ndan-flas-volkswagen-karari-makam-arabalarinda-renault-donemi/413464/

keşke o fabrikadan vazgeçmeseydiniz bakın şimdi yiyecek ekmek paranız olmayacak " EY VOLKSWAGEN "

bence almanlar bizden özür dileyip namaza başlarsa belki affederiz. güzelim firma 3-5 yıla batar artık. vallahi sabahtan beri üzüntüden kahroldum.

şaka bir yana reis bunları sevmediyse adamlar dünyanın en zengin şirketi olma yolunda epey yol aldılar demektir.

içip içip serserilik yapmayı düşünen varsa şimdiden belirteyim reis " STOP " dedi. efendi gibi oturup çekirdeğinizi çintin, çayınızı demleyin, yandaş medyadan ne kadar güzel bir ülkede yaşadığınız masalını dinleyin, evde hacı varsa size hac vazifesini anlatsın sizde dinleyip mest olarak örnek alın, örnek insan olun. akıllı uslu bir birey olup laf dinleyin.
Gecenlerde biradere clio 1.6 lpg li bir arac alalim dedik. Fiyatlar herseye ragmen uygun diyerek. Kendisi memur ise gidip gelsin gayesindeydik.

Bulundugum ilde temiz bir arac buldum gidip baktik neyse. Ruhsati rica edip sase no filan kontrol edeyim derken aracin tam modelinin " Clio 1.6 16v RTE " oldugunu gorunce araci almaktan vazgectik ve ruhsat sahibine birsey belli etmeden oradan uzaklastik. Sizce biz nasil bu hale geldik, bu ise bir care bulunur mu ? Yoksa lanetli bir turk hikayesi olarak gelecek nesillere mi aktarilir ?
Isınma Turları (Bios Update Yapmadan)

Hazır elime 3800x geçmişken birkaç deneme de asrock itx board ile yapayım dedim. henüz ram vs. ince ayarlara giremedim işim biraz yoğun ama kısa bir bilgi amaçlı resim atayım.

4400 mhz de dünden beri oyun oynuyorum ve tık yok makinede.

silin gitsin bu foruma içerik gereksiz.
5.0 GHZ DEKİ 9700K NEDEN ISINMAZ !

Yahu Havalar Serin Diye Hem Kombi Hem Pc Olmasın Diye i7 9700k Alıp İşi Bitireyim İstedim. ( Ben Isınıyor Diyenlerin Yalancısıyım)

NOT : Bu Mübarek Neden Isınmaz ? Fanatizmin Doruklarında Yıkıcı Eleştiri ve Yorumlara Açıktır. Elinizden Gelen Çabayı Göstermenizi Rica Ederim.

Dedim bir bakım bizim gariban ramler overclock oluyor mu diye. Neyse bişeler oldu gibi.

Geçen Hafta Adana da Bir Arkadaştan Msi Airboost Vega56 Ekran Kartı (Referans Tasarım) Aldım. Alırken Çok Tereddüt Ettim Ama Bu Kadar Donanım Kullanmış ve Test Etmiş Birinin Bu Kartın Tadına Bakmaması Düşünülemezdi. Esasen Vega Ekran Kartları Hakkında Hiç Olumlu Şey Duymadım Desem Sanırım Abartmış Olmam ! Ama Almalıydım ve Aldım, Peki Pişman Oldum Mu ? HAYIR

Sistemi Özet Geçeyim : Ryzen 7 2700, Asus Tuf B450-Pro Gaming Anakart, 16 GB Ddr4 3600 Ram, Vega 56 Ekran Kartı ve Sharkoon 650 Watt Power Supply.

Sistem Şiir Gibi Akıyor. Oyunlar Hatasız, Dropsuz Şahane Kare Saniye Oranlarıyla Çalışıyor. Donma, Isınma, Takılma, Öksürme, Hapşurma Hiç Yok.

Bu Kadar Karalama Neden ?? Sahip Bile Olmadığımız Ürünler Hakkında Bu Yersiz Fikirlere Kapılmak Neden ?

Herkesten ve Her Şeyden Önce Cebimizi Düşünmemiz Mi Yanlış ? Yoksa Kim Neder, Nasıl Olur, Duyulursa Nasıl Yaparız MI ? Bizi Bu Hale Getiriyor.

Alın Kullanın Bu Kartlarda Müthiş Potansiyel Var ve Çok Uygun Fiyata Alınabiliyor.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Renault
İşlemci
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 18 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.491
İkinci El Bölümü Mesajları: 765
Konularının görüntülenme sayısı: 27.699 (Bu ay: 3.581)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.868 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.