K

Onbaşı
30 Ocak 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 33)
Gönderileri
Merhaba, uzun zamandır kullandigim telefonu bayağı temizledik, ama 32 GB dan sadece 5 gb boş kaldı, 500 MB fotoğraf ve 10 GB uygulama var. Gerisi nerde aklım hayalim almıyor. Çok uğraştık ama bulamadık o extra 10 gb ı.
Merhaba, anakartta 2 slot var, ilk slot her zaman 3333 diğeri 3600 de çalışıyor, ramleri yerini değiştirdim gene aynı sonuç, sizce bunun sebebi nedir? (Herşey sıfır alındı)
Selamlar, elimde bir sistem var ama çok çirkin duruyor, fan kabloları çok kısa ve arkadan geçiremiyorum, ne yapacağım konusunda bir fikir üretemedim. Sizce bu kasayı nasıl duzeltiriz?
Merhaba elimde XPG 8gb 3200 ve ballistix elite 2666mhz ram var. Bu 2666 lığı overclocklayip 3000 mhz de stabil kullanabilir miyim ikisini ?
Silinsin

Merhaba. İster league of legends olsun ister PUBG olsun, sorunum devam ediyor. 2 haftadır var. İllet ettim artık. Nvidia yazıyorum windows ne diyorlar. Başka foruma yazıyorum çöpe at bilgisayarı 3070 al diyorlar. Artık neden olduğunu bilmiyorum ve acil yardıma ihtiyacım var. Oyunlar bildiğiniz EN düşük ayar gibi gözüküyor ve hiç değişmiyor.

Özelliklerim:

650w psu

16gb ram

I5 4670K

GTX 760

GTX 760 ; rog mars var SLI modeli

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 267
İkinci El Bölümü Mesajları: 229
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.835)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 51 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.